• sport
    3.2k
    Za sad je uspio od Pjace napraviti Špikića,a od Gabriela prosječnog LB.
    Što se tiće prošle sezone svaku utakmicu sam se tresao do kraja koliko smo bili "dominantni"
  • miro
    4.3k
    Da, mislim da će bit mučenja opet...
  • Endeavour
    553
    Odmah potpisujem "mučenje" ako na kraju bude isti konačan rezultat.
  • Vratite nam Istok
    223
    Loše razmišljanje. Što točno potpisuješ, ispadanje iz LP u zadnjih sekundama, ispadanje iz EL na amaterski način ili sramotne poraze poput onog od Ballkanija?

    Osobno se nadam da će nam tijekom sezone dovoljno loše ić da dobije nogu, ali dovoljno dobro da ostanemo u igri na što više polja. Jer on senatore nema muda postavit na klupu.
  • DrawTube
    4.7k
    E ja baš mislim da je klubu za njegov razvitak i povijest prijekopotrebna bila turbulentna sezona kao prošla

    Nikad bliži navijači i klub nisu bili nego kad nije išlo. O prošloj sezoni se doslovno može snimiti film, a preokret radnje bi bila tekma protiv Gorice i "Ne damo da potoneš"
  • Kujtim Shalla
    2.8k
    Jakir docekati zimu na klupi nece ,od one vedrine i opustenosti, busanja koliko igraca se dovodi, da je u kontaktu sa sportskim u svakim trenutku do ovoga sad ,neka nervoza , ogradjivanje ,nema kontakta sa sd itd. Nema onaj isti gard i svjezinu Kao na pocetku prelaznig i priprema
  • Droljo
    7.6k
    Dečko mora shvatiti da mora rasti. Enter
  • hardek
    2.8k
    Pogledao svaku minutu prijateljskih utakmica i moram reći da sam zabrinut. Ne razumijem zašto je tako teško staviti igrače na svoje prirodne pozicije, evo stvarno ne razumijem. Dobivam flashbackove od Dalića sa Europskog odmah

    Također, samo slijep ili lud čovjek ne vidi da smo spori i inertni kada je na terenu prva postava ili ti ga senatori. Mladi igrači unatoč manjku iskustva donose energiju na terenu, i bez dobrog miksa starih i mladih mi nećemo napraviti iskorak. Prosječna dob startnih 11 danas je bila 29 godina. 29 godina za ekipu koja živi od prodaje igrača i razvoja mladih talenata. Pa ko je tu lud?!
    Ok, bile su neke ozljede i načeti igrača pa Sučić i Baturina nisu mogli igrati ali svejedno na ovaj način ne ide.
  • Dudu9
    809
    Ne možeš mladog dečka gurnut u vatru da izgore slučaj Zivković, ima vremena cijelu sezonu da mladi igrač ulazi i pokazuju svoj talent, Mikić jedan od boljih pa je svejedno ispao ko ratkapa od rezerve Sahtara ne može se na silu postati odličan igrač
  • hardek
    2.8k
    Odlično si iskopao Živkovića koji doslovno nema niti jednu izraženu vrlinu za stopera ali iz nekog razloga Jakir je mislio da je on riješenje.

    Najbolje onda da i mi ko ovi dole dovedemo igrače od 35+ pa nitko neće griješiti ako ćemo se voditi tom logikom.

    Pisao bi dalje ali nam se razmišljanja toliko razlikuju da je bolje da tu odmah završimo.
  • Zagi
    7.4k
    @hardekMladi su igrali jučer i zadača trenera je da igraju čim više kroz sezonu.
    Baturina i Sučić viroza jel , barem se nadamo.

    Ne misliš li da bi idućih mjesec dana glavni cilj trebao biti uigrati prvu postavu koliko ide za playoff?
  • Dudu9
    809
    Većina juniora nece uspjeti ono sto je Baturina, imamo primjere Marina,Rukavine itd mladih zvijezda koji do sad nista nisu pokazali, a imamo primjer Sucic koji preko Zrinskog uspio do Dinama i izboriti se za prvi sastav, nista ne ide preko noći svi su mislili prošle godine da Vrbančić ove polagano ulazi u sastav da bi ispalo najbolje da ide na neku posudbu, a primjer niko nije ni spominjao Pavica a sad je onaj koji bi mogao dobijati minute
  • hardek
    2.8k
    Pa po meni je problem baš u tome što nam je prva postava stara i jednodimenzionalna.

    Paralela koju sam povukao ne vrijedi samo za ovu sada prijateljsku utakmicu. U svakoj utakmici do sada moglo se vidjeti koliko smo tromi u prvim poluvremenima. Tempo s kojim igramo je užasno spor, visoki presing isto ne možemo igrati, sa izlaskom iz zadnje linije se također povremeno mučimo pa dolazimo do zaključka da u principu niti jedan segment modernog nogometa nismo u mogućnosti isporučiti.
  • San Lorenzo
    15k
    Ovo je postava koju želim protiv Istre:
    Nevistić-Pjer, Mmaee, Teo, Ogiwara-Sučić, Rog, Baturina-Mikić, Hoxha, Petković.
    Jakire zahvali mi kasnije.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Mislim da će gotovo sigurno biti: Nevistić - RPG, KTC, Mmaee, Ristovski - Mišić, Sučić - Hoxha, Baturina, Pjaca - Petković
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.