• Mali Zeus
    11.7k
    Može čovjek reć što god želi, ali isto tako je na nama koji čitamo da shvatimo to što je on rekao svatko na svoj način.nemapredaje

    Slažem se, svatko nešto shvati kako želi shvatiti.
  • nemapredaje
    3.1k


    Uf, predugačko. Ne da mi se čitat po ovoj vrućini.

    Reći ću samo ovak - Jakir me do sada nije uvjerio ni da je, ni da nije trener za Dinamo.
  • Noel
    5.6k
    Početak sezone koji slijedi jako brzo će sve pokazat. Mislim da nema potrebe sad puno trošit riječi. Svi znamo sve samo se ponavljamo na ovoj temi. Tjedni koji dolaze će pokazat istinu..
  • San Lorenzo
    15k
    Nisam za Jakirovića, ali... ( :lol: )...pričekajmo bar Istru prije nego ga se počne smjenjivati...moj je dojam nakon ovih priprema puno pozitivniji nego nakon zimskih, a problemi koje trenutno imamo se mogu rješiti igračkim rošadama, nek igraju najbolji i oni koji mogu pratiti agresivniji tempo kojeg želimo igrati.
  • Brusa
    1.5k
    Malo previše on priča o transferima sa novinarima i ne sviđa mi se to...htjeli smo ovoga, onoga, propalo ovo ono, treba/dolazi pojačanje na tu poziciju....itd
    Imaš igrače koje imaš i budi s njima najbolji što možeš, a dio o transferima neka ostavi drugima
  • sport
    3.2k
    Da malo vratimo temu Jakirović na prve stranice jer mi se ne sviđa kad od odličnog desnog beka radi manje odličnog lijevog beka i kad od odličnog lijevog krila radi manje odlično desno krilo.
  • marcio amoroso
    35.8k
    Da malo vratimo temu Jakirović na prve stranice jer mi se ne sviđa kad od odličnog desnog beka radi manje odličnog lijevog beka i kad od odličnog lijevog krila radi manje odlično desno krilo.sport

    Ili tako radi pritisak na klub da mu dovedu pojačanja na lijevi bok i na desno krilo ili je jednostavno tvrdoglav kao mazga.
  • sport
    3.2k
    A što će raditi pritisak kad s Marićem o svemu tome razgovara, ali dobro njegova je glava(posao) u pitanju pa se nadam da najviše voli sebe jer se je dobro snašao i na kraju prošle sezone i izborio za sebe.
  • Captain America
    17.3k
    Jakir više vjeruje kombinaciji RPG+Rile nego Ogiwara+RPG.

    Čačke je na isti način s Ljubičićem na beku vršio pritisak da se dovede bek. Žalosno je da smo i nakon 2 godine na istom mjestu uz 2 dovedena lijeva beka.
  • Kermit
    65
    Kaj mislite gdje bi Jakir u ovoj sezoni mogao/morao napraviti napredak?

    Ja bih volio vidjeti više sigurnosti, muda, karaktera u javnim nastupima. Onak mkzda malo i mangupski sa stavom.

    Kaj mislite?
  • Zagi
    7.3k
    A postoji i opcija da je to najbolja četvorka u ovom trenutku.

    Ja bi RPG-Max-MMa-Ogi
    Netko drugi ne može zamisliti obranu bez Thea.
    Trener ne može bez Rileta.

    A možda do POa uopče ne počnemo tako. Ne igra se preksutra.
  • Doktor Kunić
    3.2k
    Najbolja moguća opcija je smjenit ga prije nego napravi sranje, a napravit će ga
  • Paggini
    18k


    Hahahaha dosta radikalno, ali druga opcija nam je verbalni pa fizicki napad ako RPG i Rile budu u prvih 11, tako da mozda bolje a priori otkaz...
  • mali M
    4.9k
    Kaj mislite gdje bi Jakir u ovoj sezoni mogao/morao napraviti napredak?

    Ja bih volio vidjeti više sigurnosti, muda, karaktera u javnim nastupima. Onak mkzda malo i mangupski sa stavom.
    Kermit

    Kao i prošle sezone, volio bi da stavlja igrače na svoje pozicije. Ako ćemo opet izgubiti prvih šest mjeseci dok on izmišlja pozicije pa na kraju napravi ono što svi vide ja ću se ranit... Il njega... Nešto od toga dvoje...
  • ruicosta
    97
    Ma opet cemo gledati istu sezonu i jednako los nogomet. Da, statisticki je proljece ispalo ok na kraju ali nije to bio nogomet dostojan dinama...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.