• Odglavedopetedindijete
    97
    Nekad mislim kad čitam svakakve gluposti da se neko sprda kao kolega xyz trenutno. Kovačić koji je bio jedan od najboljih veznih igrača svijeta bi iduće godine trebao doći u Dinamo. Pa dobro ljudi sta vam je, Petković je njegova generacija pa se očekuje da će ići van jer je prerastao Dinamo, a Kovačić koji je 6 puta veća klasa u svjetskim okvirima od njega i u top 10-15 veznih svijeta bi trebao doći u Dinamo. O plaći da ne govorim, sa 6 milijuna sigurno bi trebao doći na 1.5 max 2 milje. Malo realnosti nam ne bi škodilo. Orsa bira Southampton, Burnley i takve klubove ispred Dinama, Petko bi i u Tursku, Livi također svi znamo želi ići i sad bi jedan svjetski igrač poput Kovačića ispred kojeg je najmanje 7 godina ozbiljne karijere trebao doći u Dinamo u kojem se i dalje ne zna tko je vlast
  • dzg7
    262
    Ako će dolazit, doći će sa 33,34 godine
  • Jurki
    8.6k
    kad se promjeni vlast u klubu, i situacija u svlacionici se bu okrenula za 180 stupnjeva. A ni jedan od spomenutih igraca nije forsiral transfer. Orsa nebi otisel da ga nije zjebo Hucika.
    Uz pravog i sposobnog trenera i SD-a moze se ekipa jos jebacki pojacati.
  • Nino Bule
    11.4k
    "Da sad to odlučujem, bio bi opet Zagreb! No, prerano je, zbilja, još kanim dugo igrati nogomet, pa tek sam na pragu 29. godine. Samo da bude zdravlja. Želja je što dulje trajati u vrhunskom nogometu u Europi."

    Sve je jasno rekao, realno ga je ocekivat najranije sa 33,34 ali on ce bit veliko pojacanje i tada. Ono bitno i dinamo njemu moze ponudit nesto, a to je da ga se s obzirom na ozljede u zadnje vrijeme, tu dozira na bitne utakmice i hvatanje forme a ne da ga se gazi srijeda subota u najjacoj ligi svijeta. To je produzenje karijere i omogucuje mu ostat duze u krugu reprezentacije.
  • Infinity
    15.2k


    Naravno da tebi nije realno da u Dinamo dodje igrac kluba kojeg je Dinamo pobijedio u Ligi prvaka. S druge strane ti je realno da u Dinamu igra igrac koji sjedi na klupi u Varazdinu.

    Tvoje misljenje o Dinamu kao ekipi je jako nisko, kao da si dugi niz godina spavao.
  • Odglavedopetedindijete
    97
    Infinity nije realno niti to naravno da igrač koji je u vz na klupi igra u Dinamu, vise sam tvrdio da su mladi igrači trebali dobiti par lakših tekmi i šansi, jer kod nas bi se najbolje razvili definitivno uz dobre igrače, ali dobro to nije ni bit ove teme. Ja sam samo realno rekao da je nerealno da Kova dođe u Dinamo. To je nešto kao tovari kad su mislili kao Perisic da dođe u hajduk, a svi smo znali da je to nerealno. A Perisic je 5 godina stariji od Kove. Normalno mi smo 100 puta jači od Hajduka, ali isto tako i Kova je trenutno dosta jači igrač od Perisica i 5 godina mladi. Taj dio pobjedili smo Chelsea pa bi trebalo biti realno da dođe top igrač chelseaja u Dinamo je kao da kažemo realno je tipa da Baturina ode u Goricu jer eto odigrali su x s nama jednu tekmu pa smo tu negdje. Nas klub je velik, ali ni blizu ni po statusu u svijetu, uspjesima u Europi, igračima, financijama jednom Chelseau. Otprilike je razlika kao i Dinamo s nekom Istrom. Može i Istra nekad pobjediti Dinamo, ali se zna da je ogromna razlika i da smo svemirski brod za njih
  • marcio amoroso
    32.3k
    Ti dečkić imaš jednostavno previsoko mišljenje o novcu. Nije svakome novac prva stvar na svijetu, vjeruj mi.
  • Mr Anderson
    5.4k

    Žao mi ko psu ovih 1-2 minute koje sam potrošio na čitanje tvoja dva posta. Kovačiću se ne vrti sve oko novca, ali ni u Dinamu nebi igrao badave. Naprotiv.
  • vjeko1701
    5.9k
    Istina, al se sigurno neće vratiti ovo ljeto. Mislim da bi se mogao nakon idućeg ugovora kaj je opet puno ranije nego bi većina.
  • Dammir10
    266
    Kova u Dinamu...Kovačić je sigurno u top 10 veznjaka na svijetu u ovom trenutku i nema šanse da mu je sada Dinamo jedna od opcija. Možda će doći ali tamo u jesen svoje karijere.

