• kibic11
    131
    Nažalost ovakav dinamo kakav je danas s tom lopovskom i nestručnom upravom, kvazi trenerom i ovim igrački kadrom uz svu pomoć navijača i svih dinamovaca teško da će bit drugi, a kamoli prvi.
    Lopovi odlazite iz dinama
  • plavac173
    2.6k
    Ja ne vidim kaj ljudi vole u tom tovaru iz Metkovića koji navija za hajdukProbirštift

    Dao Bog da nam svi igraci "navijaju" za ajduk i da nam donesu ono sta je nama Bruno svih ovih godina...

    Nevjerovatno bas, ovi dolje bi doveli i Ademija ako misle da ce im pomoc za osvojit naslov (i imaju pola dinamovaca u ekipi) dok netko pise jebeno o tome da je Bruno kao navijao za hajduk dok je imao 8 godina i dok nije znao da se na poluvremenu mijenjaju strane... Strasno bas strasno.
  • Mali Zeus
    9.8k
    razmisli kaj si napisao pa se vrati.
  • veselko tenžera
    1.3k
    Jel moguće da skoro dan nakon ovog cirkusa sinoć ni članka, ni glasa o otkazu?!
  • Nolifer
    6.7k
    Meni su oni zgadili 4 2 3 1, kad vidim tu postavu i sve proljev sam odmah dobio. Ima toliko mogućnosti, da oni to ne koriste ili krivo koriste ne znam u čemu je problem. Ali ne sviđa mi se ovo više niti malo. Nema automatizma, ima prije autizma, nešto je trulo i to zlo nikako da ode iz kluba, u tamnici tvoji su vojnici....

    Mišljenja sam da ovaj ima kredita kod svog tattice i zato nema otkaza, jer nije on Bišćan da se čeka prvi kiks i noga.

    A nitko nije blesav da dođe u ovu močvaru pa da mu se na kraju psuje mater i slične gluposti...
  • Jurki
    8.8k
    Jel moguće da skoro dan nakon ovog cirkusa sinoć ni članka, ni glasa o otkazu?!veselko tenžera

    Zar je i bitno kaj piskarala pisu i objavljuju?
    Nazalost se pita kučku do kad je ovaj trener.
    Nadam se da broje i on kao trener, a i ona kao predsjednica uprave svoje zadnje dane u Dinamu.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Kakvi novinari kad je profa u Sportskima dobio najvišu ocjenu uz objašnjenje - izmjenama pokušao promijeniti tijek utakmice.

    :rofl: :lol: :rofl:
  • veselko tenžera
    1.3k
    ako je to komentar onda je razumljiva veća ocjena. Uspio je u namjeri. Tijek utakmice je bio loš, izmjenama je promijenjen na katastrofalan.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Točno je najbolje izbjegavati forum par dana nakon nepovoljnog rezultata. Pljuvača koliko hoćeš, uglavnom foteljaša koji krenu pljuvat po svemu prije nego počne utakmica. Čim sastavi izađu.
  • Juznjak
    3k
    uglavnom foteljaša koji krenu pljuvat po svemu prije nego počne utakmica. Čim sastavi izađu.Mr Anderson

    Lako za to. Najgore je što se pljuje tijekom utakmice i pokazuju da više vole ležat cijeli dan doma i pisat sve i svašta nego otić na utakmicu…
  • Mr Anderson
    5.4k

    Nisam imao volje čitat kaj se pisalo, ali vjerujem. Vidio sam upise prije nego je počela utakmica. Kaj se tiče navijanja, bilo je puno boljih izdanja. Bio sam na zapadu, ugodno me iznenadilo navijanje na toj tribini.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Zapad je bio mrak. Atmosfera na trenutke da te prođu trnci. I naravno onda ti profa sve pokvari.
  • Mr Anderson
    5.4k

    Njegove izmjene nemaju nikakve logike. Ko da mijenja po špranci bez obzira tko kako igra.
  • Mali Zeus
    9.8k
    upravo tako. Baturina - Bulat, Sučić - Ademi, Hoxha - Vidović, Špikić - Kaneko, manje više uvijek iste izmjene, a u igri ne promijeni ništa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.