• Zagi
    5.8k
    Teško.
    Osim ako misliš da prije svakog trening cijela momčad ide na magnet.
  • Jaro
    6.1k
    kaj? Pa utakmicu prije nije bio u zapisniku, nije trenirao, bilo je izjava da ce ga zakrpat za derbi, i onda nisu znali da nije ozljedjen?
  • Zagi
    5.8k
    Je, imaš pravo.
    Zaboravio sam da nije igrao protiv Rudeša.
  • Nino Bule
    12.1k
    Suludo puno nam bruno fali, mi smo bez njega razina trenutnog osijeka.
  • Bruh
    901
    mislim nije da kažem al poanta klupskog nogometa bi trebala biti da se imaju jake nacionalne reprezentacije... mislim normalno da lik želi igrat za Hrvatsku to bi trebao biti cilj svakog igrača.
  • Armagedon13
    958
    Šta se događa sa Međedom,već danima se ne javlja
  • Zagi
    5.8k
    Sve pet (iako se osobno ne slažem) ali već više od mjesec dana ne igra uopče zbog ozljede.
    Pa di ćeš zvati igrača u takvom stanju?!
  • Bruh
    901
    a nije baš da imamo izbora realno... jedino ako se misli zvati igrače Rijeke da igraju
  • Zagi
    5.8k
    Ozljeđen igrač uopče nije izbor.

    Ima Budimira, Belju, Frigana , Šimića ....

    Već nam je dovoljno naštetio, nije li dosta?
  • Bruh
    901
    Budimir je već na popisu a za ove ostale ti si brate zapeo u prošloj sezoni... evo možda taj Šimić da dobije šansu bi bilo zanimljivo
  • Zagi
    5.8k
    Ma ok.
    Gle , mene ne zanima tko će igrati te utakmice.

    Zanima me da se Petko oporavi i vrati u dinamovih prvih 11.
  • Bruh
    901
    to svi mi želimo samo jebiga
  • Georg Koch
    4k
    SN i Germanijak su objavili da trazimo SD.
    S tim da SN pisu kako dio zeli SD, dio clana Uprave zaduzenog za sportska pitanja (ala Simic).
    Nema tih ruznih rijeci koje mi se trenutno pise sto mislim o njim.
    Tko to nama vodi konce kluba, kroji sudbinu, da ne zna da SD je nuzna funkcija modernog, stabilnog, prosperitetnog kluba. Strasno. Sudit ce se i vama mamlazi, znam da citate, SUDIT CE SE I VAMA JEDNOG DANA!!!

    Edit: vidim da ste pisali u drugoj temi o ovome, jbg
  • Ludovic IX
    6.1k
    to smo si sami krivi jer ne postoji ni plan b ni c..igramo na brunu, on će već nešto napravit
  • Georg Koch
    4k
    Gledam Shaktar je ispred D.Kijeva 8 bodova, te Dynamo ima tekmu manje. Tako da ni tu ne stojimo bajno.
    Moze netko pojasniti, ako Shaktar bude prvak imamo li ikakve sruge sanse da idemo direktno u LP, ako i kad budemo prvaci :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.