• jedan u nizu
    6.8k

    to sto smo mi losi ne znaci da ce oni osvojiti prvenstvo.
    i oni kiksaju na sve strane. Zato i kazem, to sto imamo jednu od najgorih sezona ne znaci da necemo osvojiti prvenstvo.

    naravno da nije nimalo dobar znak i ugodan podatak, ali zasto bi bili takvi pesimisti
  • marcio amoroso
    33.8k
    ali zasto bi bili takvi pesimistijedan u nizu

    Zato što je ovo jedan od 4 najgora ulaska u prvenstvo u povijesti HNL-a.

    Ponavljam, sve to sa vjerojatno najvećim prihodima u povijesti kluba i sa 2 milijuna uloženih u trenere u godinu dana.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Ne mozemo povezat 2 pobjede, na gostovanjima ne postojimo.. cak i kad su ZETovska.. a Viktoriu smo spusili i doma.
    Ne vidim puno razloga za optimizam. Prica oko prolaska grupe je vec trebala bit definirana, ali vodi nas covjek koji grupnu fazu nikad nije izborio. Najveci uspjeh titula sa Zrinjskim.. na osnovu cega gradit optimizam?
  • Guinness
    2k
    Osobno mi je dosta više jednih te istih prožvakanih HNL imena i ljudi kojima je Dinamo daleko najveći vrhunac trenerske karijere, uz izuzetak Halilhodžića prije 13 godina.Guinness

    Citiram samog sebe prije tri mjeseca i medijskih naklapanja oko novog trenera, prije nego je najgori trener u povijesti Dinama sjeo na klupu.
    Koga ćemo sada, Krunu Rendulića možda?
  • Neki tip
    19.6k
    Samo tri puta u povijesti HNL-a smo bili lošiji ili isti u prvih 13 kola.marcio amoroso

    Zato što je ovo jedan od 4 najgora ulaska u prvenstvo u povijesti HNL-a.marcio amoroso

    Nije da je posebno bitno, ali iz naznačenog u grafu i teksta uz graf koji si priložio - 4x u povijesti HNL-a smo bili isti ili lošiji, a time je ovo jedan od 5 najgorih ulazaka.. :)

    Eto, nije tako strašno. :lol:
  • Bruh
    901
    Ma kakvi su ostali još ćemo i mi osvojit realno
  • Mali Zeus
    10.5k
    Prvenstvo je ove godine cripple fight, tako da čak i ovakvi nikakvi možemo osvojiti. Pod uvjetom da se bar malo dignemo i poboljšamo.
    Jučer smo u prvom dijelu čisto fino igrali, znam, nije puno, ali je nešto. Tj. dokazuje da momčad nije baš takva skupina amatera da niš ne moš s njom, dapače.
  • NORTE
    9.8k
    Meni je nevjerojatno da zapadna tribina nakon poraza od Plzena nije zagrmila Jakire odlazi.
    Nakon toga je bilo loše izdanje protiv Lokomotive pa samo bod protiv Varaždina.

    Koliko znam Čačić (koji je imao značajnih uspjeha s dinamom) je često trpio uvrede.
    Zamislite da je Čačić imao ovako loš niz loših rezultata i poraza.
    I da je on pustio Petkovića u repku...

    Kakva umrtvljenost se uvukla među navijače dinama.

    Leku su potjerali navijači, to je jasno.

    Sami smo si krivi što je Jakir još uvijek trener dinama, nikakva uprava.

    Dok mi šutimo na tekmama neće oni ništa mijenjat.
  • Kaktus Car
    402
    Sljedeće dvije utakmice moraju biti dvije pobjede. Nevjerojatno da će se takve utakmice nakon ovakvih igara, ovakvih rezultata dočekati bez promjene na klupi.

    Kiks u Češkoj stvara veliki znak upitnika nad prolazak čak i te super lagane grupe u trećerazrednom natjecanju.

    Kiks u Rijeci daje ozbiljnu bodovnu prednost i momentum Rijeci u borbi za naslov.

    To se ne smije dozvoliti.
  • Maksim Maksimirski
    4.7k
    Tablica HNL-a otkad je Jakir trener (9 zadnjih kola):

    Dinamo 19
    Rijeka 18
    Gorica 17
    Hajduk 15
  • Mali Zeus
    10.5k
    Leku su potjerali navijači, to je jasno.NORTE

    Jesu li? I je li to jasno?
  • NORTE
    9.8k
    Tablica HNL-a otkad je Jakir trener (9 zadnjih kola):Maksim Maksimirski

    3 izgubljene europske tekme, poraz u derbiju, poraz u VG i kiks u Varaždinu.

    Pustio Petkovića u repku, ispao iz EL 4:1, izgubio 2/3 u miki maus ligi.

    Odgovornima dosta, neodgovornima nikad dosta.


    Jesu li? I je li to jasno?Mali Zeus
    Jesu, jasno je.
    Leku su potjerali navijači, uprava je ugasila bijes njegovom smjenom.
  • Sajla
    4.1k
    Leku su potjerali navijači, uprava je ugasila bijes njegovom smjenom.NORTE

    naša uprava ne reagira na navijače bez obzira bili bijesni ili oduševljeni. :sad: ako bude posljedica na iznos kojeg se može pretočiti u privatne džepove, onda možda bude i reakcije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.