• Jurki
    9.8k
    opet je Šikić dobro presel na naš racun.. dobio pare a nebu tu stoku moral gledati.
  • Sajla
    4.3k
    Kuleseviću mjesec dana zabrane obnašanja funkcijeImamo Dinamo

    dakle i Osijek se pojačava
  • Majki2111
    2.9k
    Malo primaju golova. Teško ih se pobjeđuje. Možeš li se sjetiti ko ih je nadigrao i stvorio par izrazitih šansi da im zabije gol?
  • Jurki
    9.8k
    Gorica jucer. Uz dva zabijena gola, jedna lopta im je ociscena s crte, te jedno 3-4 šuta koji su prohujali pored stative.
    Paok ih ubio lagano.
    Mi se sami pobijedili.
    Rijeka dosla spustenih gaca i pogodila stativu.
  • Majki2111
    2.9k
    Logično da haha. Do sad sam mislio. Dosuše ni Varaždin nije loš bio. Za Istru ne znam jer nisam koncetrirano gledao.
  • Krizy
    38.8k
    Mislim da još uvijek vrijedi da je Hajduk nikad jači. Bar od kad je Lige 10. Bilo bi fino zavirit u neku statistiku u kojem su trenu imali 5-0-2 nakon 7 utakmica.Majki2111

    U 10 sezona Lige 10, ne računajući ovu, dva puta su imali 16 bodova, dva puta 15, tri puta 13 bodova.
    Otprilike standardan početak za njih. Samo 3 puta su imali baš užasan start.
  • San Lorenzo
    12.9k
    možeš mi reć o kakvom se bahatluku radi? neznam da je netko ovdje govorio o plitkom potoku, pogotovo kad nam je otišao ademi, oršić, u najavi su bili Ivanušec i Šutalomali M

    Nije se prognoziralo da će Leko odjebat nakon 3 kola kad osvoji 1 bod? A kad ono, naš trener odleti nakon 3 kola i 4 boda...
  • The Undertaker
    4.6k
    Hajduk je, generalno, igrački dobar, samo su odnosi očito poremećeni. Kolega xavier i ja smo čekali da se samoubiju pa smo i dočekali. Iako, dugo je prvenstvo a mi još nemamo ni IO ni NO a ni sa parama nismo baš ''puni ko brod''.
    Hoću reći, oni se stignu oporaviti a mi potonuti.
  • NORTE
    9.9k
    Nije se prognoziralo da će Leko odjebat nakon 3 kola kad osvoji 1 bod? A kad ono, naš trener odleti nakon 3 kola i 4 boda...San Lorenzo
    Stari moj imali su sreće i sudački previd u derbiju pa odgodu Osijeka.
    Sam Leko je priznao da bi bilo 3:0 da je Petko zabio penal.
    Bišćan je odletio zbog Aek-a koji je bio vrlo skupi kiks.
  • Nino Bule
    12.2k
    Hoću reći, oni se stignu oporaviti a mi potonuti.The Undertaker

    Naravno nema opustanja, ali bas nam se puno toga otvara s rasporedom i vjerujem da su toga svjesni i jakir i ekipa
  • The Undertaker
    4.6k
    Iskreno, na bojim se ja za Jakira već za nered u Upravi i općenito u klubu. Sad smo se kao stabilizirali ali, kako se čini, prave turbulencije nas tek čekaju.
    Meni, recimo, ne bi bilo veliko iznenađenje da ovi prodaju Baturinu i Mišića na zimu.
  • Majki2111
    2.9k
    Zanimljivo. Onda smo mi lošije krenuli? Odnosno prosječno. Što je u našem kontekstu loše.
  • Nino Bule
    12.2k
    Meni, recimo, ne bi bilo veliko iznenađenje da ovi prodaju Baturinu i Mišića na zimuThe Undertaker

    Takva nekakva ideja im moze past na pamet ali sebi onda skoncavaju vladavinu u dinamu, malo toga aktivira dinamov puk ali da na taj nacin krenu u prepustanje naslova hajduku i svi najpasivniji tv navijaci bi se pojavili pod zapadom i trazili sječu glava.
  • morales
    128
    ovdje se digla euforija kao da smo na +10,a ne na -2
  • Ludovic IX
    6.2k
    zato što se uopće ne trebamo usporedjivat sa smečarima sa juga.. kad netko pohvali njihovu sportsku politiku, meni se gadi..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.