• Mihaljević
    8.6k
    Gdje sam ja točno podržao Mamića? Igrači Beljo, Omeragić & Co su igrači koji su odlični, mogao ih je predložiti i neki četnik, to su igrači koji bi pomogli Dinamu... A ne ovo brukanje sada.
  • NORTE
    9.8k
    Paše nam ispadanje od Betisa.
    Ionako nemamo neke šanse.

    Jakirova igra i nikakvi igrači koje školuje Lokomotiva.
    Ako ispadnemo od Betisa prije ćemo odigrati onu odgođenu s Varaždinom i možda osvojiti ta 3 boda pa si misliti da nešto možemo napravit.

    Sve što se može trebamo baciti na Hnl pa šta bude.
    Šanse kakve takve još uvijek imamo, iako su realno male kad vidimo kako igramo.
  • E46
    209


    Nema potrebe spominjati glavu uopće jer je i on svojim potezima unazadio Dinamo a to tek sad dolazi do izražaja. Misliš da su Omeragic, Beljo, Brekalo bili igraci koje je on ili neko njegov osobno skautiro? Siguran sam da su to igrači koje mu je preporucio Bara ili sin Mario i da bi se oni ugradili u transfer na štetu Dinama kako je to i prije u praksi radio,onda se napravi medijska fama kako je igrac prodan za 15 milijuna eura a Dinamo od toga dobije 5,i onda ide klasični narativ puni smo kao brod a svake godine zavrsimo sa smuljanim izvjestajem na nekoj pozitivnoj nuli, rezultat svega je vidljiv danas iako nije jedini krivac ali glavni sigurno jest.
  • plavac173
    2.6k
    Šanse kakve takve još uvijek imamo, iako su realno male.NORTE

    Kako male? Previse podcijenjujete Dinamo, bas previse. Mi smo na -1 uz dobijenu zaostalu utakmicu plus igramo sa medjusobnim konkurentima za naslov i ovisimo sami o sebi. Ne tako davno smo imali puno veci minus pa je trener dobio otkaz i dosao novi s kojim smo osvojili naslov...
  • Mihaljević
    8.6k
    Prijatelju, mogao ih je skautirati i Majki, Plavac i Orc321... To su igrači koji su instant pojačanja za Dinamo.

    Bernauer, Mykhailichenko, Kaneko, Vidović, J. Sosa, T. Halilović , Ademi , Brodić, Ogiwara , Živković, Hoxha su igrači dovedeni u zadnja dva prijelazna, boldovao sam ti igrače koji su se pokazali pojačanjem od njih svih, i onda nakon svih tih silnih propalih investicija imamo muda odbiti recimo Belju, Pjacu, Brekala, Omeragića? Evo i menadžer Vladan Filipović je ponudio Dinamu Kleinheislera, i Čačić to lagano odbije? U tom poslu nije bilo ni Mamića ni sina , ni Bare, bilo je samo čistog neznanja.
  • badjibadara
    1.9k
    Kad si vec kod mamica, evo jos jednog njegovog:

    "Dinamo, svaka historija ima svoju valovitost. Manchester United je dugo harao, žario i palio, a sada ih dugi niz godina nema nigdje iako imaju puno veće investicije od Dinama i puno veće budžete, sponzore i bazu navijača pa se bore. Takvih primjera ima jako puno u historiji, Dinamo ima svoju valovitost, a ja sam bio Dinamovac i još uvijek sam i to ljudi znaju. Imao sam puno poziva da se vratim nazad, ali nikad ne reci nikad, ne znaš šta će sutra biti i šta će život donijeti. Ostavljam otvorena vrata, neću ih nikada zatvoriti, ne znam šta će život donijeti, sad sam tu gdje jesam, vidim se ovdje još dugi niz godina, vidjet ćemo šta će dragi Bog reći, ali to je jedna takva ideja. Dinamo ima jednu krizu, činjenica je da se nalazi u krizi, rekao bih u "generalno kadrovskoj krizi" i pod tim ne mislim samo igračkoj nego i igračkoj, ali i kompletnoj. Kadrovska kriza je u pitanju i znam o čemu govorim, ne bih želio govoriti o imenima jer u Dinamu ima puno dobrih ljudi. Dinamo je u kadrovskoj krizi na svim razinama, nije lagana situacija. U ono vrijeme, Zdravko Mamić je bio gazda, ja sam imao sve posloženo, on mi je stajao iza leđa te je to izgledalo relativno lagano, bili smo jaki imidžom i u Savezu i medijski i politički i svakako što sada nije slučaj. Stvorio se imidž da je to lagano, a to je sve samo ne lagano. Vjetar puše u prsa, ne u leđa nego u prsa kao nikad dosad i nije se lagano s tim boriti".

