• emilperska
    4.3k

    Da li se održao još ijedan trening nakon Lokse i da li ga vodi S.J. ili su igrači i dalje na medenom mjesecu?
  • marcio amoroso
    33.8k
    Realno, ako dobijemo iduca dva kola na Maksimiru, a jedno kolo od ta dva je Rijeka,obelix

    Koliko smo puta samo ovo pročitali. Na ruku nam je išao proljetni raspored gdje smo u prvih 6 kola 5 puta bili u Zagrebu. Samo je Pula bila gostovanje. Mi smo već u prva 4 kola prosuli 5 bodova. Da smo bili stopostotni sada bi sa drugog mjesta, sa samo bodom manje od Rijeke i utakmicom manje gledali konkurenciju.

    Dinamo sa ovim trenerom jednostavno ne može naprijed. Možda je on Dinamovac, možda je i dobar čovjek, ne znam, ali za Dinamovu klupu jednostavno nije. To je jasno dokazao na lijepom uzorku utakmica. Mijenjati trenera po drugi puta u tijeku sezone nije popularno, ali je ovaj put nužda i mus.
  • Dudu9
    584
    Ti mislis da je Banović gori trener od Jakirovića? pa bi po tome Dinamo bio loš?
  • plavac173
    2.6k
    Da, odnosno ogromna je razlika kako igrati juniorski nogomet tako i trenirati, shvati kako god zelis
  • Joza
    368
    Kuzim kaj oces rec, al ovo kaj mi igramo se ne razlikuje puno od juniorskog nogometa.
  • plavac173
    2.6k
    Pa jebiga nije ali eto opet je ogromna razlika
  • obelix
    86
    Ne znam, bodovno je takva situacija da ima jos 14 kola do kraja, a mi smo na -3 i -1. Nije da su nam sanse velike s obzirom na igru, ali nisu ni mizerne bas. S tim da igramo jos dvaput s Rijekom i jednom s tovarima
  • Dudu9
    584
    Uzeti u 2 utakmice sa Lokomotivom 1 bod to bi mogao i ja na klupi Dinama ostvarit
  • DiddyGuela
    1.3k


    Glupost.
    Mislim da svi skupa podcjenjujemo Loksu. Zivimo u proslosti. Cinjenica je da je njihova ekipa slagana i selektirana pomno za određeni stil igre dok mi s druge strane ne znamo sta bi igrali niti koji profil igraca i trenera bi doveli.

    Hvala struci naravno!
  • badjibadara
    1.9k
    niti koji profil igracaDiddyGuela

    Rakete.
  • Dudu9
    584
    Lokomotiva je prodala barem pola momčadi stojkovic kaca, Tuci, Aliyu, zivkovic itd sad pišemo kako Lokomotiva ima jaku momcad
  • DiddyGuela
    1.3k


    I tko sada igra na poziciji npr. Aliyua? Krivak i Soticek. Gdje je tu tocno Loksa izgubila na kvaliteti?

    Ne shvacas da nisu bitna imena vec sistem. Kladim se da ovakav pogled na nogomet ima i nasa vrhuska kluba jer rade iste pogreske vec 4. prijelazni rok u nizu.
  • Dudu9
    584
    Ajde ne miješaj Lokomotivu i Dinamo, Dinamo ide svake godine po 1 mjesto HNL i ulazak u LP, dok Lokomotivu boli k bili 3 ili 11 na tablici zanima ih proizvodnja mladih igrača i svake godine prodaju pola momčadi tako svake godine
  • laznjakAndrejaKramarica
    189
    ja sam to napisao i stojim iza toga. evo prvom prilikom cu ti skrinati i tu staviti da je aktivan u gluho doba noci po drustvenim mrezama. Niko nije rekao da je neprofesionalan ili da ne daje sve od sebe ili nekaj trece. Samo kazem da mora biti jos ozbiljniji pristup svemu. Ako je Josko imao taj problem koji igra na najvisim mogucim razinama i koji je vanserijski igrac vec sada onda nije ni cudno da se taj problem javlja kod svih mladjih igraca. Ali taj problem je rjesiv. To je ocigledno neki generacijski problem. Eto znam da je jedan mladi igrac iz dinama isto imao taj problem i sam od sebe je napravio istu stvar kao Josko. Mali koji je u fazi oporavka i to mozes provjeriti i u klubu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.