• Mali Zeus
    12k
    Umjesto prema Jakiru, hejt ide prema Upravi odnosno Zajecu i Mariću.The Undertaker

    Od tebe sasma očekivano.
  • Mali Zeus
    12k
    Ne znam kakav je stav nadređenih, ali Dinamo ne smije izgledati onako kako je izgledao prošle sezone i kako je izgledao danas.OsamŠest

    Znači ti zaključuješ za cijelu sezonu na temelju pripremne utakmice u kojoj smo koristili 20 igrača?

    Ajd dobro.

    Sezona nije ni počela, a ekipa se nada da će dobiti otkaz.

    Fascinantno nešto.
  • Jos-Optimus
    2k
    Smanjite alkohol dečki. Na osnovu pripremne utakmice gdje je protivnik u završnoj fazi, a mi tek počeli vi donosite sud o uigranim mehanizmima...pa to je show što se ovdje sve pročita
  • Daliban
    1.5k
    I mi smo u završnoj fazi, dojma smo da smo tek počeli jer je jedna utakmica bila otkazana. Dečki se sad vraćaju doma, imamo još te dvije prijateljske sljedeći tjedan i to je to.
  • Jos-Optimus
    2k
    Najbolje da ti preuzmeš i skauting i trenažni proces
  • Daliban
    1.5k
    Kakve ja veze imam s tim da nam se momčad danas vraća sa priprema?
  • Jos-Optimus
    2k
    Bogu hvala, nemaš nikakve veze
  • Daliban
    1.5k
    Vraća li nam se momčad sa priprema ili su na pripreme tek otišli?
  • Papastrumf
    12.1k
    Od tebe sasma očekivano.Mali Zeus

    Pa u pravu je. Dali su mu u ruke momcad i ove godine.
    Samo sto bi ista stvar bila i da su ga promijenili jer onda bi ih sudili po onome sto bi taj novi napravio.
  • Mali Zeus
    12k
    Pa u pravu je. Dali su mu u ruke momcad i ove godine.Papastrumf

    Mislim, nema mi logike da nema 'hejta' tj. kritike prema Jakiru. Uprava mu da igrače, pa on da bude oslobođen kritike?
    Naravno, ni uprava ne bi trebala biti oslobođena od kritike.

    S druge strane medalje suludo mi je da itko sada poziva na otkaz unaprijed.
  • OsamŠest
    3.2k
    Znači ti zaključuješ za cijelu sezonu na temelju pripremne utakmice u kojoj smo koristili 20 igrača?

    Ajd dobro.
    Mali Zeus

    Pa nije Jakirović od jučer trener Dinama, o čemu vi svi pričate?

    Kažem, taktika je čak najmanji problem u cijeloj toj priči. Jakirović se boji i to košta. U ovom rosteru ima nekoliko igrača koji ni po čemu ne odgovaraju stilu igre koji on gaji, a isti ti igrači će prednjačiti po minutama. A to je samo jedan od minusa..

    Jednostavno, Dinamo neće imati kontinuitet dobrih utakmica dok god je on trener. Mučit ćemo se.

    Za mene je nedopustivo i negledljivo da tako igramo. Sve od prošle sezone se preslikava i na ove dvije pripremne utakmice.

    Vidjet ćeš.. :smile:
  • Mali Zeus
    12k
    Kažem, taktika je čak najmanji problem u cijeloj toj priči. Jakirović se boji i to košta. U ovom rosteru ima nekoliko igrača koji ni po čemu ne odgovaraju stilu igre koji on gaji, a isti ti igrači će prednjačiti po minutama. A to je samo jedan od minusa..OsamŠest

    Imaš brojeve lota?
  • modri7
    101
    ne sudi se njemu ovdje na osnovu ovih priprema nego općenito prema svemu do sad viđenom. Ja ću djelomično stati u njegovu obranu pa reći da možda u rosteru nema igrače za svoj stil igre. Ali opet on snosi odgovornost jer je predugo tu. Imao je vremena inzistirati na igračima po svom ukusu i posložiti stvari onako kako njemu to odgovara.
  • OsamŠest
    3.2k
    Imaš brojeve lota?Mali Zeus

    Van pameti mi je komunicirati na ovaj način.

    Al kad već pitaš, imam oči i ponešto nogometnog iskustva, pa se nekako vodim time. pozz
  • Mali Zeus
    12k
    Van pameti mi je komunicirati na ovaj način.OsamŠest

    Ajd dobro. Slažem se, ti si taj koji je na temelju jedne tekme u kojoj se igralo po sat vremena 2 poluvremena i koristilo 20 igrača izveo zaključke za cijelu sezonu. Pa se stoga slažem da je van pameti dalje uopće razgovarati, bez obzira na tvoje nogometno iskustvo. Pozz.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.