• Mihaljević
    8.8k
    F6PA5ZsW8AAVkQ4?format=jpg&name=largeProšle sezone nakon 8 kola imali smo 22 boda od mogućih 24 , jedini X bio je onaj u Varaždinu.

    Ove sezone nakon 8 kola i (dvije zaostale) imamo 13 bodova , i ako dobijemo zaostale imamo 19 , što bi značilo da smo za prošlom sezonom kraći za jednu pobjedu.

    A sa obzirom na to da smo ove sezone "kraći" za Oršu , Šutala , Ivanušeca i Livija i pritom smo doveli samo jednog igrača za prvih 11 (Vidovića) , nemamo se pravo žalit na stanje na tablici na kojoj imamo +1 (Ako dobijemo Rudeš)... + Tovari imaju zaostalo gostovanje u Osijeku , koje će vrlo teško dobit. A ono najvažnije mi im dolazimo na Poljud i tu su već najebali.
  • Juznjak
    3.4k
    Ako dobijemo RudešPlavaSlavonija86d

    Nama su Lokomotiva i Varaždin dvije zaostale utakmice. Ako njih dobijemo onda smo u najgorem slučaju na +1, ali s obzirom na to kako oni dole igraju mogla bi naša prednost bit puno veća već kroz 2-3 kola. Ovu njihovu lošu igru može iskoristit svatko u ligi, a da ne govorim što bismo im mi trebali napravit 1.10. ako nastave ovako.
  • Ali
    2k
    Meni je zanimljivo da nigdje u medijima (sportske, vl, jl, sd, t-portal, index...) nisam pronasao o zastalim utakmicama. Naime, svugdje se provlaci info "hajduk je izgubio, ali jos je prvi..."
    Tehbicki to je tocno, ali bi isto tako citatelja radi trebalo napisati i potpunu informaciju. A to je da Hajduk mora odraditi zaostalu utakmicu na Pampasu protiv Osijeka, a da Dinamo ima za odraditi Loksu u gostima i Varazdin doma. I da Rijeka ima zaostalu u Gorici za odigrati.
    Kada objavis potpunu informaciju, tada onaj uvodni dio o prvom mjestu na tablici dobije drugi kontekst. Osobito kad su bodovi 16,13,13.

    Usput kao i dodatak mi smo loksu zadnjih 5dobili, a vž zadnjih 4... tako da smo mi znatno blizi prvom mjestu nego to novinari sugeriraju.
  • Blue Austrian
    337
    Sportske spike (Facebook) opet o nekom sukobu?
  • BornaPŽ1986
    1k
    Sportske spike (Facebook) opet o nekom sukobu?Blue Austrian

    Prica se da je bio sukob Livaja vs Dajaku
  • hardek
    1.9k
    Baš išao vidjet šta kaže twitter i neki lik napisao da je Livaja prije utakmice s Istrom gađao Dajakua kopačkom i nakon utakmice Livaja ovom zamjerio da je poremetio atmosferu, Dolcek išao u obranu Dajakua a Livaja mu opalio plesku. Nakon toga Livaja dobiva poziv sa prijetnjama. Teška sapunica.

    Ne vjerujem da je ovo baš kako se desilo al sigurno je nešto bilo između ove trojice.
  • NitkoBitan
    13.7k
    Kopirao komentar sa fba.

    "U Hajduku kaos, imam info da je prosli tjedan na treningu Livaja udario Dolčeka u glavu, a onda je Dajaku rekao Livaji da je idiot i da to što ga se svi tu boje njemu ne znači ništa, da ga se on ne boji. I u facu mu je rekao da je glupan."
  • San Lorenzo
    12.9k
    Jel moguće da nitko od novinara nemože ništa iskopati?
    Ili jednostavno ne žele?
    O Ademijevom navodnom sukobu sa Čačićem se danima trubilo.
  • Keyser Soze
    8.8k
    Sjećam se da se trubilo o nekakvom sukobu Petkovića i Livakovića, o ovom se šuti 3 tjedna.
  • San Lorenzo
    12.9k
    Livaja u hajdučkoj svlačioni:
    dr-doctor.gif
  • Mihaljević
    8.8k
    Leon Dajaku heroj, a ne zločinac!
  • Efes Pilsen
    7.4k
    Ako je i bilo dileme o razlici u medijskom tretmanu sad je valjda vise nema. Po njima seru samo njihovi bivsi igraci Vejic, Vujovic i index je uzeo analizu Rajka Magica. O sukobima i klanovima niti rijeci. Cudi me da Livnolada nije savjetovala Livaji da promijeni klub, kako njemu ne fali europskog podrazaja..

    I ono sto mi posebno nije jasno je kukanje oko delegiranja Bela. Trebalo je vise taktike oko toga, ne bas odma nakon suspenzije Leke itd. Zasto ne? Zato sto je Leko bio debil?
  • badjibadara
    2k
    Ako je i bilo dileme o razlici u medijskom tretmanu...Efes Pilsen

    Da im damo malo mesa:

    Jc8vxhd.jpg
  • Mlađi referent
    11.4k
    Hejteri će uvijek izmišljati i podmetati, ali tko god prati našeg mučenika Marka zna da on nikad ne bi unosio razdor u ekipu i imao sukobe sa svojim suigračima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.