• Droljo
    7.6k
    Hejta nebu nikako i ne treba ga biti! Kritike absolutne da. To nisu iste stvari...
  • mokoxax468
    697
    Nitko ne kaže da ne treba biti kritike, ali nema smisla donositi zaključak za čitavu sezonu na osnovu par prijateljskih utakmica. Kao što ne uzimam onu 6-2 pobjedu, tako ne gledam ni ovaj 2-0 poraz. Jedna Španjolska je uoči Eura izgubila prijateljsku protiv Kolumbije u 3. mjesecu
  • Daliban
    1.5k
    Pa obje utakmice je prva ekipa odigrala loše. Neke neke posebne razlike dojmom, osim toga što u prvoj reprezentativci nisu igrali.
  • vjeko1701
    7.8k
    Nijedno poluvrijeme nije igrala nominalno prva ekipa. Jedinu koju je trebala je odgođena.
  • mokoxax468
    697
    Opet, donositi zaključke na osnovu pripremnih utakmica nema smisla. Igrala prva ili druga ekipa. Ili miješana.
    Koja je faza pripreme? Koliko je treninga taj dan odradila jedna momčad, koliko druga? Da li su dan prije imali taktički ili kondicijski trening? Koja je svrha te utakmice? Žele li nešto isprobati, makar i rezultat patio? Brdo pitanja na koja možemo samo nagađati, ali realno, nemamo odgovor.

    I ne, ovo nije opravdanje za trenera i/ili upravu. Iskreno, sudit ću prema natjecateljskim utakmicama.

    I onda se ljudi čude zašto nema više otvorenih prijateljskih utakmica. Pa upravo radi ovog iznad, ljudi imaju nerealna očekivanja od prijateljskih.
  • Sljeme
    2.4k
    Nakon uriniranja po tovarima dole dva puta u četiri dana, osvajanja na kraju lige i kupa sa Špikićem, Hoxhom i ekipom uz sve kaj se događalo u klubu, uz privatni gubitak i takvu pljuvačinu po njemu čitavu sezonu... ne znam kaj bi morao napravit da ga krenem pljuvat. Poštovanje je zaslužio.
  • nemapredaje
    3.1k
    Čitam ovaj njegov intervju u SN i rekao je jednu vrlo intrigantnu stvar, mislim da nitko nije tu komentirao:

    Moj stil je što direktnije do gola, ali sam svjestan da u ovoj momčadi igraš na dominaciju, svi te čekaju u bloku.

    Dakle on i nakon godinu dana (još kaže svjestan je da Dinamo igra drugačije) nameće svoj stil, kakav je gurao u Rijeci, Zrinjskom itd. Dakle on se nije prilagodio našem stilu nogometa, nego i dalje gura svoje.
  • sport
    3.2k
    Ja se nadam da će Jakir napraviti ono što je ispravno, a to je da igraju najbolji.Uostalom nakon što je preživio na klupi sve one loše rezultate valjda je svjestan da je potrošio sve kredite.
  • Mali Zeus
    12k
    Dakle on i nakon godinu dana (još kaže svjestan je da Dinamo igra drugačije) nameće svoj stil, kakav je gurao u Rijeci, Zrinjskom itd. Dakle on se nije prilagodio našem stilu nogometa, nego i dalje gura svoje.nemapredaje

    Čovjek kaže koji je njegov stil, ali je svjestan da Dinamo igra na dominaciju.

    Tvoj zaključaj - on nameće svoj stil. :up:
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Dakle on se nije prilagodio našem stilu nogometa,nemapredaje

    A koji je to definirani naš stil nogometa i tko ga je definirao? Mamić mlađi? Krznar? Kopić? Čačić? Bišćan? Bjelica?
  • nemapredaje
    3.1k


    Pa ako igra dinamovim stilom i prihvatio ga je i zadovoljan je njim, zašto uopće spominje da je njegov stil drugačiji?
  • nemapredaje
    3.1k


    To je njegov zaključak, ne moj.

    Pitaj Jakira.
  • Mali Zeus
    12k
    Pa ako igra dinamovim stilom i prihvatio ga je i zadovoljan je njim, zašto uopće spominje da je njegov stil drugačiji?nemapredaje

    Ne smije čovjek reći koji je njegov stil inače?
  • nemapredaje
    3.1k


    Može čovjek reć što god želi, ali isto tako je na nama koji čitamo da shvatimo to što je on rekao svatko na svoj način.
  • Navijač Dinama
    8.3k


    Stari moj, mi smo 14 tekmi za redom u ligi dobili, dal je više na sreću ili na znanje, ne znam, ali smo dobili i igrali osobno dobar nogomet, ne odličan, ali osobno dobar, gdje smo utakmice zavrsavale sa 1-0, a da je bilo preciznosti kod pojedinih igrača vala bi i hendikepom tukli druge.
    Dobili u ST-u 2x nakon sto smo i zaboravili svi kad smo zadnji put jednom dobili tamo dole.

    i kad pogledaš tablicu rekao bi da smo smeli ligu. Da smo prošli Paok nama nitko ne bi garantirao da bi smo dalje tamo išta napravili, dok ovamo u ligi je gorila situacija, a i nikad si bliži Ligi prvaka i ciframa koje ti se smješe ako postaneš prvak i plasiraš se tamo, a nije više dva pretkola prije, nego samo jedno jedino, i ako isoadneš ideš u EL koja je automatski upgrade po svemu od ECL koju smo igrali.

    sve više vjerujem u teoriju da se ECL olako pustila preko one stvari, i bacio sav fokus na ligu, di se izvukla opet titula, ali i polupala kupovska ambicija Rijeke i ćelavog "madžioničara" Željka kao bonus.

    Ako ćemo ovim stilom igre uć u LP, i osvojit opet ligu, i kup kao opet neki bonus, nitko sretniji od mene, po meni što se kaže "job done" i to na dobar način.

    Samo braća Matić i osobe koje prate nogomet preko sofe(tzv.pratioci nogometa preko statistike) će reć da u onom razdoblju od pocetka trećeg mjeseca do Rudeša(3-3) nismo dominirali svaku utakmicu i bili debelo bolja ekipa od svakog tadašnjeg protivnika.

    To su činjenice, za koje je ponajviše zaslužan Jakirović, pa Petković, Baturina i svi drugi redom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.