• Nino Bule
    11.4k
    Kovacic nije spojio dvije utakmice, livaja ocajan fizicki, petko također. Jako zajeban raspored ove sezone, probleme sa ozljedama je imalo puno velikih klubova sa puno reprezentativaca
  • deda
    27.9k
    Ja sam uporabio prejaku riječ dokaz jer nemam podatke. Naglašavam zato dojam. Nema potrebe da raspravljamo o tomu.

    Ovo je s druge strane činjenica da su svi igrači koji su igrali SP evidentno u problemu tj. fizički tijela ne mogu pratiti takve intenzitete i treba im vremena za oporavak.
  • vjeko1701
    5.9k
    Tu je možda čak i dvojaki efekt, oni koji su prošli SP su imali nekarakteristično zgusnut raspored u ovom djelu godine dok su svi ostali imali nekarakteristično dug period odmora i priprema.
  • LovroZG
    1.3k
    Ne znam, meni to naše europske utakmice nisu dokazale. Ni po trci ni po duelima nitko nas nije baš ubijaoNeki tip sa Zapada

    Kako nisu? Pa svaku tekmu smo oko 60, 70 min disali na škrge i onda se čupali jer Čačić nije mijenjo na vrijeme.

    Slažem se da Orša nije dobar primjer, al vidilo se da kaskamo u LP za europskim vrhom.
  • Dammir10
    266
    Trener Southamptona misli nešto od ovoga:

    A) da Oršić talentom nije dovoljno dobar za Premiership
    B) da mu se Oršić neće uklopit u sustav igre

    Ove izjave o Oršićevoj nespremnosti su samo laži. Ne može otvoreno reći da Oršić nije dovoljno talentiran ili da mu se ne uklapa u sustav pa mu je onda najbezbolnije reći da je Oršić dobar ali da još mora poraditi na kondiciji pa će tobože onda igrati. Tako Oršića drži mirnog i u treningu dok drugi igraju.

    Inače to da je Orša nespreman je umobolna izjava. Oršić je stroj, Cristiano Ronaldo tip igrača, sportski fanatik bez grama masti u tijelu. Ja mislim da taj nije popio čašu piva u životu a može toliko trčati da njemu ne bi bio problem odraditi 2 utakmice zaredom to jest 180 minuta. Izjava trenera Southamptona je prozirna laž.
  • Captain America
    13.7k
    Taj zločinac bi trebo vidit kako Orša otresa ko hračku Fofanu 6. rujna 2022. godine ili slalom ko Ivica u najboljim danima 18. ožujka 2021. prije nego što izvali takvu glupost. Što se tiče Svjetskog, Orša je igrao, ali nije to bila neka minutaža da ostavi traga tako da je u idealnoj situaciji. Nek kaže da mu se ne uklapa u viziju umjesto ovakvih komentara koji nemaju veze s vezom.
  • flexXy
    1.9k
    Trcanje nije jedini pokazatelj fizicke spreme. To mu nikad nije bio problem, dok je s druge strane imao i utakmica u Europi gdje ga se nije vidjelo jer nije mogao dobit duel. Ne kuzim od kud sad taj narativ o Orsicu kao nekoj fizickoj zvijeri. Za nase potrebe je bio cudo igrac jer je bio relativno brz i imao nos za gol na elitnoj razini.
  • Captain America
    13.7k
    Bacio sam pogled na statistiku dobivenih duela u Dinamovim utakmicama s Englezima. Na oko 35-40% dobivenih duela je ako ignoriramo nezapamćenu bunkerčinu sa Cityem na Etihadu. U utakmicama s Chelseajem ove sezone je na 50%. Nije Bruno, al nije ni loše.

    Sjećam se da je lani Miho s Tribine u vrijeme pregovora s Burnleyem govorio da se ne priča dovoljno o njegovoj igri u obrani i kolko to nama znači kao i da će to bit nenadoknadiv gubitak.

    Hucika je u nedavnom intervjuu za Germanijak pričao kolko je fizička sprema bitna Korejcima i da su ga digli na značajno višu razinu nego što je to bilo za vrijeme igranja ovdje.
  • The Undertaker
    4k
    Mogli ste čitati izjave Gvardiola, Majera, Jakića gdje kažu da su i treninzi i utakmice fizički puno zahtjevnije nego u Dinamu. Jasno mi je za utakmice ali mi nije jasno zašto trening nije na barem približnoj razini.
  • serbus
    3.6k


    Nikad nije nitko ni sporio da je Pjaca kad je zdrav zvijer. Pa unatoč ozljedama ga je Juve držao na oku pa makar i posudama ali ga nije odbacio.

    Pitanje je može li izvući sezonu bez ozljeda svako dobro mu želim ali dinamo treba više od gledanja u nebo i molitve da bude zdrav za novac koji bi ga dinamo plaćao.
  • Jurki
    8.6k
    Jasno mi je za utakmice ali mi nije jasno zašto trening nije na barem približnoj raziniThe Undertaker

    Uzmi đokera.. pitaj trenere.
    Nikome to nije jasno. I to isto pitanje se povlaci svake jeseni.
  • Zagi
    5k
    Mislim da je to i dijelom do konkurencije.
    Petko izgleda puno bolje od kad mu Drmić puše za vratom.
  • SAS1987
    13.4k
    Neuništljiv :smile:

  • Ludovic IX
    5.4k
    Jel netko gleda..vidim da je još 0..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.