• Petar86
    638
    Ocrniste covika u treptaj oka hahaha
  • Petar86
    638
    nemaš šta za radit osim pit i skejtat, a sumnjam da mu je do skejtanja.Paggini

    5 minuta se vec smijem na ovo hahahahhaah. Da skejtanje :lol: :lol:
  • Zagi
    5.9k
    "Zeka do a kickflip! "
  • Tongo Doumbia
    3k
    Zanimljivo kako se odjednom stvorio narativ da je Boto Isus Krist Spasitelj, koji je u Osijek došao s jednom jedinom namjerom - da ih napravi prvacima.

    Niti je, kako je tu kolega napisao iznad, sve strano bolje, niti mislim da je Zeka najbolji hrvatski trener. Ali je činjenjica da se vratio iz Albanije i uzeo vruć krumpir u ruke. Ovo mu je baš lijepo "hvala".

    S Belupom je napravio odličan rezultat prošle sezone, što god tko mislio o tom klubu, koji je valjda najneambiciozniji prvoligaš u povijesti. Ali da, prvo su ga maknuli jer eto, predsjednik i direktor ne podnose igru na rezultat i bunker, pa sad imamo za priliku vidjeti kako ih ove godine krasi gegenpressing i brza tranzicija, pa su zbog toga i promjenili tri trenera u manje od deset mjeseci...

    Da se osvrnem i na Osijek. Ne znam koja je ambicija kluba bila, ali je Zekić uspio izboriti Europu, a u izlog promovirao nekoliko sjajnih mladih igrača, a ne vidim od čega bi klub živio nego od prodaje istih. Pred kraj sezone, odnosno u drugom dijelu, krenuli su igrati dopadljiv i efikasan nogomet, i zaslužili čak koji bod više nego li imaju na kontu. No jebi ga, nije mu na mjestu rođenja Paris.

    Baš me zanima sljedeći potez Portugalca, Mourinho je recimo slobodan. Samo kažem.
  • Paggini
    10.9k


    Boto mi miriši da bi mogao, kad se sve zavrsi, u osječkom dubokom loreu ostati upamćen s jednakom ljubavlju kao i Nenči
  • The Undertaker
    4.6k
    Pa oni su i uzeli Bota da krenu od nule, bez "privatnih" i "rođačkih" obaveza. Ništa ljubav i stare zasluge, samo posao. Da li će se to isplatiti tek bumo vidili ali ostalo su već probali.
    Nas nakon finala kupa čeka ista dilema i odluka.
  • dumitrumitu
    962
    Vidjet ćemo što će Boto napraviti ali ne bih se iznenadio da nam Osijek bude glavni konkurent sljedeće sezone.
  • Zagi
    5.9k
    Rekao bih da će iduće sezone biti zanimljva borba za drugo mjesto,a da ćemo mi relativno brzo odmagliti "konkurenciji".
  • San Lorenzo
    12.7k
    Možda se Botu jednostavno nije sviđao nogomet kojeg je Osijek igrao, tek su kolo prije kraja osigurali Europu ispred Loksinog dječjeg vrtića i to zahvaljujući Rudešu, iz kupa su ispali prerano...tek su zadnjih par kola počeli prezentirati nešto gledljivo.
  • Slush
    191
    Dobro, s druge strane Mudražija slavi naslov prvaka s nama dok ga bacamo u zrak... Maloča je potovarica, neka ga slave ko ga jebePaggini

    Da se mene pita, dao bi Mudraziji medalju za prvaka HNL-a.

    Rastavio onaj karcinom s juga na proste faktore. Rastavio Rijeku. Oba kluba otisla u K nakon Mudrazijinog spektakla.

    Nepopularno misljenje: "Mudrazija je vise zasluzan za prvo mjesto nego Spikic" :razz:
  • The Undertaker
    4.6k
    Slažem se. Ako mu već ne mogu dati medalju, mjesto u loži ili autobusu mogu.
  • Krizy
    38.6k
    Uvjeren sam da Boto ni u 3 sezone neće srušiti Bjeličinih 77 bodova s Osijekom.
  • Krizy
    38.6k
    Uvjeren sam da Boto ni u 3 sezone neće srušiti Bjeličinih 77 bodova s Osijekom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.