• NORTE
    9.3k
    zbilja prava Bandićeva učenica.Neki tip sa Zapada

    Učenica je barem napravila što učitelj 20 godina nije i nikad ne bi napravio. Ni to joj neće pomoći na izborima, uz svu silu uhljeba glasača.
  • The Undertaker
    4.1k
    Ima li u gradskom proračunu predviđen novac za pripremu natječaja, izradu idejnog rješenja, projekta za izvođenje i sl., dakle svega onoga što bi trebalo biti napravljeno u 2021.?
  • Eduardo
    17.6k
    Ja bi očekivao da arhitekt sam kontaktira navijačku skupinu i pita ih za njihove želje oko tribine ali isto tako bi od grupe očekivao da sama unaprijed kaže kakva očekivanja ima oko navijačke tribine.SAS1987

    Već su dečki pisali ovdje prije nekog vremena (ne znam da li @Tradicija bunta ili @superSantos) kako BBB neće stajati šutke sa strane kad se bude gradio novi stadion, odnosno kad je navijačka tribina u pitanju.
  • SAS1987
    13.5k
    nema. Samo 100k kuna. Barem je tako bilo kada se prihvacao proracun.
  • The Undertaker
    4.1k
    Tako sam i mislio. A većina ovih koji sad izbacuju kojekakve prijedloge je u ZG skupštini i mogla je dati isti prijedlog tamo gdje je mjerodavno. Pa da se barem ima pripremljen projekt.
  • SAS1987
    13.5k
    Pa da se barem ima pripremljen projekt.The Undertaker

    ...gradonačelnice Jelena Pavičić Vukičević rekla je da će Grad 23. travnja raspisati natječaj za idejno rješenje novog stadiona, u sklopu kojeg će se rušiti i istočna tribina jer je nesigurna....

    Natječaj za stadion Maksimir počinje 23.4 (znači za 12 dana) a u sklopu njega ide i rušenje istočne tribine. Nisam siguran što znači da u sklopu natječaja ide rušenje. Da je je dio natječaja i plan rušenja ili idu nakon 23.4 u rušenje :grin: Nema boljeg kada manje od mjesac dana prije izbora ideš u natječaj za stadion i potencialno rušenje :grin:
  • immerwieder
    1.2k
    barem znamo da se radi po projektu zamjenika gradonačelnika,
    sad mi je jasno zakaj mi sva djeca sele van
  • markoli
    1.7k
    Tko radi natječaj? Grad zbog toga jer je gradska zemlja ili Dinamo jer mora ići natječaj jer se radi o gradskom projektu prema GUP-u?
  • The Undertaker
    4.1k
    Po meni, sama sebi skače u usta. Nisam arhitekt ali kakve veze ima idejno rješenje novog stadiona sa rušenjem istočne tribine??? Pa ne misle valjda uklapati postojeće stanje u novo rješenje?
  • Pop corn
    5.2k
    Tko radi natječaj? Grad zbog toga jer je gradska zemlja ili Dinamo jer mora ići natječaj jer se radi o gradskom projektu prema GUP-u?markoli

    Otto Barić će raditi sve očito hahahahahaahah
  • SAS1987
    13.5k
    kada je prvi put pricala o rusenju istoka je kazala da je dala "nalog" da se istok odmah srusi a paralelno ce raditi natjecaj za novi istok (kasnije se popravila da je mislila na novi stadion). Nebi me cudilo da ce se istok rusiti sada u predizbornoj kampaniji.

    Tko radi natječaj? Grad zbog toga jer je gradska zemlja ili Dinamo jer mora ići natječaj jer se radi o gradskom projektu prema GUP-u?markoli

    Nisam siguran. Po nekoj logiki bi natjecaj zakonski trebao biti ako ce grad financirati stadion. U slucaju da ga financira klub mislim da nije potreban.
  • reziser
    6.4k
    Otto Barić će raditi sve očitoPop corn

    dao Bog da bilo tko radi išta, da se konačno nekaj pokrene s mrtve točke....
    ali sve su ovo do sad predizborna obećanja....
  • SAS1987
    13.5k
    Prati tko fb stranicu "Dinamo je Maksimir". Kojih tamo umova ima, ono stvarno, neki mi ispadaju toliko glupi i nekulturni da se zapitam sto rade u zivotu da prezive.

    Kao zanimljivost, i Brlekovic je tamo koji "predlaze" ista rjesenja o kojima svi vec godinama pricaju (koncesija) :lol:
  • Pop corn
    5.2k
    https://youtu.be/qVfyaOGSIEw


    "Nemoguće je dati gradsko zemljište na toliko godina da oni (Dinamova uprava op.a.) grade nešto što bi moglo dovesti do novih malverzacija i optužnica.

    Dinamo i Hrvatska trebaju stadion, nikakav nacionalni stadion, to mora biti jedan stadion na kojem će igrati i Dinamo i nogometna reprezentacija, ali dok god je ova ekipa ljudi u klubu ne možemo mi govoriti o toj temi stadiona jer postoji osnovana opasnost da se dogodi nova pljačka."

    Više na https://youtu.be/qVfyaOGSIEw
  • db-izbjeglica
    12.9k
    moram priznati da je ovo jedna od najjačih fraza napisanih ispod nečijeg imena u medijskim nastupima.

    "bivši sportski novinar"

    ako ikada budem imao priliku pričati o nečemu u medijskom nastupi, zahtjevat ću da mi u opis stave "bivši radnik preko studentskog centra"

    top!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.