• Svi na Sjever
    2k
    Osijek mi je prije bio simpa klub pogotovo uspoređujući s Rijekom,al ono kad ih je Tomas vodio su mi se doslovce zgadili,mozda je Tomas više kriv nego sam klub, al dojam je nepovratan bar meni.

    i ovaj novi stadion koda je ispoljio seljacki mentalitet iz njih, kontraefekt, kao da je drugačija publika nego u Gradskom vrtu.
  • Sibirski plavac
    1.5k
    Očito su Portugalci u trendu. Nakon Osijeka, vidim i tovari se raspisali po forumima da im navodno dolazi Portugalac Paulo Sousa.
  • Jurki
    9.6k
    dosli su prije 2 sezone blizu.. i zamirisalo im je.. pa kad su skuzili da nisu za najvise domete.. primjenili su recept kmecavaca sa juga.
    Puni su kompleksa provincijskog klubica koji je nebitan u nasim okvirima, kamoli onda da spomenem Europu. Isto napisano vrijedi i za one na jugu
  • Paggini
    10.5k
    kao da je drugačija publika nego u Gradskom vrtu.Svi na Sjever

    Tad su znali svoje mjesto, a sad misle da to što im je ugar sagradio stadion da im HNL duguje prvenstvo ili neki kurac
  • Ivdzo11
    3.4k
    cisto sumnjam da bi ga mogli plaćati, on u Salernitani ima godisnje 1.2 mil eura neto
  • Jurki
    9.6k
    cisto sumnjam da bi ga mogli plaćati, on u Salernitani ima godisnje 1.2 mil eura netoIvdzo11

    Ima na Bracu i okolici Splita jos zemljista koje mogu dati pod racun.. ak treba nek nasiplju zemlju i prosire Brac..tak i tak budu rekli da je dosel za 1 euric.
  • eol12
    400
    Njegovi rezultati mu govore u prilog da vise od toga sto je zaradio u Italiji ne može tražiti, a platili su i Leku ko suho zlato tako da mislim da je moguća opcija i to, vise bi me šokiralo da Bijelica dolazi, da ne kažem uplašilo.
  • Dzoni
    247

    Je je, Mourinho dolazi u Hajduk, sto sve nece oni izmislit
  • Mlađi referent
    11.4k
    Portugalac Paulo Sousa.Sibirski plavac

    On je trenirao Kalinića, a i mislim da su ostali u dobrim odnosima po izjavama kasnije pa vjerojatno od tu dolazi neka poveznica / trač
  • Captain America
    15.2k
    Nakon Osijeka, vidim i tovari se raspisali po forumima da im navodno dolazi Portugalac Paulo Sousa.Sibirski plavac

    Raspisali su se da im dolazi Tedeschi za predsjednika prije par tjedana pa im je doslovno došao sektaš. Nema im više Lukše da čita želje po forumima i iste ispunjava...
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Kao da njima trener može pomoći, mogu dovesti kloppa, rezultat će biti isti.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Kaže gol.hr da je navodno jedan od favorita za klupu Osijeka dugogodišnji Mourinhov pomoćnik Rui Faria.Sibirski plavac

    Ako je to istina dosta dobro za njih.
  • Ivdzo11
    3.4k
    Prvo igračko novo ime, koje tek treba dokazati da će biti pojačanje, doći će iz Dinama, Marko Soldo (20) koji je ovu sezonu proveo na posudbi u Gorici, a osim što se kuloarski spominje Dominika Dogana iz osječkog Zrinskog, slovenski portal Planetnogomet otkrio je da Boto ‘puca’ na Slovenca iz Barija Žana Žužeka (27).
  • San Lorenzo
    12.7k
    27godišnji Slovenac čija je tržišna vrijednost 250k eura...Marko Soldo...svaka čast ako oni s takvom transfer politikom budu ozbiljan konkurent za bilo što osim četvrto mjesto.
  • Captain America
    15.2k
    U Osijek je došao SD renomea i s vezama u svijetu nogometa kakvog bi vjv i navijači Dinama prihvatili. Od 4 prva pojačanja, trojica će vjv biti lokalci.

    Pojedinci ovdje bi imali meltdown što se dovode igrači s našeg tržišta. S druge strane možda, ali samo možda, čovjek koji je radio u ozbiljnim europskim klubovima ne želi podcijeniti tržište koje je izbacilo igrače koji su uzeli 2 medalje za redom na Svjetskim prvenstvima :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.