• Jurki
    9.5k
    nemaju oni postenja i morala. A obraza jos manje reci.. cujte ljudi zajebali smo sve i maknut se.
    Jasno mi je da im mirisi lova, al jebemu mater pa kaj su takvi pederi da ce razjebat sve zbog šake eura?
  • emilperska
    4.1k

    Ali mi ne biramo Upravu, niti imamo vecinu u izvrsnom odboru koji bira Upravu. Nece se čudesa desit odjednom nakon izbora..
    Jedino da ovi iz Udbine kvote pređu na našu stranu, sanse za to su manje nego otkaz ovom veceras..
  • Jurki
    9.5k
    Jedino da ovi iz Udbine kvote pređu na našu stranu..emilperska

    Pa tak nekaj bi se moglo lako dogoditi. Jer sigurno ima sve vise i vise nezadovoljnih. A ne treba ih preci puno.. samo 6 ljudi. Govorim o skupstinarima.
  • KaJJe
    70
    Svi mi koji smo se probudili ujutro i pogledali jel dobio otkaz. Provjeravam cijeli dan, nema ničeg. Vjerojatno slobodan dan? Doslovno me boli želudac od ove sprdnje koju su napravili od našeg Dinama. Jel ima tam nekoga kome je stalo?
    Ademi mi je uvijek bio u top 3 najdražih igrača, ali ne kužim ovo stajanje iza trenera. Ne kužim da nema sportskog direktora, da ne možemo dovest pojačanje, da ne možemo u 2 tjedna pobijedit loksu. I svi samo šute, a šutimo i mi. Tolko toga ne kužim.
  • Brusa
    971
    ali ne kužim ovo stajanje iza trenera. /quote]
    Jer senatori kuže da bi kod ozbiljnog trenera bili na klupi ili čak tribini
    KaJJe
  • Rakovica1986
    537
    Opet nekako vidim da se na kraju gura na priču o rosteru i stvarno mi je toga preko glave. Što se tiče pojačanja taj vlak je prošao i svima je bolje da se pomirimo s time čim prije. Imamo ono što imamo i dalje tvrdim da je to najjača ekipa lige.

    Nama treba kompletna promjena ideje u igri kroz promjenu trenera i svakog onog koji ima veze sa idejom s kojim igrači pristupaju utakmici. SJ, nisi dovoljno dobar, nemaš tu kvalitetu, a ni blizu kvalitetan stožer da te pogura i sve si otkrio izjavom prije 2 tjedna da Betis nisi ni pogledao da ima utakmica prije toga pa si pokazao da si totalni amater jer te je opet ko malog majmuna nasamario Čabraja. Ti si dosad najviše pokazivao da si trener drugog poluvremena jer ne znaš spremit utakmicu, ali nisi jučer ni to uspio napravit jer si između ostalog izvadio Baturinu koji će bit veći igrač od bilo kakvih drugih ofenzivnih veznih u ligi i jer sam siguran da ga je još samo čekao zavaljat i doć proslavit kod Boysa.

    Za naše predstavnike sa Zone u Dinamu bi volio samo da povedu razgovor sa našima u IO ako je ikako moguće pa da oni vrlo jasno sugeriraju da ovo ne vodi nigdje. Znam da su izbori blizu i da treba gledat širu sliku no pobjedit ćemo svakako.

    Teren je problem, teren će nas bacit tamo gdje ne treba u najbitnijoj sezoni ikada, barem otkad ja gledam Dinamo.
  • Crni86
    1.4k
    Jedina utjeha mi je da mozda rade na zamjeni, pa zato nema objave…

    Ali nada je ku..a….
  • Jurki
    9.5k
    Ali nada je ku..a….Crni86

    A Vlatka je nada.. :rofl:
  • veselko tenžera
    1.5k
    Možda je za temu nepopularna mišljenja, ali tiče se općenito kluba. U vrijeme povratka Ademija prijatelj mi se zatekao u društvu mlađeg Mamića, tu je bio i neki menadžer koji je sudjelovao u povratku Ademija iz Kine. Prijatelj koji mi u životu nije slagao, ne sumnjam 1% u ono što je rekao. Inače površni hajdukovac, bez nekih emocija prema nogometu.

    Komentari Mamića i menadžera su išli u smjeru da povratkom Ademija dobivaju svlačionicu pod kontrolu. O Jakiru su pričali da ga je Ivo Džidić uzeo pod svoje, Mamićev pajdaš preko kojeg je oprana lova u Bulatovom i Jurićevom transferu. Kako ovaj ne dobiva otkaz ni 6. put nakon što je morao biti bivši, a senatori na čelu s Ademijem ga drže u sedlu ta mi priča itekako drži vodu iako sam ju smatrao pričom očajnika.

