• mali M
    5k
    Ma ljudi okej, ali ja ću Hoxhu u Dinamu ocjenjivati prema Hoxhinim igrama u Dinamu, a ne kako se nosio zadnjih 10 minuta sa Juranovićem...
  • Orc123
    7.8k
    Bojim se da cemo i mi imati problem sa Jakirom i senatorima, da nam ne bi sljedio isti scenarij kao i Dalic sa svojima. Bojim Se da ce npr. Jakir i dalje izmisljati pozicije za Ristu, a Ademija gurati jos vise sta nema smisla. RPG je mlađi i bolji bek i definitivno mora imati prednost bas kao i Sucic ispred Ademija! Nadam se da Jakir nece raditi iste greske.... Neka su senatori sa nama ali ako moze Modric ulazit u Realu zadnjih 10 min onda mogu i nasi isto tako...
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    buraz moj na mom ljetovo:kiss: :rofl:
  • Nogo
    3.6k
    https://youtu.be/PaODM01vWa4

    Današnja presica ako koga zanima.
  • Mali Zeus
    12.4k
    Jako loša presica, odaje dojam da nije spreman za novu sezonu i ne zna kako pripremiti momčad. Kratki i britki odgovori umjesto da bude konkretan. Ne sviđa mi se nikako sve to i bojim se za ovu sezonu.
  • dzggzd
    168
    Kakva pitanja takvi i odgovori
  • Nousername
    663
    Nije se rodio taj koji je narodu udovoljio.Me valja kad puno prica ne valja kad malo prica
  • mali M
    5k
    evo preslušao i ne kužim šta vam smeta... malo čakulanje dok se ne dođe do konkretnih informacija... Neznam šta se očekivalo da će Jakir reć, pitaju ga za transfere za koje ne smije komenitrati i šta bi trebao reć... nije baš da je bila nužna ova presica gdje ništa nije rečeno, ali do sada smo se žalili kako ništa ne komuniciraju prema navijačima, a sada se žalimo ako nam nije dovoljno zanimljivo ili nisu rekli što smo željeli čut...
  • San Lorenzo
    15.3k
    Jakire preskoči pokoju večeru... :grimace:
  • mali M
    5k
    Jakire preskoči pokoju večeru... :grimace:San Lorenzo

    mora proširiti listove da stane još trofeja kojih će se narisati! I raširiti malo đale da stane sjeverna tribina! :lol:
    Šalimo se Jakire, samo ti tuci dok ide! Mi smo ti samo ljubomorni!
  • miro
    4.4k
    Jedan mali hejt za Jakira

    Znamo da prošle godine nije imao igru. U jednom trenutku je stegnuo obranu i izvukao sve na karakter i odgovornost ekipe + pojedinačnu kvalitetu

    Neću ga ocjenjivat na temelju ovih priprema, ali iz moje perspektive, on ima sjajan skup igrača i mora odradit taj trenerski dio, gdje znaju svi što igramo, kako igramo presing, kako izlazimo s loptom i barem 3-4 napadačke ideje, jer smo dozlaboga jalovi. Mišić, Rile i Ademi trenutno nemaju mjesto u prvih 11

    Vjerujem da će nam 2. kolo protiv Osijeka i 2 kvalifikacijske za LP dati odgovor je li Jakir dugoročno rješenje za Dinamo ili ne. Iskreno se nadam da je, ali ne igramo dobro i nemamo ideju u igri predugo
  • Paggini
    19.3k
    Šta god mislili o njemu, više neće biti isprika za usranu igru jer odradio je već dvaput pripreme, dobio šta je tražio od igrača, ali isto tako ako to bude sve letilo i gorilo, njegovo je djelo i potpis.

    Nadam se da ću se sam sebi posrat u usta i da će Jakir biti mastermind, bit će jako zanimljiva jesen.
  • modri7
    127
    Sezona tek počinje tako da je prerano još donositi zaključke. Ne sumnjam da ćemo igrački biti jači nego prošle sezone, ali kao što sam već u temi transferi-rasprave pisao, bojim se da Jakirović nije kapacitet za Dinamo. Mislim da do sada nikog nije uvjerio u to, bez obzira na naslov prvaka. Imao je zimske pripreme, sad će dobiti i ljetne, pojačanja pristižu, ali igre čini mi se nema na vidiku. Nadam se samo da, prije nego dobije otkaz, neće ozbiljno uprskat stvari i da imamo kvalitetnu zamjenu u pripremi. Do tada maksimalna podrška i nadam se da griješim.
  • The Undertaker
    5.1k
    Nema više hejta prema Jakiru već samo pohvale ako ih zasluži. Umjesto prema Jakiru, hejt ide prema Upravi odnosno Zajecu i Mariću.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.