• Doktor Kunić
    2.9k
    Njegova obrazloženja pogreškaka sudaca su fkt retardirana, nije da podržavam ovakav način ali van svake pameti komentari.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Meni je glupost da uopce postoji netko tko se u emisiji bavi iskljucivo sudenjem i sudackim odlukama. Ono kad krene diktirat zivotopis pojedinog suca i zasto je izabran za ovu utakmicu, kog boli k...
  • Noel
    4.3k
    Frajer prosjedi 2 sata u studiju a govori 10 minuta, veće uhljebe nisam nikad vidio.
  • Droljo
    6.2k
    Ne kužim šta ih je naljutio strahonja :rofl:
  • serbus
    3.7k


    Da nije penal protiv Istre je kap koja je prelila čašu...
  • Markelo
    2.5k
    Ej, oni idu Strahonji dizat poruku. Liku koji je "sudački ekspert" angažiran od Hrt-a koji im je isto uspio postat neprijatelj. Stvarno podsjećaju na meksički kartel
  • Sajla
    4.1k
    ako jedan milan može imati dugogodišnju rupu sa lošim rezultatima, ako se manchester united godinama bori sa (za njihove standarde) lošim rezultatima, ako je chelsea u donjoj polovici prvenstva, ako je arsenal godinama taborio u prosječnosti, ako je ajax trenutno u onoj stvari, ako hsv i schalke igraju usranu drugu ligu, ako je lyon zadnji u francuskoj ligi, ako je barcelona trenutno 4. u ligi, ako marseille godinama ne može osvojiti trofej... zašto bi dinamo uvijek morao biti na vrhu i zašto bi malo slabiji period smatrali toliko tragičnim, crnim i depresivnim?db-izbjeglica

    ManU, Arsenal, Chelsea, Ajax, Barca, Marseille i svi ostali koje si nabrojao imaju konkurenciju koju čine bogati klubovi koje vode sposobni ljudi, pa kad gube, gube od objektivno boljih. Dinamo s najvećim prihodima od svih klubova u HNLu ima konkurenciju u vidu klubova koji dovode gotovo isključivo igrače bez plaćanja odštete, tome dodaju par juniora, sramote se u Europi iz godine u godinu - a mi im sada gledamo u leđa.

    u tome je problem - da se Dinamo samouništava iznutra, da se srozavamo na niske razine vlastitim trudom, da se sve prednosti koje smo imali nisu iskoristile i da smo sada igrački, organizacijski, financijski lošiji i da se ne nazire rješenje. nije toliki problem u samom rezultatu, nego u razlozima zašto je do njega došlo. da mogu povjerovati da ovi ljudi koji su sad u klubu znaju i mogu nešto popraviti onda raspoloženje ne bi bilo crno. ali kome tamo da vjerujem da zna što radi?
    rezultat je samo simptom, njega se možda može zamaskirati s par pobjeda kao što bol možeš suzbiti lijekovima. ali tumor i dalje raste i jede iznutra i nema naprijed dok se ne odstrani.
  • Markelo
    2.5k
    Navijači Man Uniteda kad su osvojili zadnji naslov, vjerovatno nisu mislili da će nastupit suša od preko 10 godina. Ne vjerujem ni da su navijači Arsenala očekivali da će puna 2 desetljeća čekat na novu titulu. Bilo je klubova u Francuskoj koji su se ugurali ispred Psg- na kraju sezone al nabrojani Marseille čeka isto više od desetljeća na novu titulu

    Nisu ni tovari mislili kad su popušili titulu da će na novu morat čekat 18 godina a nadamo se i više

    Kad siđeš sa trona ne znači da ćeš se na njega odmah i vratit. Možeš ostat u "čekaoni" niz godina i ne bi bio ni prvi ni zadnji kojemu se to dogodilo
  • Patak
    2.5k
    Muče se Lokosi s Rudešanima, iako imaju igrača više...
  • DrawTube
    3.5k
    Sanjam dan kad će umjesto Lokse i Rudeša ligu igrati Cibalija, Marsonija, Segesta, Karlovac... Uglavnom klubovi za koje navija više od 100 ljudi...
  • Mihaljević
    8.7k
    Žile i Čavlina opet clean sheet.
  • Mr Anderson
    5.9k
    Gledao sam nekih 5 minuta prvog poluvremena i prvih 10 drugog. Katastrofa, taman za 200-300 ljudi. Srećom prebacio na Liverpool : Fulham. Kakva suprotnost, fantastičan nogomet, o ambijentu da ne pričamo.
  • SAS1987
    14k
    usporedio si tekmu Lokomotiva - Rudeš sa tekmom jednog od najvecih klubova na svijetu u najboljoj ligi na svjetu :lol:
  • Mr Anderson
    5.9k

    Malo sam se krivo izrazio. Htio sam reći koji bi bio promašaj da sam potrošio 2 sata na Rudeš : Lokomotiva, a takva utakmica bila istovremeno na drugom programu. U principu gledam dosta HNL i gdje ne igra Dinamo, loše je, ali je naše.
  • Đeki Ćen
    18
    Cibalia, Marsonia, Segesta?! To je povijest Rimskog carstva, nije u uporabi tisucu i pol godina. Kratko se taj lijes iskopao u vrijeme NK Croatie
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.