• über alles
    1.5k


    Nisam mislio na kapacitet vec izgleda iz vana I iz nutra.
  • Ludovic IX
    6k
    Ja nigdje ne vidim na fotkama tri etaže. Čak bih rekao da je ziher dvije etaže.

    Ispravak: mislim da sad vidim tu donju ali druge boje. Srednja i ta doljnja bi bolje izgledalo da je jedna tribina
  • Baneki
    731
    I reprezentacija treba novi stadion, možda bi se s HNSom moglo dogovoriti sufinanciranje. A inače, ovaj tender je samo tender, pretpostavljam da će biti javni natječaj na koji će se i drugi arhitekti moći javiti ako se stvarno krene u gradnju.
  • xavier
    11.4k
    Prvo, ne znam zašto uopće komentirate render jednog arhitekta kad natječaj niti je objavljen niti se radi na tome. Jednom kad grad i klub krenu u to, a taj trenutak nije blizu, raspisat će se natječaj na koji se može javiti i Barić mlađi sa svojim rješenjem, ali on sigurno nije taj koji će odlučiti kakav će se stadion graditi.

    Drugo, ovaj render nema 3 etaže nego dvije. Ono što vam se čini kao najniža etaža zapravo je krov. Uostalom, to je i sam Barić rekao.

    Kad bi se nešto ovakvo gradilo, nema šanse da to košta ovako malo kako to u ovom planu stoji.
  • Majki2111
    2.8k
    U redu, sve jasno, ali čemu onda službena objava kluba ako ništa nije pokrenuto?
  • Neki tip
    19.6k
    čemu onda službena objava kluba ako ništa nije pokrenuto?Majki2111

    Banalni "pritisak" na stranke i kandidate uoči lokalnih izbora. Ništa više od toga.
  • Kwedi
    3.8k
    lejbniuu4u6fawah.png
    Javio se i pledoajen hrvatskog pravosuđa.

    Samo jedini problem kaj postoji nekaj kaj se zove sudski registar

    Do 1992. Dinamo je bio upisan katastarski,al ne i gruntovno te se je sam odrekao stadiona jer nije mogao/želio platiti režije, godinu dana kasnije privatizacija kluba od strane Ćire i dotičnog ili su čak u tom periodu već zajahali u klubu, trebalo bi provjeriti.

    Taj Dinamo iz '92. ne postoji pravno od 2004.

    Al tomejto/tomato, Iran/Irak..
  • xavier
    11.4k


    A što piše u toj objavi?

    Piše da je to "vizija kluba", da se "može napraviti za 3 godine" i da "žele sudjelovati u tome sa strateškim partnerom - gradom Zagrebom" koji u taj projekt nije ušao.

    Drugim riječima ovo nije ništa drugo nego poziv na pritisak prema gradu.
  • Dudu
    2.6k
    Uprava kluba je imala viziju o poštenom Mamiću, pa i nakon pravomoćne presude prave se kao da se to njih ne tiče.

    Živjela uprava s vizijom. Not the heros we deserved but the heros we needed :heart:
  • NORTE
    9.8k
    ovaj render nema 3 etaže nego dvijexavier

    Tri etaže ima ovaj render. Pogledaj još jednom bolje pa mi recite koliko vi etaža vidite. Pogledaj stepenice svakog od sektora ispod etaže na kojoj je ispisano Zagreb.
    vbegy7ylcwyzb8jb.jpg
    Ovdje se isto vidi da su 3 etaže tribina pa onda ide teren.
    1jsvvg2uzy0yf9bq.jpg

    Meni i percepcija te slike na kojoj se vide tribine govori da su 3 etaže na renderu. Netko od nas griješi, a ja sam uvjeren da ova slika ima 3 etaže tribina iako se ta treća najniža ne vidi jasno.
  • Dino
    2.3k
    Smijesno je kaj mi opce moramo nagadat kolko etaza ima...
  • Neki tip
    19.6k
    Mislim da je pravi trenutak da pokrenem anketu, ma praktički referendum.

    Pitanje bi glasilo:

    "Koliko etaža vidite na nebitnom crtežu nepostojećeg stadiona?"

    Uz dodatak a la "24 sata" - ovisno o broju etaža koje vidite reći ću vam kakvi ste. :)
  • xavier
    11.4k


    Iz ove perspektive je jako teško bilo što zaključiti, ali sam Barić je rekao prije 10-ak dana da render ima dvije razine plus VIP boxeve.

    No kako @Neki tip sa Zapada kaže, ovo je ionako crtež, ideja. Može imati i 7 etaža, svejedno je.
  • r1oma
    1.5k
    Mislim da je pravi trenutak da pokrenem anketu, ma praktički referendum.

    Pitanje bi glasilo:

    "Koliko etaža vidite na nebitnom crtežu nepostojećeg stadiona?"

    Uz dodatak a la "24 sata" - ovisno o broju etaža koje vidite reći ću vam kakvi ste. :)
    Neki tip sa Zapada

    Prvo pitanje svih pitanja bi trebalo biti:

    "Je li Dinamu uopce potreban novi stadion?"
  • SAS1987
    13.9k
    Prvo, ne znam zašto uopće komentirate render jednog arhitekta kad natječaj niti je objavljen niti se radi na tome.xavier

    Mislim da svi znamo da je ovo samo "idejni projekt" i da se neće sutra počet graditi taj stadion ali po meni je jako važno (i normalno) da Dinamovi navijači raspravljaju o renderju i daju feedback jer jednog dana kada stvarno bude službeni natječaj bi taj feedback mogao biti uključen u projekt.

    Drugim riječima ovo nije ništa drugo nego poziv na pritisak prema gradu.xavier
    Koliko god mrzim ovu upravu, bi od svake normalne uprave očekivao da rade konstantan pritisak na sve razine politike da se riješi problem stadiona. I ne danas, nego več od dana kada se je zaustavila gradnja stadiona.


    Prema renderu stadiom ima sigurno 3 etaže (dvije + vip) a misterij je zašto ne objave više slika (možda će ih naknadno objaviti).
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.