• Bosskovitz
    8.4k
    Je li imaš neku cifru o kojoj bi se moglo radit, koliko ga plaćaju?Mlađi referent

    Ne. Možda sam se krivo izrazio, ne znam koliku on konkretno ima plaću, ali znam za neke ljude koji su pozivani i/ili dolazili u Osijek da se radilo o ciframa koje su dosta veće no što sam očekivao i dosta veće no što imaju u, recimo, Rijeci, a možebitno i u Hajduku, pa sumnjam da je Boto jeftin. Ne znam iz prve ruke pa to možda treba uzeti sa zrnom soli, ali ljudi koji su mi to spominjali nisu imali potrebu lagati.
  • Iskrenjak
    100

    Zanimljivo, ali kolko se sjećam ima i top level igrača sa dijabetesom. Mislim da je Nacho jedan od poznatijih primjera.
    Današnja tehnologija im to olakšava, ali sigurno im nije lako...
  • Captain America
    15.1k
    Mislim da je Nacho jedan od poznatijih primjera.Iskrenjak

    Poznatiji dijabetičari su Nacho koji je i dalje u Realu, Borja Mayoral koji je bio u Realu, Samper koji je bio u Barceloni, Kasper Dolberg koji je sada u Anderlechtu...

    Primjera je mnogo i diabetes danas nije ograničavajući faktor u ostvarivanju na profesionalnom sportskom planu.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    za potrebe sprdanja jednog prijatelja iz tabora magaradi, napravili smo prigodni kolaž sa nekim od prosera koje su izbacili razni novinari, magareće legende, bivši igrači i slično... :starstruck:

    New-Microsoft-Word-Document-page-0001.jpg

    kad čovjek ovo pogleda i pročita...jednostavno se ne može ne zapitati: "Zašto su toliko glupi?"
  • Captain America
    15.1k
    Kolega zonaš Lorenzo Lepore javlja da Luka Jelenić potpisuje s Osijekom na 3 godine.

    Edit:

    Bacio sam pogled i na Osijekovu temu na snetu i ovo piše lik koji je najavio Zekin otkaz u nedjelju.

    Evo ukratko po onome što sam čuo Zekić je pao zbog nekoliko stvari:

    - Anton Matković. Zekićeva je izjava da ga treba prodati ako netko nudi 500 tisuća eura. Ako se njega pita nikad neće biti igrač, a da mu nije visoko kotirao potvrđuje i njegova minutaža na početku polusezone. Zekić je smatrao da Zahirović mora biti projekt, na što je Boto zamračio. Dok mu Boto nije nametnuo da Matković mora igrati on ga nije uvažavao.

    - Slična je situacija još s Mikolčićem i Živkovićem koje Zekić uopće ne doživljava.

    - U projekcijama za novu sezonu nije vidio ni Cvijanovića u kojem Boto vidi ogroman potencijal i bit će projekt u novoj sezoni.

    - Zekiću se jako zamjera i trenažni proces za kojo Boto misli da je na razini trećeligaških klubova i da u takvim okolnostima igrači ne mogu dovoljno napredovati. Treninzi su bili bez intenziteta, nije se radilo na taktici…

    - Brlek. Iako je dobio naputak da igrače na koje se neće računati jer im završavaju ugovori (s iznimkom Bralića) ne stavlja u igru, on je Brleka koristio kao stopera umjeto Styope za kojeg je plaćena odšteta i to protiv najslabijih momčadi lige.

    - Guedes. Kada je preuzeo klupu odmah ga je otpisao, priliku mu je tek dao na Botovo inzistiranje.

    - Želja za dovođenjem igrača. Zekić nije mogao prihvatiti da neće biti uključen u proces odabir igrača.

    - Baković i Polić. Zekić ih je stavio u projekciju za pripreme u novoj sezoni i predložio nove ugovore. Svi znamo čiji su to sinovi.

    - Boto ima odriješene ruke u provođenju kompletne sportske politike, zna budžet i nitko iz Uprave mu se neće dirati u posao. Došao je da bude po njegovom i kako stvari stoje sve ide u tom smjeru.



