• Mr Anderson
    5.8k
    Jučer kad je izvadio Baturinu i uveo Ademija mi više ništa nismo igrali, nego samo napucavali.
  • Crni86
    1.3k
    promjenj ali na gore… ne znam koja vec tekma u sezoni di on rusi nas ritam igre kao jucer
  • Mali Zeus
    10.4k
    Potpuno bizarno. Baturina raspoložen, Sučić ti treba da daje ritam igre i povezuje redove s pasevima, njih prve izvadi radi nekakve duel igre.
  • NORTE
    9.7k
    Nije Jakir kriv što je nakon 7 poraza i 4 remija na klupi dinama u samo 5 mjeseci on i dalje tu gdje je.
    Samo netko s "kičmom" bi dao otkaz, jer je u pitanju dinamova budućnost, a on ju nema.

    Krivci za ovo stanje kluba su samo u upravi, da ne kažem u jednoj jedinoj osobi koja ga je i dovela i sad ga čuva.
    Ta osoba doslovno gura titulu u ruke naših najvećih rivala koji su svojim rezultatima isti kao i zadnjih 20 godina.
    Možda to radi i po zadatku, ne bi me iznenadilo.
  • emilperska
    3.7k
    Kad su mi se sabrali dojmovi i kad sam se malo smirio, koji su sportski najveci kiksevi kod naseg tzv. trenera
    1. Neuigrana obrana nevezano s kim igramo. Duje Cop izgleda Ronaldo protiv svih kombinacija nasih stopera. Lose ofsajd zamke, lose postavljanje itd
    2. Zagi ne brani nista, ne da ne brani zicere nego ne brani vise ni one najmanje do srednje opasne lopte. Ispucavanja su mu na razini Kelave, a jako puno igramo s njim
    3. Zamjene - S.J. puno mijenja, a zamjene mu nemaju nikakvu logiku. Dapace, cini se da se rade u cilju da se razbije ritam tekme taman kad smo malo prodisali. Npr jucer vadenje Misica i Baturine ili Kaneka u ranijim tekmama..
    4. Rile trenutno vise odmaže svojim stavom nego sto pomaze. Rekao bi da i lose utjece na ostale.
    5. Ademi vise nije igrac za gornji dom HNLa ni za zadnjih 15 min
    6. Hoxha kojem smo dali status zvijezde i startera na direktno trenerovo inzistiranje, je igrac ispod ranga Marina i Menala.
    7. Plan igre ne postoji jer sam milijun puta zatekao Brunu kao najviseg igraca da ubacuje u 16m - nikome..
    8. Malom Baturini kao da namjerno razjebava ritam. Forsira ga kad mu ne ide, vadi ga kad je najbolji itd. Ovo ide i pod tocku 3.
  • Patak
    2.4k
    Koliko stoperskih parova smo ove godine isprobali?
  • Tercel
    422
    Trebam pomoć. Bio je na Zoni jednom onaj post koji je pobio tezu o tome da je Mamić zaslužan za dobre rezultate Dinama. Ak se netko sjeća i može negdje iskopat.
  • Peškaman
    2.8k
    Ovako se igra 2. poluvrijeme dragi igrači Dinama,obadva konkurenta danas pokazala.
    Ljudi se bacaju na glavu po nepojmljivo gorem terenu,onako se ulazi u drugo poluvrijeme kada daš pogodak u nadoknadi prvog poluvr.
    Fale nama Grgići,Hodze,Pjace koji se bacaju i koji se ne boje isprljati dres.
  • Dzoni
    205
    Sad je apsolutno bitno potjerati Jakira i izazvati pozitivan sok u svlacionici jer nas cekaju 4 presudne utakmice, 2 s betisom, zaostala s varazdinom i ogled s rijekom, ove 4 utakmice ce prelomiti daljnji tok sezone i prvenstvo
  • Mihaljević
    8.5k
    Oni su dva puta maznuli Goricu u gostima, mi nijednom Lokomotivu. To dovoljno govorimo o svemu.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    svaka utakmica ove sezone je presudna
  • Mr Anderson
    5.8k

    Daj ne pričaj gluposti, može se našim igračim dosta zamjeriti, ali borbenost ne. Borili se jesu jučer drugo poluvrijeme, ali nekad to nije dovoljno.
  • Peškaman
    2.8k

    Više je Kulenović pokazao borbenosti u 20 minuta nego svi ostali jučer,to je prikaz njihove borbe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.