• jedan u nizu
    6.8k

    jedino ako skupimo dovoljan broj koef. bodova ove godine. A to je bilo aktualno da shaktar izgubi sve u LP, a mi dobiijemo sve u skupini i prodemo do cevrtfinala KL.
    Ali posto smo mi vec izgubili dvije tekme, a oni dobili jednu - nemoguca misija
  • Str1nger Bell
    862


    Sve to pada u vodu ako ne budu prvaci Ukrajine. Onda smo mi trenutno prvi za ulazak direktno. S time da nam apsolutno ništa ne znaci s ovom upravom jer bi opet gledali 7:1,6:2 itd.
  • Infinity
    15.5k
    Prica se o tom direktnom plasmanu i losim rezultatima Shakhtara kao da mi pisamo po HNL-u. Treci smo, zaostajemo cetiri boda za prvim uz utakmicu manje. Shakhtar zaostaje tri boda uz dvije utakmice manje. Prije ce oni biti prvaci nego mi.

    Bio sam zagrijan za tu pricu vise nego itko na forumu, imam u pripremi jednu kompletnu novu temu, ali je ista propala zajedno s nasim rezultatima. Nema mi smisla ista racunati do proljeca, a i tad cemo vjerojatno izracunati da nema smisla ista racunati.

    Mislim da pojedincima los Shakhtar dodje kao neki paravan za los Dinamo, tj. automatski zaboravimo da smo i mi losi, pa se padne u neku polueuforiju.

    Mi smo Shakhtar trebali stici na UEFA tablici, sve ostalo je sreca koju necemo docekati. Dnipro bi mozda i mogao biti prvak, ali da Dnipro igra u Lavovu, a ne Shakhtar i da isto tako Shakhtar igra u Dnipru. Uslovi u kojima ovi treniraju i igraju utakmice koje traju po 5-10 sati tesko mogu iznjedriti prvaka. Kad tad ce puknuti.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Nema mi smisla ista racunati do proljeca, a i tad cemo vjerojatno izracunati da nema smisla ista racunatiInfinity

    trust the process :pray:
  • Georg Koch
    4k
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/dinamo/navijacima-dinama-prijeti-novo-ponizenje-prica-oko-demokratizacije-valjda-im-je-jasno-bila-je-duda-varalica-15392017

    Opet se vracamo na isto. Ako je ista od ovoga tocno, a ne vjerujem da je sve totalno izmisljeno, zasto se ne oglase nasi predstavnici u io i no, zasto sutimo?
    Nema smisla.
  • jedan u nizu
    6.8k
    Evo, Shaktar osvojio nova 3 boda u LP. Ni vise ni manje nego protiv Barcelone.

    Kakva je sad situacija, da li nam igra i osvajanje KL ako shaktar sve izgubi? :sweat:
    Globane prosvijetli nas :D
  • Zagreb1992
    1.5k
    Dinamo trenutno muku muči sa smiješnim ekipama u HNL-u tako da je LP zadnje o čem treba razmišljati sada
  • Peškaman
    3k
    Mislim da nam sad samo igra da Shakhtar ne osvoji prvenstvo.
    Ako se to desi a mi osvojimo ,mi smo ti koji idu direktno.
  • NORTE
    9.9k
    Danas je 3 mjeseca kako su naši ljudi uhićeni u Ateni.
  • serbus
    3.8k


    Rekao je AP još samo malo, taman pred Vukovar da smiri navijače a ubaci u svoj govor kako se izborio za naše ljude.
  • Robi T
    240
    Zato jer su oni trenutno u Dinamovim tijelima i ne mogu/ne žele istupati samostalno nego to radi PR služba.
    Primjer toga je nedavni napis u NACIONALU da je Dinamo prošvercao jednog Boysa iz Atene.
    Odgovor PR službe je bio da nemaju namjeru komentirati novinske napise.
    Novinari pišu svakakave gluposti samo da bi dobili klikove.

