• Efes Pilsen
    7.3k
    Nema sanse da iko za Livaju iskrca 5 mil. Tko to misli lud je, pa Ivanusec u top formi s reprezentacijom ne moze prebacit 10 s europom, Orsa jedva 5.. a sve vrhunski profesionalci za tetoviranog tovara.
  • Ludovic IX
    6.2k
    ma kakvih 5.. iz HNL-a jedino su Orša i Livi prodani za 5+ a da su imali više od 25 godina..a oni ipak razina više
  • vjeko1701
    6.3k
    Kaj se tiče Livaje, vidjet će se...

    A kaj se tiče nas i Osijeka, da odigrali smo očajnu utakmicu ali ne treba sad raditi famu da su oni odigrali neki spektakl. xG na utakmici je bio 0,85:3,24

    Ovo je graf momentuma utakmice
    Screenshot-2023-09-17-at-19-41-16-NK-Osijek-vs-GNK-Dinamo-Zagreb-live-score-H2-H-and-lineups-Sofasco.png

    Njihova dva gola su pala iz katastrofalne greške našeg stopera i udarac skoro iz mrtvog kuta kakav se zbija jednom u karijeri.

    Mi smo promašili barem 2-3 velike prilike, čak i stopostotne šanse prije svog prvog gola. Veći posjed, više udaraca unutar i van okvira, više kornera. Više kreiranih i promašenih velikih šansi. Skoro duplo više paseva. Duplo više driblinga i dobivenih zračnih i prizemnih duela. Gotovo pa nema statističke kategorije po kojoj smo bili lošiji ili u egalu.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Otkud kreću te priče o sukobima i Livaji? Neki članak ili
  • Blueshadow86
    1.3k
    Dobro jutro svima, a posebno Goričanima. :grimace: :victory: :snicker:
  • Efes Pilsen
    7.3k
    kao i uvijek od insajdera.. :wink:
  • Tom Hanks
    2.8k
    Ima priča da je poslije poraza od Istre plivaja ošamario Dolčeka i nogom udario Dajakua i otuda trzavice u ekipi
  • vjeko1701
    6.3k
    Dobro, ovo sad već ide prema tome da je obučen u terminatora ušao u svlačionicu i rekonstruirao scenu iz policijske postaje.
  • miro
    3.6k
    Za Dajakua ne znam, ali ovo za Dolčeka sam i ja čuo
  • Mali Zeus
    10.6k
    Sad je i Dolček u priči? Možda je išao lupiti Dolčeka pa slučajno udario Dajakua.
  • duksy
    115
    Kako je precizan zadnje vrijeme i to je vrlo lako moguće.
  • DrawTube
    3.6k
    Inače, HNL je nakon petine odigranog prvenstva već na skoro 30% posjete u odnosu na rekordnu 22/23

    Dinamo u isto vrijeme nakon 22% odigranih domaćih tekmi na 29% prošlosezonske posjete.

    Ovim tempom liga će do Božića preći gledanost valjda 10 prijašnjih sezona. Mislim da ljudi ne shvaćaju koliki je to uspon. Da se uz Pampas ove sezone otvorila i nova Kranjča mislim da bi pričali i o milijun gledatelja na razini sezone. I bez toga, ova sezona će imati valjda 50%+ veću posjetu od prosjeka otkad je lige 10
  • Facke
    2.7k
    Al sad realne. Da je Livaja stvarne nekoga osamaral ili tukel, pa to bi nasi novinari odavna objavili. Pa vidite kaj su sve pisali posle incidenta Livaje u Rijeke. Tak da, ak ima istine u tomu, nema sanse da neki novinar nebi objavil. Pa tulki bi pritisak napravili da bi Livaju skroz razjebali.

    Edit:
    A i nebi bile prvi put da Livaja tuce suigrace.
  • Oluja
    3.8k

    Ne bi jer ne zele kvariti "lijepu pricu"
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Nisu meni tovari baš najjasniji... mislim, puno puta sam govorio da spadaju u jednu od naglupljih grupa ljudi na svijetu, al što je previše-previše je.

    Što su oni očekivali? Da će se prošetati ligom, a sve bez ijednog ozbiljnijeg pojačanja, dovlačenjem igrača bez ugovora?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.