    I da, novi trener nije Portugalac već iz jedne države malo bliže Hrvatskoj, a navodno će se brzo finalizirati i dovođenje još nekih HNL igrača (Šotiček nije jedan od njih jer je preskup).
  • Nino Bule
    12k
    Bome cure vijesti iz osijeka gadno, jedno 2 mjeseca se prica o zekicevoj ostavci a mjesec dana o soldi i jelenicu, ispadoše sve 3 informacije tocne
  • Dinamosaur
    1.1k
    naslov kolaža - ča je život nego fantažija
  • Medford Hernan
    138
    Holiga je ipak uspio nadmašiti svih.. Kako je Hajduk Zagreb učinio svojim...
  • Dinamosaur
    1.1k
    evo bas mi kolaz bacio osmjeh na lice kad se svega sjetim i ne mogu odlucit koja mi je najbolja izjava
  • db-izbjeglica
    13.7k
    evo bas mi kolaz bacio osmjeh na lice kad se svega sjetim i ne mogu odlucit koja mi je najbolja izjavaDinamosaur

    meni definitivno ova od debilnog vatrepolista JKM, miljenika svih medija, koji živi sa valjda pola mozga u glavi: "Samo da se ne odvojimo pre rano, sve ide kako treba! Hajduk će biti prvak!"
  • Eduardo
    18.1k
    taj tekst je star 10 godina. :roll:

    Inače, da sam na mjestu bilo kojeg SD što se tiče HNL klubova, konkretno Osijeka u ovom slučaju prvo bih ganjao Postonjskog iz Varaždina. Jako, jako dobar igrač i usudio bih se reći da bi bio pojačanje za svaki klub osim nas.
  • Zagi
    5.8k
    Definitvno. Instant stabilnost u sredini.
    Pogotovo ako ćeš oko njega gurati klinčadiju, netko takav ti je zlata vrijedan.
  • Dinamosaur
    1.1k
    da, jaci biser, al sve skupa smijeh, bravo
  • Ivdzo11
    3.3k
    Evo od jednog njihovog "insajdera"


    • Evo ukratko po onome što sam čuo Zekić je pao zbog nekoliko stvari:
    • - Anton Matković. Zekićeva je izjava da ga treba prodati ako netko nudi 500 tisuća eura. Ako se njega pita nikad neće biti igrač, a da mu nije visoko kotirao potvrđuje i njegova minutaža na početku polusezone. Zekić je smatrao da Zahirović mora biti projekt, na što je Boto zamračio. Dok mu Boto nije nametnuo da Matković mora igrati on ga nije uvažavao.
    • - Slična je situacija još s Mikolčićem i Živkovićem koje Zekić uopće ne doživljava.
    • - U projekcijama za novu sezonu nije vidio ni Cvijanovića u kojem Boto vidi ogroman potencijal i bit će projekt u novoj sezoni.
    • - Zekiću se jako zamjera i trenažni proces za kojo Boto misli da je na razini trećeligaških klubova i da u takvim okolnostima igrači ne mogu dovoljno napredovati. Treninzi su bili bez intenziteta, nije se radilo na taktici…
    • - Brlek. Iako je dobio naputak da igrače na koje se neće računati jer im završavaju ugovori (s iznimkom Bralića) ne stavlja u igru, on je Brleka koristio kao stopera umjeto Styope za kojeg je plaćena odšteta i to protiv najslabijih momčadi lige.
    • - Guedes. Kada je preuzeo klupu odmah ga je otpisao, priliku mu je tek dao na Botovo inzistiranje.
    • - Želja za dovođenjem igrača. Zekić nije mogao prihvatiti da neće biti uključen u proces odabir igrača.
    • - Baković i Polić. Zekić ih je stavio u projekciju za pripreme u novoj sezoni i predložio nove ugovore. Svi znamo čiji su to sinovi.
    • - Boto ima odriješene ruke u provođenju kompletne sportske politike, zna budžet i nitko iz Uprave mu se neće dirati u posao. Došao je da bude po njegovom i kako stvari stoje sve ide u tom smjeru.
    • I da, novi trener nije Portugalac već iz jedne države malo bliže Hrvatskoj, a navodno će se brzo finalizirati i dovođenje još nekih HNL igrača (Šotiček nije jedan od njih jer je preskup).
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.