    Npr. neki dan je bio veliki naslov u JLu o Tomaševićevom 6ogodišnjem planu za Zagreb gdje je u naslovu spomenuto da nema ni jriječi o Maksimiru.
    Nekoliko puta je već naglašeno da se Maksimir neće graditi gradskim novcem već privatnom investicijom.
  • Georg Koch
    4k
    sve razumijem, ali nije isto.
    Oni su "nasi ljudi" koji zastupaju interese ajmo rec svih nas, a najvaznija stvar oko koje se toliko bori je statut.
    Pa kazem, AKO su istinita ta novinska nagadjanja, otislo je u krivom smjeru, ne bas ono sto je prvotni plan bio.
    Mada vrlo lako moguce da i nisu istinita, buduci da je S.P.B. nakon sastanka dao intervju da je okej itd itd.
  • Robi T
    240
    Dobro si napisao,vrlo je bitno jesu li ti napisi istiniti.
    Iz kluba u puno manjoj mjeri izlaze informacije nego prošlih godina.
    A novinari moraju nekaj pisati.

    VL,JL i 24 sata imaju tzv. premium članke.
    U njima nema apsolutno nikaj spektakularnoga,samo je mamac da se škvadra pretplati.
    Dok klub nekaj ne objavi ništa ne vjerujem.
    A napise tipa "info je provjerena","pouzdani klupski izvori","predstavnik kluba koji je želio ostati anoniman" i sl. ne fermam ni 1%
  • Armagedon13
    958
    Probudio se međed i arlauče
  • Neki tip
    19.6k
    Dakle i Bogu i vragu sam i smo dosadni s Olivarijem i neumrlom forom "Droljivari", načudili smo se njegovim tekstovima, namrzili ga se, napljuvali, nazgražavali, ali jebiga kad ga ne možeš zaobić. Tu je, svaki dan pročitam valjda sve o Dinamu (sreća pa sam starkelja koji ne gleda podcaste pa da i na to ne trošim vrijeme) i dok god je tako i dok Olivari piše, neću ga se moći riješiti.

    Kad mi je Židak sadržajem i digao živac, a znao je, opet sam ga s guštom pročitao jer je znao pisati.

    Pa i taj Krušelj, nekad mi drag novinar, čudne smjerove u zadnje vrijeme odabire, ali i u njegovom tekstu ima vica, duha, igre riječima, prepoznatljivog stila.

    Kako je Olivari postao sportski novinar pa još baš da Dinamo prati.. ja to ne mogu provariti.

    Odužih s uvodom, muka mi je od njegovih usporedbi. Dnevno pročitam jako puno različitog teksta, tematski, formom, stilski i kvalitativno, naprosto jer su mi takvi interesi i potrebe i nikad me nitko toliko ne raspizdi tupavošću, neinventivnošću ili pak potpunim idiotizmom svojih poredbi kao on.

    Podsjećam, samo jednim primjerom, da "Čačića gađaju kao Rusi Mariupolj" (u trenucima dok ovi ravnaju grad sa zemljom).

    Pa dopustite još jedno, jubilarno stotisućito zgražavanje nad stilom dotičnog novinara.

    "No iako čelni ljudi stoje iza trenera, njegova klupa je skliska, kao klizalište." Tekst je ovdje

    Boktemazo inventivne usporedbe.

    Predlažem mu još par poredbi , ako čita, možda posluže za kakav tekst, odričem se unaprijed autorskih prava:

    - Igrači su nakon utakmice bili potpuno mokri, kao voda.
    - Sudac je zazviždao kraj utakmice, veselo kao da je s Bukovca. (ovo je čak i bolje od većine njegovih)
    - Igrači su popili jako puno vode nakon utakmice, kao djeca kad piju vodu nakon što se dugo vani igraju.
    - Dobio je zasluženi crveni karton, jer je suparnika bacio na pod kao kad u hrvanju netko nekoga baci na
    pod.
    - Uputio je nevjerojatno preciznu loptu, kao snajperisti metke u Gazi. (to ako želi nastaviti gajiti stil započet Mariupoljem)

    Olivari, zaprati me za još prijedloga.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.