• Doktor Kunić
    2.9k
    nemoj to govorit, orca će srce trenut
  • Ivanmtk
    827
    Poanta je da su oni bez plaćanja odšteta (osim Žaper) uspjeli pokriti sve deficitarne pozicije i složiti ekipu koja izgleda puno bolje na terenu od nas. Uz to trener anonimac izvlači maksimum iz njihovih igrača. Pa tako taj Daku igra na rubu svog potencijala, a Špikić koji je po svemu bolji igrač izgleda ko da je zalutao u Dinamo. Također imaju standardiziranu obranu i vidljive automatizme. Sve u svemu njihova momčad je ogledalo njihove sportske politike koju vodi očito sposoban sportski direktor. Naša momčad je ogledalo lutanja kluba na svim razinama. Kluba u kojemu su vlastite guzice ispred kluba koji vode. Zasluženo su prvi.
    Nije pitanje ima li novca za odštete nego kako reagiraš na tržištu, kako ga pratiš. Mi nemamo lijevog beka, na tržištu je slobodan Melnjak, povremeni reprezentativac, oni ga uzmu. Mi tražimo stopera, na tržištu je slobodan Uremović, povremeni reprezentativac, bivši igrač Dinama, Dinamovac, mi ne reagiramo, oni ga uzmu. Mi dovedemo na posudu Sosu koji paradira po Zg. Danas mi nemamo lijevog beka, a Uremović je bolji od svih naših stopera.
  • Klenx
    4.5k
    Ne mislim da su u tovarskoj upravi nešto megasposobni ljudi koliko su u našoj ultra nesposobni.

    Samo da zamijenimo budžete nas i tovara sa sadašnjim garniturama u upravama oni bi nas redovno ostavljali 20+ bodova.
  • Ban
    698
    Rade oni dobar posao. Od članarina i posjete do akvizicija i menadžmenta momčadi. Nije da nema lutanja i promašaja, kao i u svakom klubu ili pothvatu općenito, ali vidi se i jasna strategija na svim tim razinama. Dinamo ih zadnjih par sezona u mnogoćemu zapravo prati, kod nas ima mnogo više lutanja.
  • Ban
    698
    Mislim i da su ljudi pod dojmom da mi stvaramo mnogo više prilika jer pod Jakirom jako puno pucamo iz glupih pozicija. Kada golman napravi paradu to može izgledati kao izgledna šansa, ali većinom se radi o relativno neproblematičnim situacijama. Zato se ljudi i čude niskom xG-u, ali šanse iz takvih udaraca su realno niske.
  • Ivanmtk
    827
    Nisu megasposobni. Ali interes kluba im je na prvom mjestu. Oni svi žive za tu titulu. Osjećaju da je ovo ta godina i idu all in. Naši su jednostavno nesposobni uz to što gledaju vlastite guzice prije interesa Dinama. Čuj nema novaca, prodali ljetos igrača plus bonusi od bivših prodaja skoro 70 mil ušlo u klub, nema novca. Još počinje nova fiskalna godina, zimski prijelazni rok, trebalo bi bit novca najviše na početku godine. Na ljeto uvijek fali novca. Znači krade se mulja, zamračuje. Troškovi jesu ogromni i preveliki, ali da nemaš novaca za jedno, dva pojačanja onda stari moj to je za ćorku. A opet i da imaju, ne znam 10 mil za transfere, dali bi 3 za Hoxhu, 2 za Jelenića, 4 za Šotičeka i 1 mil za Miličevića vjerojatno.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Mi tražimo stopera, na tržištu je slobodan Uremović, povremeni reprezentativac, bivši igrač Dinama, Dinamovac, mi ne reagiramo, oni ga uzmuIvanmtk

    Uremovic otkako je dosao u haj.duk i igra cijelu utakmicu mislim da su primili 3 gola, od toga 2 od Gorice i 1 od Varazdina. Brutalna statistika realno gledajuci tako da mi je zao sto nije zavrsio kod nas mada eto uklopio se tamo, pitanje kako bi to kod nas izgledalo. Takodjer ono sto znam je da ima i brutalan ugovor tamo, da ne iznosim bas tocan iznos ali reci cu samo da kod nas najbolji pojedinci nemaju toliko.

    Usput velik broj ljudi ovdje je pisao da sta ce nam on u Dinamu, nije mi to bilo jasno jer ima ok karijeru i nekog iskustva, nama u ovom trenutku i vise nego potrebno.
  • Ban
    698
    Uremović je stoper sa jako dobrim pedigreom. Tu mnogi nisu ni sa kim zadovoljni osim ako se radi o tamnoputom igraču.
  • Orc123
    6k

    Ti se zajebavas a gdje je problem? Problem ti sto meni kao ni 90% foruma nije jasno kako u sezoni u kojoj ostvaris 70+ mil eura prihoda sa svime se govori da nema para? Tko je tu lud? Jel je problem sto zelim transparentan i likvidan klub? Di su pare braco i kolege? Pa ne dolaze odmah ali nit se ne placaju igraci odmah! Ako imas sigurnih 50mil eura u transferima kroz par godina i nekoliko vrijednih aseva jos u ekipi kako je problem izvaditi revolving kredite i biti solventan u međuvremenu dok novci sjedaju u ratama? Zelim samo dobeo svojem klubu i valjda sam glup sto se nadam da to zele i ljudi koji upravljaju njime....nemam nista peotiv ljudi koji tamo rade ali nek pokazu da vole klub i da im je klub na 1. Mjestu kao i svima nama ovdje!
  • db-izbjeglica
    13.7k
    ljudi, ajd se malo smirite i razmislite...

