• dinon7
    828
    Toliko puta je tražio taj “jedan” prijelazni rok. 20 dana reprezentativne stanke da postanemo momčad. 2,3 pojačanja.
    Borio se da svima pokaže da može i zna i da je sposoban voditi lavove na terenu.
    Ako se po jutro dan poznaje, uspio je.
    Jučer sam stvarno gledao odličan Dinamo, utakmica u kojoj sam uživao i u ponekim trenucima mislio “boze ovo nije momčad koju sam gledao prije 3 mjeseca”
    Vjerujem da je to sto smo vidjeli jučer uvelike zasluga našeg trenera.
    Pa da ne bude da ga samo kritiziram/o ovim putem bih mu i želio čestiti na sjajnom otvaranju sezone.
    Bravo coach :strong:
  • Tongo Doumbia
    3.9k
    " Cordoba je tu, vidio sam i slike s aerodroma, netko ga je slikao. Ne znam samo odakle informacije, valjda ljudi prate letove, ili imaju nekoga u kontroli leta haha."

    Nema Jakir Zonu, definitivno. Jer da ima, ne bi se čudio kako i šta sve ljudi prate :lol:
  • Paggini
    18.9k
    Nema Jakir ZonuTongo Doumbia

    Hahaha, dobro da nema, dolazio bi svaki dan u ured Mariću i Zeki sa "SVE JE GROZNO OVO JE OČAJ NIKOG NE DOVODIMO RASPAST ĆEMO SE MARIĆU ODLAZI IZ KLUBA SVE STE SJEBALI NEĆEMO UĆI U LIGU PRVAKA"
  • cibona
    2.7k
    Nema jakir sigurno zonu, jer da ima prošla sezona bila bi riješena mnogo, mnogo prije.
  • ShanKu
    711
    Utišala se tema, znači zadovoljni smo s trenerom.. :sweat: samo neka nastavi tako! Korak po korak
  • Jaro
    7.1k
    :joke:
    Ove sezone ocekujem puno vise od njega - cisto jer ima to iskuatvo, takve sezone u Dinamu - to realno, nema ni jedan trener na svijetu. A sudit cu mu iskljucivo po europi. U HNL nema pravo kasljucati...
  • Noel
    5.8k

    Sada dolazi ključni period dvije utakmice playoffa i grupna faza Europe di ćemo napokon donijet konačan sud o njemu i bit pametniji. Završnica sezone, ljetne pripreme i početak nove sezone je zasad vrlo dobar. Neki jači sud bi ja donio kad krene Europa jer Dinamu trener za HNL ne treba. Nama treba ozbiljan trener za Europu koji može napravit od Dinama ekipu koja će se ravnopravno potuć za 3 boda protiv bilo koga. Pa čak i težit Europskom iskoraku. Dosta je proljeća u Europi bilo u zadnje vrijeme al isto tak treba još dizat standarde jer klub kao Dinamo to mora. Zašto ne prolazak skupine Lige Prvaka,ili četvrtfinale polufinale Europa lige. Zato ćemo ubrzo vidjet da li je Jakirović taj trener sa kojim se to može probat.
  • ShanKu
    711
    Ima on još puno posla naravno. Jako im dobrodošla ova malo jača utakmica jučer (rang konferencijske lige), da se vidi kaj ne valja, kaj popravit u igri ili sastavu.
  • tp1997
    192
    Azeri će pokazati koliko Jakir vrijedi. Dobio je sve što je mogao poželjeti, svaki Dinamov trener od početka stoljeća bi mu zavidio - prvu europsku tekmu krajem kolovoza, dovoljno duge pripreme da uigra što god poželi, zadržan kostur ekipe, (za sada) sedam pojačanja i širinu kadra kakvu dugo nismo vidjeli.

    Na njemu je da iskoristi resurse koje ima i uvede nas u Ligu prvaka. A i da pokaže da je sazrio - prošla dva puta (Sparta i PAOK) nismo se baš iskazali u čuvanju rezultata u gostujućem uzvratu.
  • Infinity
    16.3k
    Azeri će pokazati koliko Jakir vrijeditp1997

    Volio bih da ja mogu protiv Garabaga dokazivati koliko vrijedim. Covjek bi pomislio da igramo u najmanju ruku sa Shakhtarom. Proci Garabag ne bi smjelo biti neki podvig. Napravili ste od jedne beznacajne europske ekipe Real Madrid.
  • tp1997
    192
    Dinamo je favorit, slažem se.

    Ali da je Qarabag beznačajan, ne bih se složio. Prošli skupinu EL, izbacili Bragu, sekunde ih dijelile od izbacivanja Leverkusena. A Dinamo je znao ispadati i od gorih. Na Jakiru je da pokaže da se neće desiti nova Sparta i da je Dinamo spreman prolaziti ovakve susrete.
  • Dinamosaur
    1.5k
    Na njemu je da iskoristi resurse koje ima i uvede nas u Ligu prvaka. A i da pokaže da je sazrio - prošla dva puta (Sparta i PAOK) nismo se baš iskazali u čuvanju rezultata u gostujućem uzvratutp1997

    Da, ima jaču ekipu nego u jesen/proljeće
    Sve kaj je trazio - dobio je!

    Nema izgovora da ovo slušamo:
    Qarabag strašan, jebena ekipa, nije to samo tak za proći, skoro su prošli leverkisen, tu smo di smo, sve je sportski direktor kriv, nova uprava samo gleda kak maknut sve hrvatsko, niti trava tu više ne želi rasti, ma nek ide sve u pm...

    Jakire ovo moramo proći!!
  • Jurki
    11.4k
    niti trava tu više ne želi rasti, ma nek ide sve u pm...Dinamosaur

    Doslovno... treba to sve rastjerati u 3pm.. jos nam ukrali grb..

    IMG-0339.jpg
  • Dinamosaur
    1.5k
    @Jurki Da, zamutili ih
  • Jaro
    7.1k
    Kako sam proslu sezonu (smatram totalno zasluzeno) cesto kritizirao, moram za ovaj start u sezonu zapljeskat Yakiru.
    Slijedi dost tezak, ali bas po mjeri, ispit.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.