• Neki tip
    19.1k
    Skoro da ovdje ima više komentara o Mrsiću, nego što će glasova dobiti.
  • Pop corn
    5k
    Vise upisa o tome tko sto govori, a ne sto se govori. Ovaj izbjeglica kao pravi saljivdzija u maniri osmaša tek ušlih u pubertet pametuje o tome kakav je potpis ispod (kao da sam mogao utjecati na njega i kao da se sam nisam njemu nasmijao kad sam ga vidio), a drugi o tome koliko ce glasova Mrsic dobiti.

    A tema he atadion i aktualna prica iz Dinamove uprave koja bi eto i tu malo prala paricu pa sad imaju i Otteka na dva stolca.
  • xavier
    11.1k


    Pa mislim da nema dijela oko toga koji već nismo komentirali...i upravu i Otta i sve ostalo.

    A rekao bih da kolega @db-izbjeglica ne zna tko si ti :wink:
  • Neki tip
    19.1k
    a otkad je nebitno tko govori?

    Relevantnost Mrsićeva mišljenja o tome što treba ili ne treba sa zemljištem na kojemu je stadion je na razini relevantnosti mog mišljenja o golf terenima na Srđu. Ok, živi tu pa ajd, malo bitnije od ovog mog primjera.
  • Pop corn
    5k
    Ma ne mora znati tko sam ja, naprotiv... ali toliko upisa samo da bi se pisalo.... umjesto konstruktivne rasprave onda nemoj pisati ništa.
  • Neki tip
    19.1k
    rekao bih da kolega db-izbjeglica ne zna tko si ti :wink:xavier

    Nije znao. Iz gornjeg posta će zaključiti. :)
  • Pop corn
    5k
    a otkad je nebitno tko govori?

    Relevantnost Mrsićeva mišljenja o tome što treba ili ne treba sa zemljištem na kojemu je stadion je na razini relevantnosti mog mišljenja o golf terenima na Srđu. Ok, živi tu pa ajd, malo bitnije od ovog mog primjera.
    Neki tip sa Zapada

    Al teza je ok i da se iskoristiti u javnom prostoru. To velim. I o toj tezi se može pričati.
  • xavier
    11.1k
    Al teza je ok i da se iskoristiti u javnom prostoruPop corn

    Govoriš o tome da treba graditi nacionalni stadion?
  • Mali dioničar
    14k
    dok god je ova ekipa ljudi u klubu ne možemo mi govoriti o toj temi stadionaPop corn

    Ti sve koji trenutno raspravljaju o stadionu smatraš Mamićevcima?

    Smijemo li o ičemu raspravljati osim o izborima za skupštinu kluba s čime smo se ovdje već jedno četiri milijuna puta usuglasili verbalno za GNK, a praktično kroz članstvo i sudjelovanja na Skupštinama FD?

    Cijela Zona ima hrpetinu tema o kojima se raspravlja pa ne znam zašto bi stadion kao jedna od najzanimljivih trebala biti stopirana zbog toga tko trenutno sjedi u upravi, skupštini i NO.
  • Pop corn
    5k
    Govoriš o tome da treba graditi nacionalni stadion?xavier

    Ne ne, teza da je ovaj u sukobu interesa Ottek i da sere kvake na dva stolca

    Ti sve koji trenutno raspravljaju o stadionu smatraš Mamićevcima?

    Smijemo li o ičemu raspravljati osim o izborima za skupštinu kluba s čime smo se ovdje već jedno četiri milijuna puta usuglasili verbalno za GNK, a praktično kroz članstvo i sudjelovanja na Skupštinama FD?

    Cijela Zona ima hrpetinu tema o kojima se raspravlja pa ne znam zašto bi stadion kao jedna od najzanimljivih trebala biti stopirana zbog toga tko trenutno sjedi u upravi, skupštini i NO.
    Mali dioničar

    Kaj ti odmah na zadnje i Mamiceve spominjes? Di sam ja to rekao? Smiri se malo. Uopce o tome nisam ni pomislio. Prenapet si reklo bi se
  • xavier
    11.1k
    Ne ne, teza da je ovaj u sukobu interesa Ottek i da sere kvake na dva stolcaPop corn

    A to je Mrsić kao smislio odnosno otkrio? Pa o čemu pišemo ovdje od nedjelje?!
  • Mali dioničar
    14k
    Prenapet si reklo bi sePop corn

    Je, prenapet, a ti nam svima svakih par mjeseci dodješ reći kak smo glupi pa se opet vratiš reći jel o nečemu smijemo raspravljati ili ne smijemo da ne bismo u kakvoj ladici završili.
  • Pop corn
    5k
    ma ok. zaboravite. nemam volje
  • deda
    27.7k
    Ja se slažem u potpunosti da je preuvjet za izgradnju stadiona rješavanje ustroja kluba.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Molim da nam g. Pop corn da smjernice u kojem smjeru treba ići rasprava da znamo, a ne da blebećemo o glupostima, ali kad se opet vrati što se nadam da će biti uskoro. Ovako naše rasprave nemaju nikakvog smisla ni smjera.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.