• vjeko1701
    6.3k
    Što su oni očekivali? Da će se prošetati ligomdb-izbjeglica

    Da
  • mali M
    4.1k
    ja evo već drugu sezonu čekam da Livaju istretiraju na kraju kao i Caktaša, Ercega, Kalinića i ostala hajdučka srca. Mislio sam da će biti prije ali siguran sam da mu ne gine isti scenarij. Eto sad i njemu lagano već kipi da jedini nešto radi, a po njemu se najviše kritizira. Sad samo čekam da postane izdajnik i da mu na kući osvane grafit.. Doslovno svi malo bolji njihovi igrači dožive istu sudbinu..
  • superhik
    10.6k
    Što su oni očekivali? Da će se prošetati ligom, a sve bez ijednog ozbiljnijeg pojačanja, dovlačenjem igrača bez ugovora?db-izbjeglica

    To su očekivali i neki ovdje na forumu
  • Jurki
    9.7k
    Koji gust citat komentare na slobodnoj kak se guše od kmečanja i ocaja.. i netko je skomentiral da je izbilo nekakvo sranje nakon Istre.. pa tak da postoji velika vjerojatnost da je stvarno ova isfrustrirana budaletina nabila nogom Dajakua i da je Dolcek popil šamar.

    Jos da ih Loksa rukne.. potukli bi se na terenu :rofl:
  • mali M
    4.1k
    To su očekivali i neki ovdje na forumusuperhik

    tako je.. ne samo da su to očekivali nego su veličali njihovu sportsku politiku, vrhunski skauting, nadmoć nad Dinamom.. to su isti oni koji i danas pozivaju na oprez i poniznost. Dok za isto ismijavaju Dalića.. al dobro.. nećemo se mi među sobom tu kefati, idemo bit zadovoljni kojim smjerom smo krenuli i da sad ne stajemo do kraja.. na svim frontovima...
  • Mali Zeus
    10.6k
    I tako od tih silnih perverznih pojačanja i njihovog jebenog prijelaznog roka. Tko je realno pojačanje?
    Možda jedino Šarlija za sad.

    Onaj prejebeni Odjidja, legenda belgijske lige i kaj ti ja znam, nemre više od 20 minuta igrati.

    Btw svi pričaju o Hajduku, a Gorica fino četvrta sa samo 3 boda iza prvog mjesta.
  • bbb medimurje
    3k
    Prica se da je nakon Istre je došlo do sukoba
    Tog Dajakua je dovela Mafija u Hajduk. Dobio je poziv Livaja i smirio se jel je htjeo udarit Dajakua.
    Isto tako je dobio i Jakobušić. Livaja igra privatno utakmice na betonu sa prijateljima teljima i Jakobušić mu je rekao da to nije dobro jel se boji da nebi doslo do Ozlijede. Taj mafijaš drži kafić u Splitu i uhvatio je Jakobušića za vrat jer je napao Livaju.
    Dolje se opasno zakuhali a to novinari tovarski kriju.
    Leko ne voli Livaju, ali ga se ne može riješiti
    5hReplyOptions
    ZGBhoy

    Ja u ovo nemogu povjerovati
  • mali M
    4.1k
    ja doslovno mogu, jer takvo zbilja stanje je dolje. Pa znamo svi da se dolje nezna tko pije tko plaća. Znamo si zašto nam uzor nesmije biti NH jer je to grupa koja funkcionira na ucjenama i reketarenju kluba. Oni su ujedinjeni jedino u mržnji drugih, ali međusobno se 90% njih nemože smisliti i u poslovanje im se uvukla svakakva prljavština. Nebi detalje ali svi sve vidite, pa niste čoravi i kužite šta se događa dole..
  • San Lorenzo
    12.8k

    Doveli smo i mi vagon igrača, a igra jedino Vidović...ti tipovi dolje rade bez novca, dovode igrače koji su uglavnom bez ugovora ili će bez ugovora ostati u kratkom periodu...mi da smo 20% zarade uložili u pojačanja, prošetali bi se ligom, ne bi nas ni znoj probio...o važnosti prvog mjesta i nikad unosnije LP nagodinu ne treba više trošiti riječi, tako da se morala minimizirati svaka šansa da se prvenstvo kompromitira...tako da mi je ismijavanje iz njihovih pojačanja nebulozno kad pogledam u naše dvorište.