    Jozak je, inače, izuzetno važan faktor u hrvatskom nogometu, a pored Dinama gdje je godinama bio šef Omladinske škole, radio je i kao trener Legije iz Varšave. Također, bio je i selektor Kuvajta, a obavljao je i funkciju tehničkog direktora HNS-a od 2013. do 2017. godine te je bio, a i dalje je veliko nogometno ime u transfer svijetu.

    U vrijeme njegovih mandata u redovima zagrebačkog Dinama "stvoreni" su mnogi vrhunski evropski nogometaši poput Danija Olma, Joška Gvardiola i mnogih drugih.
  • Mihaljević
    8.6k
    Jozak je sigurno jedan od boljih SD u Dinamovoj povijesti, ali i on će do kraja života imati tu etiketu da je Mamićev igrač.
  • Mali Zeus
    10.5k
    2. Zagi ne brani nista, ne da ne brani zicere nego ne brani vise ni one najmanje do srednje opasne lopte. Ispucavanja su mu na razini Kelave, a jako puno igramo s njimemilperska

    Ovo sa Zagorcem je isto profino veliko sranje. Kad je promijenjen Nevistić to je bilo ok jer nije bio baš siguran, al to je trebalo biti dam malo Zagorcu da brani da Nevistića razmrdam, da se malo skulira i onda ga vratim na vrata. Tim više kaj je mladi vratar pa mu daj povjerenje. Al ne profa se uzda u veterana Zagorca koji već neko vrijeme izgleda nesigurno, ne može obraniti 1 na 1 da se ubije, ima zakašnjele reakcije i nesigurna ispucavanja.

    Nadovezao bi se na Hoxhu, meni on nije slabiji od Menala i Marina, bio je ok i u subotu, trudio se, probijao, pokušavao, ubacivao, ali naravno u 16 nije po običaju bilo nikog. Možemo raspravljati je li on razina Dinama, ali svakako nije toliko loš kakvim se ovod predstavlja.
  • rioda
    3.4k
    Sve bih dao da par tekmi vidim Dinamo u 3-5-2 sustavu.
    Nevistić - Perković, KTC, Ristovski - Ogiwara, Sučić, Baturina, Mišić, Kaneko - Petković, Brodić/Kulenović

    Obrana s tri iza, Perković lijevo, Rile desni, KTC kao osigurač. Na bokovima Ogiwara i Kaneko s manje defanzivnih zadataka nego u trenutnom sustavu.
    U vezi Sučić i Mišić u paru, s malo isturenim Baturinom. U napadu Petković u paru s Brodićem ili Kulenovićem.
  • hardek
    1.8k
    Martin Baturina opet se u subotu osjećao slabo, zato je izišao iz igre, kao da je na pomolu nova viroza.

    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/sto-dinamo-zeli-u-sevilli-jos-trojica-igraca-upitna-za-betis/125488

    Ja nikad u životu nisam vidio da netko dobije virozu 5,6 puta u pola godine.
  • Neron53
    358

    Ja dobijem virozu desetak puta godisnje, zavisi koliko dana mi zatreba za gostovanja a drugacije ne mogu rijesiti
  • Facke
    2.7k


    Jakirovic je rekel sa je zisel bez posebnoga razloga. Opet stricek Nicota gluposti pise.
  • Droljo
    6.2k

    Kakve veze veze ima ako je mamić preporučio omeragića? Mogao si ga kontaktirati direkt te ponudit uvjete i tako ne dozvoliti nikome da se ugradi u transfer. Ima načina i nebitno je tko ti je ukazao na igrača ako nisi ništa potpisao s tim menadžerom ili agencijom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.