• vjeko1701
    5.9k
    Mislim realno, ovo se čini kao greška koja bi se većini mogla dogoditi ali on se predstavlja kao insider koji znaju sve aspekte kluba iznutra i izvana
  • Dudu
    2.6k
    Krešo jadni smišlja tekstove kući, ovaj leži u krevetu i samo ubaci na stranicu.

    Još sav ponosan, misli sebi, a gle mali se kalio u Širokom u blizini našeg milog vođe, bit će mu drago ako stavim sliku dok je bio doli..
  • og1986
    2.9k
    Da neki stranac čita takve članke mislio bi da je lik utjelovljenje cafua.
  • Ivek3009
    55
    Taj gol hr baš previše vuče za tovare da je to postalo ruzno za gledat
  • marcio amoroso
    31.9k
    Neću biti vulgaran, ali svašta bi im spomenuo.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    smrdljive tovarčine!
    zanima me što bi pisali da su prvi sa 3-4 boda prednosti, a ne 4. :lol:
  • Carrasco
    4k
    Il su jednostavno glupi ili su skontali foru kako imati što više reakcija na objavi...
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Ne, jednostavno su glupi... Pa tamo su svi tovarčina do tovarčine, a oni jednostavno nisu obdareni pameću.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Tko tamo radi uopće, Stjelja, Sladoljev, Lugonjić, Boban. Svi hajdukovci?
    Druga ekipa mislim uređuje go.hr

    Ma općenito je to smiješna stranica, Medo koji piše gluposti i banalnsoti kad ne piše o Realu i Barceloni i tekstovi tipa nikad nećete vjerovati što je taj i taj objavio na instagramu.
  • reziser
    6.2k
    ne znam gdje bi stavio....:

    TUČNJAVA U SPLITU
    Dvojica maloljetnika brutalno izmlatila 15-godišnjaka: Bili su nezadovoljni kako je sudio utakmicu
    Maloljetnike koji su bili u svojstvu gledatelja i navijača policija je identificirala, ali još nisu ispitani


    evo već posljedica......
  • Olmic
    2.7k


    Od tih svih navedenih ne znaš koji mi je gori. Ajde Boban okej, ali ova 3 užas. Stjelja pogotovo
  • Mali Zeus
    9.3k
    Od tih svih navedenih ne znaš koji mi je gori. Ajde Boban okej, ali ova 3 užas. Stjelja pogotovoOlmic

    Boban je zajebant i ono kaj radi radi baš dobro. Meni je Stjelja čak ok, ima potencijala, ali radi štreberski emisije, a osobito prijenose. Kao da ima popis nogometnih klišeja koje čita, a šteta jer moglo bi biti nešto od njega samo da se opusti. Lugonjić bezvezan i ima iritantan glas, a Sladoljev veliki meh.
  • Nolifer
    6.5k
    ha ne znam, dal je ovo shit of the day, ali kad smo kod hajduka...

    U Srbiji je Hajduk tema gotovo cijeli dan, a sada su otišli i korak dalje te zaključili kako su splitski klub osnovali – Srbi. Užasno ih je zasmetalo ponačanje Hajdukovih navijača, za koje tvrde da ‘pokušavaju sakriti prošlost i zaboraviti svoje korijene.’

    Tvrde kako je činjenica da su Hajduk osnovali Srbi, a da je ona godinama zataškavana i mijenjana.

    https://www.dnevno.hr/sport/nogomet/srbi-udaraju-po-bijelima-hajduk-su-osnovali-srbi-hrvati-zataskavaju-bolnu-istinu-1835854/

    :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.