    I da mali M, pozivam na smirivanje bahatluka koji nas je već jednom opalio po gubici ove sezone.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    ne samo setanje ligom nego i definiranje kadra za tu LP. Dobit lovu i ic ko ovca na klanje, od tih dana imam PTSP.
  • San Lorenzo
    12.8k

    Upravo to, sad smo se natrpali kojekakvim sumnjivcima, a nagodinu pred kvalifikacije ćemo opet ići u remont jer će se ove poslati nazad odakle su došli + Stojković i Kačavenda koji će nam i dalje biti nepoznanice.
  • NitkoBitan
    13.6k
    mi da smo 20% zarade uložili u pojačanja, prošetali bi se ligom, ne bi nas ni znoj probioSan Lorenzo

    20% od naseg proracuna od 55-60 milijuna je 11-12 milijuna. Nije da smo bas puno manje potrosili. Zvezda je potrosila gro para (upitnog podrijetla) i dobar dio zonasa je hvalio njihovu plansku sportsku politiku pa se sada muce u ligi a pitaj Boga kak bi stajali da nemaju sudacke pogurance.
  • Mali Zeus
    10.6k
    Doveli smo i mi vagon igrača, a igra jedino Vidović...ti tipovi dolje rade bez novca, dovode igrače koji su uglavnom bez ugovora ili će bez ugovora ostati u kratkom periodu...mi da smo 20% zarade uložili u pojačanja, prošetali bi se ligom, ne bi nas ni znoj probio...o važnosti prvog mjesta i nikad unosnije LP nagodinu ne treba više trošiti riječi, tako da se morala minimizirati svaka šansa da se prvenstvo kompromitira...tako da mi je ismijavanje iz njihovih pojačanja nebulozno kad pogledam u naše dvorište.San Lorenzo

    Ne ismijavam ja koliko ukazujem koliko smiješno je bilo tretiranje njihovog prijelaznog roka ko da su doveli ne znam kakve igrače. Ništa od tog ne znači da smo imali dobar prijelazni rok. Dapače, svima je jasno da je bio loš.
    Treba ići od tekme do tekme, liga je dobra, kompetitivna i u nogometu se stvari brzo mijenjaju. Tko je gori brzo je doli i obrnuto. Ovaj vikend smo uživali, al već sljedeći je Rudeš.
  • Mr Anderson
    6k
    Nemam instagram i ne zanimaju me te gluposti, ali tovari pišu da je nekoliko igrača poslije Istre prestalo pratiti Livaju i on njih. Sad se počelo pričati i da je bilo nekog šamaranja. Očito da nije sve idealno. A što se tiče njihovih prinova, onaj tko misli kako su napravili super posao nema pojma o čemu priča. Ođiđa je igrač za premijer ligu...ovu u kojoj ja igram, veteransku. Muf i Dijalog su lošije kopije Mike i Melnjaka, samo kaj su crni pa netko misli da su automatski bolji. Jedini taj Šarlija kaj je nešto pokazao. Dajaku, Gary i slični su igrači za Rudeš i Slaven.
  • Captain America
    15.3k
    Što je danas lijep i sunčan dan.

    Šteta da se Litvanac nije ozlijedio tjedan dana ranije, tavorili bi u donjem djelu tablice s Istrom i Slavenom. Kao što sam pisao, Petkov i Livijev brain fart i krompir protiv Rijeke su zamaskirali da im je igra za kiflu. Nabio bi ih i Varaždin da je trener imao muda igrati cijelo vrijeme umjesto nakon primanja gola.

    Stvorio se narativ da su trebali proći PAOK zbog vratnice Sigura. "Trebali" su proć, al su popušili 3-0. Samo u Dalmaciji, Srbiji i Sjeverenoj Koreji može proći takva bedastoća.

    Silov koji je jedini normalni tovar uz Kordu u medijskom prostoru je na samom početku prvenstva u podcastu rekao da Džidži-Midži ne može u prvih 11. Naravno, narativ je i tu bio da najbolji vezni igrač HNLa stanuje na poljudskom šekretu od ljeta 2023.

    O sukobu levaje i Kmeke sam čuo još u 2. mjesecu, al nema samo on problema s njim već još nekoliko bitnih igrača. Opće je poznato da pije, puši, igra mali nogomet, a veliki kad mu se da. Sami su se usosili u prodaju priče o "bogu nogometa", bit će gušt za gledat kad sve pukne kako će se izvući. Reko je Breko jučer da je levaja zvao Jakopušića nakon svakog treninga zbog pojačanja. Ako Kmeko ode, leti i Jakopušić i slijedi raspad dolje. Očekujem levajin transfer u SA ili Kinu na zimu for free i da se Jakopušić ne kandidira na idućim izborima. Lagani kružni tok.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.