• Probirštift
    286
    Nekaj kaj mene zanima je kad ljudi kažu da ga uprava namjerno drži da izgubimo prvenstvo ove godine pa kak su sad izbori da mogu govoriti joj vidite kak je bez Mamića nemremo niš pobjediti nit nam demokracija pomaže
    Zar nebi bio kontra efekt da bi ljudi onda bili još više protiv ove uprave koje ga je zadržala i još više glasali za Dinamovo proljeće čak i u onih 35 glasača
  • DiddyGuela
    1.3k
    Mamica u klubu nema vec neko vrijeme ali je svejedno prisutan na gotovo svakoj stranici ovog foruma. Teska opsesija. Nadam se da ce ovo sranje stati vec iduceg mjesca i da necemo slusati iste price godinama.
  • Papastrumf
    10.6k
    Ne znam kad će više ovi štovatelji lika i djela međugorskog kriminalca shvatiti da je on prošlost!? Taj čovjek nikada više neće ući u Hrvatsku i nikada više neće voditi dinamo na bilo koji način. Nema smisla da ga spominjete u bilo kojoj kombinaciji jer je on hvala Bogu dinamova (ružna) prošlost i to će ostati.
  • Endeavour
    496

    Trostruki potpis. Prošlost kojeg smo davno trebali arhivirati, ali nikako da ta hermetička vrata zatvorimo. Možda kroz par tjedana.
  • San Lorenzo
    12.6k
    I dalje tišina, jedini medijski napis o Dinamu danas je onaj gdje Jozak liže guzicu Gazdi i govori kako je tada sve bilo bolje...Čačić je osvojio naslov, imao 4 pobjede u nizu na početku prošle sezone, da bi nakon remija u Varaždinu počelo medijsko sapunanje daske, koje je svoju finalnu formu doživjelo nakon, pazite sad, ispadanja iz Lige prvaka u grupi sa Chelseajem, Milanom i RBSom...ovaj odnos medija prema Jakiroviću je bizaran i volio bih znati što je zapravo u pozadini svega.
  • Droljo
    6.4k
    što je zapravo u pozadini svega.San Lorenzo
    Nije ništa. Novinarstvo je mrtvo i traže se klikovi. Tovari su hajp i tu su kliki a dinamovi kroničari praktički više niti ne postoje da bi pročitao nešto smisleno o svom klubu.
  • Sibirski plavac
    1.5k
    I dalje tišinaSan Lorenzo

    Ja se i dalje naivno nadam da je to neki znak da nas čeka vijest kojoj se nadamo. Ako se dobro sjećam, dan nakon 0 3 s lokosima već do podneva je više portala prenijelo vijest da je spašen otkaza zahvaljujući caffe kuharici i senatorima,a danas jedino na večernjem tekst koji čak ni ne govori da je spašen nego autor to pretpostavlja.
  • hardek
    1.8k
    Daleko od toga da branim medije, al očito su i oni ovakve rezultate počeli shvaćati kao "novo normalno" kad je Dinamo u pitanju. I da li im je uopće za zamjeriti? Uprava je ta koja se Jakiru I senatorima naguzila i pustila ih da vode kolo. U Jakirovoj eri, koliko smo puta odigrali sramotnu utakmicu? Čovjek je bio na rubu otkaza već 5 puta, ali i dalje je tu pa su očito i oni skužili da je Jakir "here to stay".
  • Dudu9
    584
    zašto ne bi stavili privremeno trenera juniora za glavnog trenera do kraja sezone, do tada zajedno sa novim predsjednikom i novom upravom , u potragu za novim glavnim trenerom
  • flexXy
    2k

    I da ga zele stavit ne moze bit jer nema PRO licencu
  • plavac173
    2.6k
    zašto ne bi stavili privremeno trenera juniora za glavnog trenera do kraja sezone, do tada zajedno sa novim predsjednikom i novom upravom , u potragu za novim glavnim treneromDudu9

    Ako nas ne zanimaju rezultati u najvaznijoj sezoni hnla dok smo dobijenom zaostalom utakmicom na -1 od hajduka, onda moze.
  • Miro Vugrinec
    2.1k
    Pišu se svakakve gluposti oko Baturine. Dečko je veliki profesionalac, nije imao skoro godinu dana slobodnog dana, ima veliki respekt prema navijačima. Ako je grijeh sto je dečko nekad bolestan onda smo stvarno bezobrazni, mislim da bi svako drugi sa 20 godina i 70 utakmica godišnje često imao problema s prehladama. Čitam tračeve budan do 2 ujutro, pa kaj vi spavate s njim pa znate do kad je budan. Ne širimo tračeve o dečku koji pošteno radi i igra dobro u ovako lošoj sezoni kluba. Dajmo mu podršku jer da osvojimo titulu trebat ce nam pravi i najbolji Martin Baturina, a bez njega bit ćemo teško i drugi
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Meni se vise cini kao damage control nakon je sto je nas alkemicar izletio s onom glupom izjavom nakon utakmice.
  • obelix
    86
    Realno, ako dobijemo iduca dva kola na Maksimiru, a jedno kolo od ta dva je Rijeka, racunajuci da cemo Varaždin dobit i sad i zaostalu, mi smo tu. Samo ja se nadam da cemo dic formu do Poljuda jer to kolo nam puno znaci da mi dobijemo 3 boda, oni nista...

    Ostavite se kriminalca, od 2017.otkad kad nema je atmosfera i brojka sve bolja, a zadnje 3 godine kad mu je utjecaj skoro nikakav vidi se da smo prodisali.


    Okrenimo se statutu, izborima i da se pomognemo tog da clanovi biraju sve skupštinare. Danas bih to potpisao pod cijenu prvenstva, pa i ovog krucijalnog. Ali dobro, jos vjerujem da mozemo do naslova, samo treba nam dosta srece i brzi napredak u igri.

    A ironično je da bi ispadanje od betisa nam to olakšalo, dok s druge strane ako ih prodemo bi konsolidiralo i podiglo momcad
  • Imamo Dinamo
    3.4k
    ako dobijemo iduca dva kola na Maksimiru, a jedno kolo od ta dva je Rijeka, racunajuci da cemo Varaždin dobit i sad i zaostalu, mi smo tu.obelix

    Kak se uopce usudis upisat bodove protiv ikoga dok je Jakir na klupi? Protiv Istre smo se jedva provukli (ne znam zasto mediji provlace pricu da smo bili dobri protiv njih, bili smo uzas), a Gorica je u losoj formi. Namucit cemo se mi protiv Varazdina, a protiv Rijeke favoriti nismo. Naravno, pod pretpostavkom da Jakirovic ostaje trener.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.