    da, loše je odrađen posao prije ove sezone, u klubu su previranja oko vasti, sve stoji...situacija je daleko od bajne!

    međutim, malo smo svi skupa razmaženi!

    puno bogatiji, jači i važniji svjetski klubovi su imali ili imaju slične periode.
    događa se!

    sad je zbog jedne POLUSEZONE (u kojoj na kraju dinamo može zaostajati minimalnu razliku ili čak ništa) kod magaradi sve divno i krasno, a kod dinama ništa ne valja.... ma vidi molim te!

    ako jedan milan može imati dugogodišnju rupu sa lošim rezultatima, ako se manchester united godinama bori sa (za njihove standarde) lošim rezultatima, ako je chelsea u donjoj polovici prvenstva, ako je arsenal godinama taborio u prosječnosti, ako je ajax trenutno u onoj stvari, ako hsv i schalke igraju usranu drugu ligu, ako je lyon zadnji u francuskoj ligi, ako je barcelona trenutno 4. u ligi, ako marseille godinama ne može osvojiti trofej... zašto bi dinamo uvijek morao biti na vrhu i zašto bi malo slabiji period smatrali toliko tragičnim, crnim i depresivnim?

    stanimo malo na loptu!

    ova sezona još može biti uspješna...ajmo se ekipirati i prestati s crnilom!
    jel imamo realne šanse za titulu? imamo!
    jel imamo realne šanse za europsko proljeće? imamo!
    jel možemo osvojiti kup? možemo!

    dobiti sve tekme do pauze i idemo dalje...
    nadamo se da će doći nekakva pojačanja u zimskom prijelaznom roku...čak i da ne dođu, treba se boriti i skupljati bodove. čak i ako se ne osvoji titula - nije kraj svijeta!
  • Muka
    346
    Hvala Bogu pa igrači i navijači, tu misllim na navijače koji idu nanutakmice, a ne tipkaroše ispred ekrana, ne dijele ovakav defitizam i paranoju. Većih kmečavaca nema od dinamovih internet ratnika.
  • deda
    29.5k
    Dođite sutra u Koprivnicu Dinamovci, to je jedino što vam mogu reći.

    Inače, DB, pohvala na postu. :clap:
  • Doktor Kunić
    2.9k
    A šta bi trebao? Sjedit doma i živcirat oko nekoga/nečega koga boli kurac šta će biti i šta se radi kao ti? Brate mili pol godine već trubiš tu na forumu jedne te iste stvari, sa obaveznim dodatkom ??!!! na kraju svake rečenice. Daj shvati više neke stvari, sve je u kurcu i ne nadaj se nečemu, prestani više trovati i stvarati negativu. Para nema, pojačanje će biti u minimalizmu, sezona je u kurcu, uprava je u kurcu, nadaj se boljim danima i rješenju problema prvenstveno u uredima, a nakon toga će doći puno bolji dani na terenu. Dok ti ovdje mjesecima plačeš za pojačanjima, gospodu gore boli kifla. Uštedi svoje zdravlje i nemoj se nervirati
  • Noel
    4.3k
    3 sezone već isto. Panika po forumima. Atomski hajduk. Nikad jači. Dinamo u kurcu. Nikad slabiji. Dođe svibanj a onda svima poznata Nebo se plavi bijeli se Zagreb grad. Svake godine ista priča. Hvatate se euforije s juga koja nema pokrića. I u svibnju 2024 na kraju ove sezone opet će ista priča bit opet će se ista pjesma pjevat. Njima se daju mrvice sa stola koji nebitni kup, evo sad im se dalo malo nebitnog jesenskog naslova i oni sretni i mirni. Dinamo će bit prvak 1001%. Prava utakmica se igra u upravi kako kaže kolega Kunić. Ovo na terenu me ne brine jer je svake godine ista priča.
  • Eduardo
    18.1k
    Što se točno dogodilo i zašto Strahonja više ne može 'na more'?
    ulxVlVo.jpg

    Hvatate se euforije s juga koja nema pokrića.Noel


    Kako nema pokrića? +12 bodova prednost, doduše s tri tekme više ali dovoljno da našima stvara dodatni pritisak na leđa. Imaju dvije pobjede nad nama u dva dosadašnja ligaška derbija. Imaju niz od šest prvenstvenih pobjeda, drugi put u sezoni su u 5+ nizu - nitko drugi nema duži niz od 4 vezane pobjede. Imaju najviše pobjeda i najbolju obranu lige. Po bodovnom učinku vodeći su i na domaćem i na gostujućem terenu.

    Karoglan u 20-ak tekmi na klupi nema poraz, a otkako je preuzeo klupu od Leke ima 7 od 7 uz gol razliku 13:1.

    Možda tablica u ovom trenutku nije realna, ali takva je kakva je i ne izgleda ugodno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.