• emilperska
    4.1k
    Za buducnost kluba je najbolje da pustimo Rijeci, nikako da ih dobijemo. Pogotovo ako ova blefercina bude trener..
  • dzg717
    961
    Ne treba nama vise borbenosti nego taktičke superiornosti. Pa nas je Lokomotiva NADIGRALA obje utakmice.
  • emilperska
    4.1k

    Kaj su se borili? S milijun ubacaja u prazno da ne dode do duela ili s tim da su ih Loksini kadeti i juniori nadigrali, a uz to i fizicki prebili sve osim Petka..
  • NitkoBitan
    13.5k
    Za buducnost kluba je najbolje da pustimo Rijeci, nikako da ih dobijemo.emilperska

    Aha, da pustimo Rijeci na Maksimiru i pozdravimo se od potencijalnog ulaksa u nikad unosniju LP. Jos smo i dobar klub s obzirom na to kako nam razmisljaju navijaci. To kaj Jakir tone ne znaci da moramo potonut s njim, ko ga jbe.
  • Jurki
    9.5k
    Jakir na klupi ne moze ovu sezonu okoncati šampionski. Nema jebene sanse.
  • San Lorenzo
    12.4k
    Mi svaku utakmicu igramo kao da je teren pod vodom.
  • Praskaton
    2k
    Ma nitko normalan ne navija da Rijeka bude prva,al drago mi je da prate tempo i u slucaju nase nemoci da udemo u ritam pobjeda(a to je i vise nego jasno) nek bar oni budu prvi.
    Ne mozemo ni zamislit izdrkavanje od strane medija,navijaca i svih prisutnih u javnosti ako tovari osvoje.Ovolike godine nabijanja kompleksa ce izac na povrsinu.Meni se to stvarno ne da gledat i slusat
  • Mr Anderson
    5.9k

    Ti baš briljiraš sa svojim biserima danas.
  • Ali
    2k
    Nekada smo dovodili igrace na neke pozicije iako smo imali sasvim solidne alternative na tim pozicijama između ostslog i da na taj nscin oslabis direktne konkurente. Nismo mi to izmuslili vidi npr. Bayernt itd...
    A sada iako nemamo kvalitetan roster odbijamo igrace i diretno pojacavamo konkurente za naslov.
    Slucajno, ma dajte najte... ulazak u LP 2024/25 donosi cca 25-30 mil €, a vrlo izgledno da bi usli bez kvala sa koeficijentom koji imamo.
    Ali ne, mi se radije kockamoi idemo ustediti 2mil € i ne dovedemo Pjacu, Jankovica, Uremovica, Brekala, Godu...
  • Jurki
    9.5k
    da na taj nscin oslabis direktne konkurente. Nismo mi to izmuslili vidi npr. BayerntAli

    Bayern se tom politikom srozavanja konkurencije dovel u stanje di se sam srozal i zaostaje na tablici za Leverkusenom (sva slicnost s Dinamom slucajna) jer smo i mi to radili kaj smo kupovali svakakvi škart.

    Slucajno, ma dajte najte... ulazak u LP 2024/25 donosi cca 25-30 mil €, a vrlo izgledno da bi usli bez kvala sa koeficijentom koji imamoAli

    Nebi usli direktno jer u 3 zemlje ne smiju biti prvaci klubovi sa jacim koeficijentom. Sparta Prag, Shakhtar i Kopenhagen, Kaj spada u SF jer je dosta da samo 1 od ta 3 uzme naslov i moramo u kvale.
  • Nolifer
    7k
    Zašto još nema vijesti iz M128 da je bivši, koga se boje, koga štite?

    Do kad će dopustit ovu agoniju koja traje od Ballkanija?

    Zašto ne zaposle SD, kome trebaju ići pare i zašto nemamo para za platit kvalitetnog trenera i prevage od igrača? Zašto su dopustili da se spusti gusta magla iznad Maksimira?

    Ako je odgovor u njihovim interesima i da si spase guze nakon svega, onda mogu svi skupa u tri pm.

    Pa bojim se da će nas Betis razmontirat i resetirat na tvorničke postavke.

    Lokomotiva se ruga sa nama svima, ko misli odgovarati za ovu štetočinu i ovaj virus koji su ušli u klub?

    Koga vi jebete iz vikend u vikend?

    Dosta više. Napravite neke jebene rezove i smjenite Jakira, jer je sve kredite potrošio.

    Stavite nekog normalnog, dajte taj keš za jedan rezultat konačno.

    Uprava bez vizije, misije, ideje, ovo je sramota.

    Doslovce gazite po svetom imenu kao što je Dinamo....

    Ne znam više kaj bih napisao, ispustio sam dušu nakon još jednog razočaranog vikenda.
  • wolfgang14
    1.1k
    mene ubija ova medijska tišina da niko ništa ne piše o tome. To mi je prečudno
  • Jurki
    9.5k
    Ako je odgovor u njihovim interesima i da si spase guze nakon svega, onda mogu svi skupa u tri pm.Nolifer

    Nakon ovakvih rezultata su sve manje i manje šanse da si spase guzice. Okrenut ce se protiv mumije njemu lojalni ljudi.
    Ili rade tak da sve razjebu pa dobe finu otpremninu a poslije nek se snalaze novi ljudi kak znaju i umiju.

    Jedva cekam izbore.. ko ce preziveti ova dva tjedna
  • Nolifer
    7k


    Ma nek smjene sebe i jakira, pa nek idu u septičku jamu svi skupa točat svoje prljave guzice.
  • emilperska
    4.1k

    Mislim da nas Betis nece razmontirat cak. Igrat cemo dupli blok s dugim loptama na Petka da ih spušta. Prolazilo je i protiv jacih ekipa..
    Ne mislim da cemo ga proc, ali mislim da nas nece nokautirat..
    Botovi na internetu ce to predstavit kao senzacionalni podvig hrvatskog kloppa, a Domaćica mu produzit ugovor..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.