    Još jedna zanimljivost, tada su pričali da imaju info s treninga da je Kaneko strašan i nije im bilo jasno zašto ga se ne gura više.
  • Dinaminjo
    599
    Daj me nemojte pricama o rosteru.

    Imas Sucica, igraca istina u razvoju, ali ok trkac, nije taraba za gurnut loptu, moze opaliti..
    Imas Misica, doktor igre, kada mu netko ne puse za vratom..
    Imas Baturinu, enough said..
    Imas 2 krila koji mogu proci, Hohxa nije takticki najjaci, Kaneko bi morao raditi na udarcu, ali za HNL rade razliku..
    Imas Petka..

    I onda sebi pucas u noge tako da im svakom oslabljujes poziciju umjesto da sakrijes mane koje imaju i igras na jake snage..
  • Mihaljević
    8.6k
    Sami smo sebe pobjedili. Apsolutno sami sebe. Odkad je skupština i uprava postala bitnija od rezultata i Dinamovog rostera od tada je SVE krenulo nizbrdo.

    18. siječnja 2023 godine.

    Krešimir Antolić idiot, debil i jedan od najvećih krivaca za trenutnu situaciju u Dinamu, čovjek sa referencama bivšeg policajca i mamićevog ulizivača odlučuje sjesti na kormilo Dinama i bojkotirati apsolutno sve.

    1. Njegov prvi potez, prodaja Oršića za 4M, OK opravdano Orša je želio iz Dinama i jednostavno smo imali veliku prednost i nakon odbijene ponude na ljeto 2022. od Burnleya, nismo mogli odbiti i S'oton u zimu 2022, OK.

    2. OK prodan je Orša, Dinamo dogovara Pjacu P.S (NAJBOLJEG IGRAČA LIGE TRENUTNO) za plaću koja je egal sa stipendijskom ugovorom - mizerija. Doktor svih doktora Antolić ruši transfer, i govori kako on nije igrač za Dinamo.

    3. OK razumljivo u tom trenutku Pjaca nije izgledao kao profesionalni nogometaš, OK imamo alternativu u vidu Josipa Brekala, koji se nije snašao nakon povratka iz Torina, kralj i doktor Antolić i taj transfer sabotira uz riječi da je on Mamićev igrač i ne sviđa se treneru!? Znači nismo doveli reprezentativca i jednog od najboljih igrača lanjske sezone Serie A, jer je on Mamićev igrač? Bolest.

    18. siječnja 2024 godine.

    TOČNO GODINU DANA NAKON, Dinamo dovodi ARBERA HOXHU jer je voda došla do grla i Dinamo nema lijevo krilo još od odlaska Orše. Znači, odbili smo Pjacu i Brekala jer su "Mamićevi" a doveli smo rezervu Lokomotive i vrsnog kosovskog driblera, a odbili dvojicu hrvatskih reprezentativaca!? Plač.

    4. Svi u upravi su znali da Josip Šutalo ide na ljeto i da ga Bog i sv. Ante više ne mogu zadržati u Dinamu + se znalo da će sezona 2022/23 biti zadnja sezona Theophila u Dinamu... Mamić dogovara Omeragića i Adriana Leona Barišića već u zimu 2022. da se polako kreće sastavljati novi stoperski par. Doktor i kralj svemira Antolić ruši oba transfera, i opet razlog je isti. Nismo potpisali igrača koji vrijedi 6.5M prema Transfermarktu, jer je Mamićev? Bolest i direktno oštećenje kluba za minimalno 15M€ eura, koliko bi otprilike vrijedila njegova prodaja u budućnosti.

    31. kolovoza 2023. Dinamovo gostovanje u Pragu.

    Dinamo u play-offu EL, nema nijednog jedinog stopera u rosteru i tu poziciju krpa Stefan Ristovski , zašto? Jer je doktor Antola izigravao mudonju.

    5. Antolić i Čačić, dva velebna doktora baš tu zimu sa 0% iskustva vode Dinamov prijelazni rok i jedino što su uspjeli dovesti na zadnji dan prijelaznog je Mauro Perković, kojeg su zabetonirali na klupu? Razlog? Nepoznat. Možda je i on Mamićev ko će ga znati!

    Zima 2022.

