• Izet Hajrović
    910
    a gle, da igramo kao protiv Gorice imali bi šanse jer nisu niti oni u nekoj formi i dolaze bez 2 najbolja igrača. Kopić je bio nadomak prolaska protiv Seville tako da ne bi bilo čudno da dobrom igrom prođemo Betis, ali kažem, to je u ovom trenutku teško za očekivati s obzirom na atmosferu i prikazanu igru protiv Lokse, a i značilo bi gubitak naslova zbog kvalitete kadra.
  • Oluja
    3.7k
    Ovo prvenstvo je zacarani krug losih rezultata. Hajduk je ispred nas jer smo mi jako losi, ali ih pratimo jer su i oni losi. Vjerujem da cemo na kraju ipak mi biti prvaci.
  • Guinness
    2k
    eventualnim prolaskom Betisa mi gubimo naslov prvaka 1/1 jer nema šanse da ovaj kadar može igrati i pobjeđivati na 3 frontaIzet Hajrović

    Ovaj kadar to apsolutno može, ovaj kadar može i u trenutnoj situaciji bi bio 15 bodova prvi ispred ovakvih pratitelja koje svako kolo igraju toplo-hladno.
    Ovaj floskulaš, populist, šaban, GOVNO i KUKAVICA na klupi ne može. Njegov je rang upravo ovo, "moramo bit zadovoljni bodom protiv Lokomotive", u kaosu Kranjčevićeve i općenito JEDVA IZBORENIM BODOM u dvije utakmice i to u tri tjedna.
  • nwankwo646
    342
    Brunov penal i odgoda utakmice s lokomotivom će nas koštati prvenstva.
  • rioda
    2.6k
    A svi ostali kiksevi neće?
  • nwankwo646
    342
    da je Bruno da penal i da, po meni, sramotno nije odgođena utakmica protiv lokomotive, svi budući kiksevi se ne bi dogodili, a ako bi se i dogodili hajduk bi tad već bija u krhotinama... Ali šta bi bilo da je bilo... To su dvije svjesne odluke... diletantski pucati i kukavički odgoditi utakmicu s, tada, superjakim kadrom!
  • Jaro
    5.6k
    Brunov penal i odgoda utakmice s lokomotivom će nas koštati prvenstva.nwankwo646

    Mozda ako to gledas na nacin da u tom slucaju nebi debil dobio posao trenera...
  • Sixthway
    273
    po takvom bolje da ispadnemo onda iz kupa isto
  • plavac173
    2.6k
    Ako danas kiksaju Hajdukdinamo u srcu

    Nerealno i razmisljat o tome
  • emilperska
    3.1k
    Nasi imaju pauzu danas, mozda i sutra.
    Cetvrtak je utakmica, petak je isto slobodan dan, nedjelja je utakmica, ponedjeljak i utorak slobodni.
    Nasi ovim tempom kod ovog prevaranta ce narednih 15 dana, trenirat 3 puta tjedno. Vise treninga sam ja imao u rukometnoj županijskoj ligi..
  • i more je plavo
    891


    Pa nacin treniranja je bio vidljiv i jucer.
    Loksa je cijelu tekmu bila zivlja, brža, vise igrala presing.....
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Znači imaš pripreme i na tim pripremama znaš da ti je Lokomotiva ključna za početak proljeća jer igraš dva puta s njima u dva tjedna.

    Ljudi te unakaze igrački ,taktički,trkački i još te naivno djeca uvedu u nervozu u drugoj utakmici što njima inače nije baš karakteristično,pobereš kartone,sjebeš atmosferu,propustiš prestić cirkus,propustiš Betis docekat u pozitivi,propustis 10 soma na Varaždinu i 20 soma na uzvratu Betis u plavom paklu.

    Osvojiš jedan bod.

    Čestitam.
  • NORTE
    9.3k
    sjebeš atmosferu,propustiš prestić cirkus,propustiš Betis docekat u pozitivi,propustis 10 soma na Varaždinu i 20 soma na uzvratu Betis u plavom paklu.Svi na Sjever
    Dva izgubljena boda i uništena pozitiva koja je došla skoro samo zahvaljujući kiksevima najvećeg rivala.
    Sve to sa ekstra skupom momčadi protiv male mlade i jeftine Lokomotive, po drugi put u 20 dana.
    Grobarizam i neznanje na djelu.
  • Probirštift
    286
    Treba napokon potjerati Jakira
    Treba dati šut kartu Ristovskom, Lupetkoviću, Magic Johnson no look passeru Mišiću, Ademija pretvorit u pomoćnog trenera il nek bude motivacijski govornik kao David Goggins samo da više ne zaustavlja igru kad ga se ubaci da igra
    Ja ne vidim kaj ljudi vole u tom tovaru iz Metkovića koji navija za hajduk i tu igra samo jer su pare u pitanju ovak malo nebi trčal da igra za tovarliju, nit je špica nit je veznjak samo se drži oko centra a spor je umjesto da napada u 16m
    Orle vrati se
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.