• masacusec
    3.1k
    može se kupiti na kiosku uz vecernjak ili?
  • Crusades1986
    9.7k
    za sad sam ju vidio samo na internetu u knjižarama hoću knjigu i znanje...
  • Droljo
    5k

    Kome je mikulenas puhao za vrat svojedobno taj i u 55oj igra kao dečko...
  • og1986
    2.9k
    Oršić nije shvatio da koliko god je on doprinio Dinamu toliko je Dinamo i njega samog dizao.

    Svi su bili oko njega, gradili igru prema njemu, skrivali mu mane i isticali vrline. Čekali ga po mjesec dva dok nije bio u formi.

    Jbg, pomisliš valjda da si spreman u 30oj igrati za zadnji klub premier lige i biti njihov spasitelj u kome će sky pisati hvalospjeve.
    Na kraju umjesto pišanja po hajduku i igranja lige prvaka na najboljim stadinonima Europe. Ti ispadaš u kupu od cetvrtligaša i još te komentator opere zbog loše igre...
  • Mlađi referent
    10.5k
    komentator opereog1986

    A bome ga i navijači masakriraju
  • Jaro
    5.5k
    eto, otkrili smo mu ulogu - jeftino su si kupili Pedra za ispadanje iz kupova, lige...
  • Eduardo
    17.5k
    može se kupiti na kiosku uz vecernjak ili?masacusec

    Može u tisku, ne moraš kupiti Večernji. Knjiga ide zasebno. 19.90€
  • maddaddam
    2.9k
    b_230302146.jpg?v=1

    Hrvatskog četveroligaša Zadra je pojačao Goran Zakarić, bivši reprezentativac Bosne i Hercegovine te dva puta MVP Premijer lige BiH. U bogatoj karijeri nosio je dres Dinama, Partizana, Željezničara, Borca, Zrinjskog...
  • Eduardo
    17.5k
    Lovren;

    Hrvatski stoper bio je u kombinacijama za povratak u Dinamo, no ipak to nije bilo tako ozbiljno.

    Posebno razdoblje u vašoj karijeri je ono prvo seniorsko u Dinamu. Je li postoji opcija da se jednog dana vratite u Dinamo kao igrač i da tamo zaključite karijeru?

    ''Prvo da odradim ovaj ugovor ovdje još dvije i pol godine. Ne znam što ću poslije, vidjet ćemo. Hoće li me vući nazad ili ću se osjećati dovoljno dobro za još jednu-dvije sezone maksimalno, vidjet ćemo.''

    Je li bilo nekih kontakta proteklih godina i je li bilo nečega u ono vrijeme kada su igrači iz Rusije imali pravo otići iz Rusije?

    ''Pa je, iskreno, bilo je, prošle godine još, ali nije bila situacija. Jednostavno, nije bilo samo tako lako otići. To je bila poanta svega.''

    Da je bilo jednostavnije, bi li se vratili tada?

    ''Mislim sad, bilo je i drugih opcija, za neke druge klubove, tako da bih opet možda prije prihvatio negdje veći… Ne mogu reći veći klub, ali možda neko novije ili staro iskustvo, vratiti se u Premierligu ili francusku, definitivno je jača francuska ili engleska nego HNL.''

    Ovih dana u Dinamu traje borba za prevlast u klubu, kako gledate iz Francuske na to, je li vam teško kao dinamovcu, jer tu svašta izlazi van i klub prolazi kroz zaista turbulentno razdoblje?

    ''Žao mi je to gledati i čuti, jer Dinamo zaslužuje mir. Kroz sve godine što su napravili, prvenstva osvojili, zaslužuju mir, a ne da se sad napravi cirkus i šou oko toga. Neće biti dobro ni za klub, jer sve to igrači osjete. I naravno navijači će biti nezadovoljniji. Ja se nadam da će se to uskoro raščistiti, da će doći sve na svoje. Najbitnije da je klub na pravom mjestu, pravom putu, to je fokus na Ligu prvaka i gaziti, kako bi rekli.''

    U kojem smjeru klub treba ići, treba li se više otvoriti prema navijačima što nije bio slučaj proteklih godina? A koji sada pokušavaju dobiti veći značaj u klubu.

    ''Navijači jesu dio kluba i trebaju biti dio kluba. Definitivno smatram da se mora i njih nešto pitati. Jer ne mogu biti samo tako odsječeni.''
  • Mr Anderson
    5.4k
    Čitam intervju s Kovačićem. Kaže da bi volio opet igrati u Dinamu, da se osjeća neispunjenim jer je tako rano otišao i volio bi vratiti nešto klubu koji mu je puno dao.
    Nadam se da će nova uprava uspostaviti neki kontakt s njim. Imati će 29 godina, može odigrati još koju sezonu na vrhunskom nivou.
  • Olmic
    2.7k
    sad se sigurno nece vratit u Dinamo. Za 3,4 godine mozda
  • Boysica
    447
    Ja bi Orsu natrag u Dinamo nije trebao ni otici u taj klub sta su mislili da je Orsa carobnjak , jos nije ni igrao kod okig trenera.
    Uglavnom ja sam i bila protiv da ide
  • xyz
    840


    Njemu iduće sezone ističe ugovor. Zaradio je dovoljno, igrao u najvećim klubovima, osvojio sve i svašta, ja ne vidim prepreku. Očito u Chelseu s njim ne računaju za sljedeću sezonu, ali neka ode još godinu dana negdje na posudbu i onda kao slobodan igrač dođe u najdraži klub. Miške i Kovačić - kakva bi to bila perverzija za gledati...
  • Ludovic IX
    5.4k
    On će i iduće godine bit igrqc od 30-40 miliona. Koliko je realno da on dodje iduće godine? 0.1 % po meni. Evo, daily priča kako ga pep želi, da bi mu se savršeno uklopio što je vjerojatno istina.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.