• Mali Zeus
    10.6k
    Silov koji je jedini normalni tovar uz Kordu u medijskom prostoru je na samom početku prvenstva u podcastu rekao da Džidži-Midži ne može u prvih 11. Naravno, narativ je i tu bio da najbolji vezni igrač HNLa stanuje na poljudskom šekretu od ljeta 2023.Captain America

    Korda je tovar?
  • Sajla
    4.3k
    Pamić za index: "Sve što ima veze s nogometom događalo se posljednjih 15-ak dana. Nakon utakmice Osijeka i Dinama, svi smo nešto komentirali. Kada smo iz svih kutova pogledali što se događalo, mi normalni smo prestali raspravljati je li sve bilo čisto ili nije.

    Bogami, Osječani i Splićani su i dalje imali problema. A Splićani su više imali problema s tom utakmicom nego s pripremom vlastite. Da, greške se događaju, no svi moraju prestati voditi brigu o drugima ako žele imati rezultat."

    Ovaj dio "mi normalni" mi je najbolji :lol:
  • Captain America
    15.5k
    Korda je tovar?Mali Zeus

    Yes. Bilo je u Q&A podcastu pitanje jesu članovi i Miho, Korda i Pušić su potvrdili.
  • Jurki
    9.8k
    Kak je lepo otici na 90tu stranu ove teme i citati sve one katastroficne prognoze o nikad jacem i boljem ajduku..
    i kak ce se prosetati ligom ove godine..
  • Nino Bule
    12.2k
    Inace ovo za livaju ne vjerujem da je ikakva tuca posrijedi ali cini se da neka svađa je između njega i dajakua i dolceka, cak su se i na instagramu otpratili sta zvuci trivijalno ali svi oni znaju da se takvi stvari prate i tesko da je slucajno.
  • Majki2111
    2.9k
    Mislim da još uvijek vrijedi da je Hajduk nikad jači. Bar od kad je Lige 10. Bilo bi fino zavirit u neku statistiku u kojem su trenu imali 5-0-2 nakon 7 utakmica.
  • Ludovic IX
    6.2k
    ostat će im litavac i sigur za prodat u sljedečih par sezona i to je to.

    ostali njihovi juniori su prosjek i to je to. i mama od onoh njihovog juniora je prosjek..i ispod prosjeka
  • Mihaljević
    8.8k
    Da je Pukštas slušao Brkljaču a ne pravio se pametan druga priča bi se pričala. :grin:
  • bbb medimurje
    3k
    Bas sam provjeril na instagramu, dolcek i dajaku stvarno ne prate boga nogometa
    Očito se stvarno nešto dogada
  • mali M
    4.1k
    I da mali M, pozivam na smirivanje bahatluka koji nas je već jednom opalio po gubici ove sezoneSan Lorenzo

    možeš mi reć o kakvom se bahatluku radi? neznam da je netko ovdje govorio o plitkom potoku, pogotovo kad nam je otišao ademi, oršić, u najavi su bili Ivanušec i Šutalo, doslovno nitko nije bio bahat. više je bahato tvoje kad izjaviš da bi prošetali ligom da smo uložili xy para.
  • striko
    1.3k
    U kakvoj iluziji žive navijači Hajduka to je nevjerojatno. Svi navijači Hajduka koje ja poznajem su već upisali duplu krunu odavno. Taj mentalni sklop nikada neću razumjeti. Bit će prvaci onog dana kada budu imali 10 bodova viška 4 kola prije kraja i budu govorili da još nije gotovo. Znači nikad!
  • Ludovic IX
    6.2k
    samo u neznam koga.. despodova ili takve. ja bi radije čekao godinu dana stojkovića i kačavendu nego imao sad tog bugara.

    ili onog iz izreala koij bi nam doneso 100 golova. nema garancije za ništa. b.šutalo nam je dokaz toga. 4 milje možda u bunar bačene.

    ovo što je došlo nema povjerenja ali nije imao ni šutalo josip ali je imao sreće da se netko ozlijedi pa udje u sastav i ostane do neki dan.

    ne moze igrat više od 11 igrača. i mene muči što onaj nemalo dobiva priliku svaku tekmu a recimo perković ili francuz skoro ništa. ali na kraju se mrtvi broje.
  • Jurki
    9.8k
    nas su dobili na glupost Petka i Livija..
    Rijeci su puknuli na gol jedanput.
    Vz je pred kraj dobil gol.. jedino koga su dobili lagano je Belupo doma.. cak je i Rudes nekaj protiv njih odigral.
    Kak sam tvrdil od pocetka jedino kaj valja u toj ekipi je mali Pukstas i tu prica staje.
    Plivaja ima poneki bljesak al trenutacno je u fazi mlataranja rukama i teske bolikurcine.
  • Sajla
    4.3k
    hej, pa oni su kupovali godišnje za Lokomotivu da u zadnjem kolu slave naslov na Kranjči...!
  • Imamo Dinamo
    3.4k
    Kuleseviću mjesec dana zabrane obnašanja funkcije i 2.000€, a Tomasu 1.500€ kazne
    Slabo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.