• Mali Zeus
    10.5k
    Bilo je bolje za vrijeme Mamića veli on.
  • jedan u nizu
    6.8k


    ajde lagani troskok od ovog foruma sa Romeom i Mamicem
  • Kruno
    235
    Al bar smo bili prvi na tablici. Da ne ispadne da ja podupirem Mamica.
  • Mali Zeus
    10.5k
    ↪Mali Zeus Al bar smo bili prvi na tablici. Da ne ispadne da ja podupirem Mamica.Kruno

    Nisi ti za Mamića, ali.
  • Paggini
    10.2k


    Sve je to krivo što je on radio, ali... bili smo prvi? Jel?
  • Kruno
    235
    Pa nije bas sve krivo radio, imali smo bolju momcad.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Opa imamo jednog kapitalca ovod.
  • Nolifer
    7k
    Od ovog romea dobim samo čir na želucu. :vomit:
  • Probirštift
    286
    U naredne 4 hnl tekme mislim i nadam se da možemo pobijediti 3 a protiv rijeke barem X navući ako ne uspijemo iz nekog debilnog nabacivanja
    I hajduk i rijeka imaju dosta lagan raspored tak da ne znam kolko im se možemo približiti i smanjiti razmak
    Želio bi i vidjeti da Brodić malo starta pa da to ulije neke motivacije u Petkovića da se pokrene
    Nadam se i boljem vremenu da ne trebam navijati na hladnoći i na kiši
  • Klenx
    4.5k
    Ukoliko ne smijene bosanskog blefera najkasnije nakon Betisa, treba ga ostaviti do kraja sezone.
    I njega i Upravu.
    Kad već sve razjebu, neka trpe vrijeđanja i gađanje pivama one iskompleksirane i frustrirane ekipe sa zapada "Nema veze tko vodi klub samo da je Dinamo ispred Hajduka" iz tekme u tekmu.

    Pa nek bar na taj način zarade dio svoje prevelike plaće.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Ne znam kaj me više nervira, sam izrazi senatori ili kad to netko haha kak smiješno promijeni u seratori.
  • striko
    1.3k
    Svaka vama čast koji mislite da možemo napraviti neku pozitivnu seriju u nastavku prvenstva. Inače sam optimist ali trenutno sam u depresiji teškoj. Samo me Rijeka može izvaditi!
  • Bosskovitz
    8.3k
    Ukoliko ne smijene bosanskog blefera najkasnije nakon BetisaKlenx

    Nisu ga smijenili nakon kaj nas je Sparta našamarala 4:1 i izbacila iz EL.

    Nisu ga smijenili nakon kaj nas je Ballkani usred Kosova izdominirao s 2:0.

    Nisu ga smijenili nakon kaj je zaredao 4 poraza u 5 utakmica uz katastrofalnu igru.

    Nisu ga smijenili nakon kaj je izgubio 3:0 od Lokomotive nakon traženih priprema i prijelaznog roka.

    Nisu ga smijenili nakon kaj 6 mjeseci vodi momčad koja samo nazaduje u igri unatoč pojačanjima.

    Ne znam kaj bi se to trebalo dogoditi protiv Betisa da ga smjene, ako ga nisu smijenili nakon svega ovoga. Neko mega šamaranje, tipa 6:0, 7:0? Da prizna kako ga Jakobušić plaća da bi nas minirao? Evo ne bih se kladio ni da bi to bilo dovoljno za otkaz.
  • Matus
    129
    Kao što sam već rekao, smijenit će ga kad izgubimo i najmanju šansu za osvajanje prvenstva.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.