    6. Čačić i Antola nisu bili zainteresirani za Belju, jer ga je Mamić predložio. Petko se zadnju pripremu utakmicu ozljedi na kišovitom Maksimiru , u utakmici koja je odigrana samo zbog Čačića. Naravno nakon ozljede Petka, Drmić koji se odpočetka nije snašao u Dinamu , zauzima Petkovu poziciju i naravno Dinamova prednost od +12 bodova se krenula topiti, + ispadamo iz kupa, što je skupo koštalo Čačića, a i Dinamo. Naravno zbog Antolića i Čačketa nije doveo Belju, a razlog ostaje isti.

    Ljeto 2023.
    Nakon što smo propustili dovesti najboljeg mladog golgetera još od Krame, vraćamo Frana Brodića za 500K€? Jesmo mi idioti?

    Nakon svih tih događaja i sramotnih odluka idiota, u ožujku 2023. dolazi skupština.
    Skupština u kojoj su navijači po 105. put prevareni, skupština u kojoj je doslovno bilo dvije opcije A i B:

    A) : Mamić
    B) : Mamićevi isprdci : Peras , Podnar i Tomačić.

    Nakon skupštine , navijači su dobili Šimića , kojem je svaki korak bio sabotiran od gore navedenih isprdaka.

    Na ljeto 2023. konačno pomislim sad su tu Šimić i Bišćan, sad sve može ići na bolje.

    L' quipe kreće pisati da se Dinamo okrenuo francuskom tržištu, dolazi Khaoui, došao Bernauer... Dinamo više ne baca novce na HNL igrače kao u bivšoj upravi... Sve je izgledalo super da bi bilo istinito.

    Dan poslje L' quipovog članka : "DINAMO KRENUO PO RAMONA MIEREZA, PLAVI NUDE 5 MILIJUNA!" Gledam jel' ovo moguće? Tu sam već shvatio da su Šimiću i Bišćanu ruke vezane i da protiv gore navedenih aždaja i lopina ne mogu ništa.

    Bišćan dobija otkaz, Šimić sam daje ostavku iz očitih razloga. Dinamo dovodi pojačanja 5 do 12, sve upitnih nogometnih kvaliteta za Rudeš, a kamoli za Dinamo.

    Dovodi se Jakirović kojeg stavljaju u blato igrača koje su prethodne dvije uprave ostavile + se Petko ozljeđuje na 2mj. Nekako mi i doguramo do zimskog prijelaznog u egal sa Hajdukom. Mislim sad će se dovesti igrači neki, Rijeku je digao iz mrtvih, doveo novih 25+ igrača... Kad ono, Brodić, Hoxha, Ogiwara... Prodaje se Ljubo za mizeriju... Na kraju smo se više oslabili nego što smo se pojačali, tolko smo dobro poslovali da sad nemamo za otkaz tom istom Jakiroviću.

    Krešimir Antolić.
    Ante Čačić.
    Vlatka Peras.
    Darko Podnar.
    Danijel Tomačić.


    Glavni krivci za ovaj Dinamo i ljudi koji su odštetili Dinamo za 3-4 višemilijunska izlazna transfera.
  • Brusa
    971
    nemam ništa protiv, dapače podržavam, odjebavanje igrača koje mamić predlaže, sređuje, na bilo koji način su povezani s njim ili on s njihovim transferima
  • Crle
    407
    Kada se spominje pandur Antolić. Jedna njegova izjava iz nekog podcasta (mislim da podcast inkubator) je prošla ispod radara a zapravo pokazuje zašto je ovakvo stanje i vrlo je znakovita. A išla je tipa "da su se oni učili raditi te pozicije kada su došli na njih" (po njemu su radili dobro i dobro se snašli naravno)

    Ali čuj "oni su se učili"!
  • Jurki
    9.5k
    ovo sve kaj si napisal.. ne da je za momentalni otkaz vec je za zatvor tim ljudima.
    Jedino kaj me cini optimistom je to da bumo nakon izbora tu bagru potjerali iz kluba. Na bilokoji nacin.. i da bumo konacno postavili ljude koji znaju posel.
  • E46
    204


    Ajmo se malo vratit u davniju prošlost. Tko je i zašto poklonio Kramarića Rijeci nakon 19 odigranih utakmica i 15 pogodaka u Lokomotivi te nakon toga u Dinamu u 1 utakmici 2 gola. Pušten je Kramarić da bi igrali razno razni Slepičke, Beqiraji i kurci, JEBO TE MAMIĆ!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.