• masacusec
    3k
    Idemo svi kod gorana na savjetovanje. Naime, razme se on i u nenogometne teme....
  • Krizy
    35k
    Taj bi i Majkija na alkohol navukao.
  • db-izbjeglica
    12.5k
    legendarni paralelni intervju hrvatin gudelj : goran ljubojević

    više od gudeljove sprdnje i ruganja mi je u sjećanju ostala misao: "jbt koji je ovaj ljubojević šonjo"
  • Neki tip
    18.8k
    Ako De Bruyne ikad osvoji Zlatnu loptu, a osim suigračima, trenerima u mlađim kategorijama, mami, tati i tetama spremačicama koje su se brinule da ima čisti dres, ne zahvali imenom i prezimenom i Goci Ljubojeviću, znat ćemo da je pi... od čovjeka.
  • Mali Zeus
    9k
    legendarni paralelni intervju hrvatin gudelj : goran ljubojevićdb-izbjeglica

    Hahah meni isto palo na pamet.
    Ljubojević odgovara što bi bio da nije nogometaš, završio bi neki faks, imao neki posao, a Hrvatin ni pet ni šest odgovori - kriminalac. :rofl:
  • deda
    27.3k
    Cijene ulaznica za utakmicu Dinamo - Hrvatski dragovoljac:

    Tribina sjever dolje 30kn
    Tribina zapad dolje 50kn

    Tribina jug 30kn (otvara se u slučaju organiziranog dolaska navijača HNK Šibenik)

    S web stranice kluba :monkey:
  • Neki tip
    18.8k
    za utakmicu Dinamo - Hrvatski dragovoljac
    deda
    otvara se u slučaju organiziranog dolaska navijača HNK Šibenikdeda

    Šta bi vi.. stalno tražite neku kreativu, a kad netko smisli inovativan način da se kaže da će tribina Jug biti zatvorena opet hebete.

    Nikad zadovoljni, jalnuši.
  • badjibadara
    1.6k
    SN/DO

    U četvrtak kasno navečer, nakon što su Modri ponizili Onuachua i društvo, jedan čovjek blizak klubu :cool: poslao nam je ovakvu poruku: 'cijela Hrvatska i nešto Zagreba na aparatima'. Mislio je naravno da se uspjehu Dinama veseli jako malo ljudi, te da su mnogi zapravo nesretni zbog modrog uspjeha u Genku. Očito se stekao dojam kao da većina Lijepa Naše čeka Dinamovo posrtanje. Djeluje tužno, žalosno, ali tko zna je li blizu ili daleko od istine.
  • The Undertaker
    3.9k
    Ako je poruka istina, normalan čovjek bi se upitao zašto je 'cijela Hrvatska i nešto Zagreba na aparatima' i što smo krivo napravili. Splitsko stanje uma.
  • Cosey
    429
    Dovoljno je reći Sportske i Olivari.
  • Dudu
    2.6k
    Da sam njegov sin i netko me pita čime se tvoj tata bavi, rekao bi moj tata Davorin je muška kurva na kojoj se redaju gej muškarci, bilo bi me manje sramota :D
  • Dudu
    2.6k
    5j0uul487jqc2nt0.jpg

    Evo legenda Davorin objavi da za mladjeg brata Brekala trazimo 5 milijuna eura i stavi u prilog sliku Brekala koji igra u Sirokom Brijegu hahahah

    Zovu se isto, Filip Brekalo.. legitimno zvuci, vidi se da je upucen u temu, vjerojatno sudjeluje i on u pregovorima :lol:
  • vjeko1701
    5.9k
    Ništa, morat će mu iz kluba uz napisane tekstove početi slati i slike.
  • Dudu
    2.6k


    ne vidim drugo rješenje :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.