• Krizy
    43k
    - Uprava mu čisti svlačionicu od nepotrebnih igrača.

    - Uprava mu je popunila gotovo sve kritične pozicije već na pripremama.

    - Uprava nije prodala niti jednog bitnog igrača.

    - Uprava će mu vjerojatno dovesti još dva igrača, vjerojatno prije prvih utakmica.
    Ali roster je ionako 95% definiran na vrijeme. Nemaju ni financijski značajno moćniji klubovi ta posljednja dva igrača do kraja prijelaznog roka.

    - Jakirović je u klubu duže od trenutne uprave, zašto bi hejt išao prema upravi umjesto Jakiroviću AKO u godinu dana ne posloži igru?
  • Crusades1986
    11.7k
    Zato jer za kolegu postoji samo jedna sveta krava.
  • Doktor Kunić
    3.3k
    Ovaj nije kapacitet za Dinamo.
  • OsamŠest
    3.3k
    Nekolicina nas već godinu dana tupimo jedno te isto o Jakiroviću.

    Jednostavno, dobar trener, ali nedovoljno dobar za Dinamo.

    Ove sezone će na papiru (a i na terenu) imati jedan od najjačih rostera u novijoj povijesti kluba, ali problem će ostati isti. I to puno dublji od same taktike..

    Ne znam kakav je stav nadređenih, ali Dinamo ne smije izgledati onako kako je izgledao prošle sezone i kako je izgledao danas.
  • Zagi
    7.5k
    Započelo u pola priprema, zbilja?
  • The Undertaker
    5.1k
    Zato što ga je ostavila u sedlu iako je imala dovoljno vremena da snimi njegove kvalitete i nađe zamjenu. Njihov izbor i njihova odgovornost. Ako budemo dobri u EL/LP onda će dobiti pohvale, ako ne, zna se.
    Zajecova odluka da ga ostavi do kraja prošlog prvenstva se pokazala dobrom. Da li je odluka da ga ostavi i za ovo prvenstvo dobra, pokazati će vrijeme.
    S tim da me baš briga kako igramo pripremne utakmice. Krajem kolovoza je play off i tada moramo biti top.
  • Ivanmtk
    1k
    Ozbiljno ćeš na osnovu pripremne utakmice dns nastavit hejt i to tupljenje kako kažeš, a tom istom analogijom ćeš, naravno preskočiti prvu pripremnu di smo zabili šest komada? Na pola smo priprema, tri tjedna do početka prvenstva, nekima toliko traju cijele pripreme!
    Sud o Jakiru će dat play off LP. Za to treba tempirat formu i te nam utakmice mogu odrediti sezonu i sljedeće dvi, tri godine kluba i put kojim ćemo ić.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Ja sam fkt nasiroko i naveliko kritizirao Jakira proslu sezonu, te i dalje mislim da nije dobar trener za dinamo, i da dinamo treba izgledati puno puno bolje.

    Ali u novoj sezoni ga necu suditi po pripremnim utakmicama, niti cu nakon prvog kola reci da treba dobiti otkaz.
    Ako mogu igraci koji su u klubu godinama, na pocetku novih sezona imati sporiji ulazak u ritam, losiji period, moze i trener.
    Ne znam koji ce mi period biti dovoljan da ga kritiziram/pohvalim, vjerovatno puno manji nego da je u pitanju neki novi trener.

    Ali suditi po njemu na temelju dvije pripremne utakmice je glupo.
    Ajmo uci u novu sezonu mjesec ili dva i onda vidjeti jel sta napravio. Da li su mu sedamnaeste pripreme i 32 prijelazna roka dovoljna da igra lici na nesto ili ne. Iskreno se nadam da jesu, i da gledamo atomski dinamo sljedeceg mjeseca :strong:
  • Nino Bule
    13.3k
    Pa snosit ce odgovornost i predsjednik i uprava i sd ali bome i sam trener, vrlo jednostavno, isto tako i sa zaslugama, nece sigurno ako dinamo bude dobar samo maric i zajec dobiti pohvale; jakir ce bit u prvom planu.
  • Captain America
    17.6k
    Započelo u pola priprema, zbilja?Zagi

    Ovako se sralo po Čačkeu prije 2 godine, eksplodiralo je nakon kiksa u Varaždinu pa su se sklonili u jazbine samo tjedan dana nakon i nije ih se čulo par mjeseci.
  • masacusec
    3.5k
    Već dugo ovaj jakirović ima status budućeg bivšeg trenera. Nadam se da uskoro dolazi to vrijeme, da konačno postane bivši!!
  • The Undertaker
    5.1k
    Problem je da ne možeš Jakira kriviti što ne zna kad i ne može znati jer nikad nije pripremao ekipu za EL/LP i nikad nije igrao EL/LP.
  • Danko
    1k

    Znači nadaš se lošim rezultatima?
  • Ivanmtk
    1k
    otkaz Jakiru bi značio da Dinamu ide loše.
  • Patak
    2.9k
    Ja se nadam Jakiru na kraju sezone, želim opet mirnu sezonu gdje ostvarimo veliku prednost vrlo brzo. Nisu loše te napete sezone ali previše stresa unose...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.