• Jurki
    9.5k
    nemoj se loviti za cifre koje sam proizvoljno napisal.
    Znam da nije jednostavno tak nekaj postici.. ali i ovo je napredak jer znamo da je bivsu garnituru bolel kurac i za sponzore i bilokakav drukciji nacin privlacenja novca u klub osim kaj su privlacili pare u svoje lopovske duboke žepe.
    Imamo ogromni marketinski potencijal.. i treba ga cim bolje iskoristiti.
    Lepo je vidjeti da se na tome radi. A kakve bumo rezultate postigli to je na ljudima u klubu.
  • miro
    3.5k
    ne mislim ništa loše, ali čini mi se da krivo gledaš na sponzorstvo. Evo mene zanima jel bi ti dao milju eura svoje love samo za naljepnicu na press konferencijama, a sve bitne odluke prepustio nekome tko nije donio ni 1000 eura u klub? Pitanje i za ostale, moguće da sam ja u nekoj zabludi
  • Pop corn
    5.9k
    Bilo bi lijepo da netko ovo predstavi i boraniji koja ovdje čita i piše.The Undertaker

    Sve u svoje vrijeme, otvoreno i transparentno....
  • vjeko1701
    6k
    Pa kak se piše, nije suradnja samo evo lova, zakelji negdje reklamu. Evo, meni bliski ljudi vode firmu dobavljača za Miele i dizajniraju kuhinje po mjeri za klijente iznad nas običnih smrtnika.

    Dinamo možda u nekom trenutku treba opremiti svoj restoran, hotel ili možda neke stanove koje ima za igrače. Tu se uvijek može naći obostran interes gdje dobije visoku klasu opreme po nižoj cijeni dok pak firma dobavljač pristane na nižu maržu ali zato veći deal od uobičajenog ii možda neki dugoročniji deal o nabavi. Takve stvari budu na korist obje strane a prosječni navijač nikad ni ne čuje za njih.

    Mislim, ovo su normalne poslovne prakse, problem Dinama je da se on u proteklim desetljećima nije bavio normalnim poslovnim prasksama već su se potpisivali štetni ugovori sa partnerima, kumovima, frendovima itd...preko kojih se izvlačila lova iz kluba ili su se plaćale svakakve "usluge".

    Samo da se u narednom periodu sve to zamjeni zdravim poslovnim praksama, već će puno značiti.
  • Crle
    407
    Mislim da više vrijedi tih "70 veza" nego jedan potencijalni sponzor među njima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.