    Mislim da jedan dio navijača Dinama ima nerealna očekivanja slična kao oni na jugu. Ja kad čitam njihovu temu valjam se od smijeha. Oni ciljaju na Perišića, Moru, Sučića, Rebića a realnost je da nemaju za biber i dovode kapitalce iz posljednjih klubova francuske druge i belgijske druge lige. Lijepo je sanjati ali treba znati kolika je platežna moć kluba.

    Kova je u naponu snage, on nakon Modrića postaje kapetan i najbolji igrač reprezentacije, on sada može birati između klubova poput Chelsea, Liverpoola ili Manchestera i Dinama i da u takvoj situaciji nekim čudom izabere povratak u Dinamo to bi bio potez koji vjerojatno nikad nije viđen u povijesti nogometa. On bi tim potezom postao naš Maradona, apsolutni heroj, to bi bila svjetska priča o kojoj bi ESPN pravio dokumentarce o čovjeku i sportašu koji se u naponu snage odlučio vratiti na Maksimir. Njegove majice bi se prodavale kao Che Guevarine i bio bi globalno prepoznatljiv lik koji je romantično odabrao ljubav i oronuli Maksimir umjesto blještavila i novca. Koliko je to realno, po meni nije ali sanjati se može.
  • bluelions
    245
    Kovacic ima ugovor do svoje 30 godine. Potpis za Dinamo je moguć, domaći dečko je, otišao jako rano vani, igrao za Inter, Real, Chelsea, novaca ne treba više. Pobijedio ligu prvaka. Ako ne dolazi 06/2024 onda će potpisati novi ugovor za neki drugi klub, kasnije će vjerojatno biti malo kasno za neku veliku ulogu u Dinamu iako bi i sa 34 godine pomogao.
    Dinamo nije više klub gdje igrač sa 34 godina može još biti dominantan kada se vrati doma. Iznimka Modric.
  • Zagi
    5k
    Baš sam o tome pisao kad je bila press konferencija protiv Chelsea na maksu kako mi se čini da mu ful fali Zagreb i da mu je jako žao kaj nije ništa napravio sa Dinamom.

    11:20 dolazi Kova
    Osmijeh od uha do uha, vidiš koliko mu je drago.
    Realno? Glava kaže da nije ali srce...
    Nemaš puno prilika biti dio Dinamovog proljeća .
  • Captain America
    13.7k
    Ako nešto znamo o Kovi, onda je to da nije plaćenik. Dinamo mu sigurno uz lovu od nove Lige prvaka može dati 2 milijuna godišnje, a da se ne stvori revolt među ostalim igračima. Sigurno neće bit kruha gladan, a kako Zagi kaže, nemaš puno prilika biti dio Dinamovog proljeća.

    Mi tu zapravo nemamo što izgubit jer su šanse za povratak u ljeto 2024. minimalne, al to ne znači da nova uprava ne treba makar pokušat ispipat puls Kove jer bi u nekoj ludoj stvarnosti povratak bio čudesna priča.

    Tu će bit i dosta jakih utakmica u novoj Ligi prvaka, a možda i Kranjča bude gotova pa ne bude igro na sadašnjoj ruini.
  • staglisce1800
    50
    Orsic opet nije ni na klupi (u prvenstvu je dosad dobil 10 min).

    Za one koji nisu gledali 2 kup tekme protiv Blackpoola i Grimsbya.
    U prvoj je imal dobar udarac s 20tak metara, fulal je za manje od metra
    a u drugoj je s leve strane s oko 14m fulal za oko pol metra. U oba
    dve tekme je imal po jednu ok asistenciju al su suigraci fulali.

    U Southamptonovoj kup momcadi vlada nekakva podjela jer 3-4 afrikanca na desnoj strani
    odbijaju u napadu dodati loptu bilo kome ukljucujuci i Orsicu.

    Trener ga malo stavlja u polu-spicu, pa u sredinu. Nije uopce na svojoj
    levoj strani i suigraci mu odbijaju dodati loptu. Uzas. Kaj mu je to trebalo ?
  • Sunja86
    994
    Brekalo je od mogućih 720minuta za Fiorentinu odigrao samo 36minuta
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.