• Efes Pilsen
    7.2k
    to je rekao u kontekstu primljenih golova da je njegov stil prvo beton sazada, a onda se utakmica lakse pobjedi.
  • morales
    128
    hahahah ubise se svi citajuci nas forum
  • SAS1987
    13.9k
    Ne shvačam zašto klub jednostavno Petku i Livakoviću ne ponudi po milju € po sezoni jer vjerujem da ih želimo zadržati.
  • Krizy
    38.4k
    Za tvoju informaciju 1500 registriranih profila, skoro 10 tisuća pratitelja na Instagramu i oko 17 tisuća na Facebooku.
    Ne znam šta ti pratiš ali svako malo novinari pokupe jako puno informacija s Zone. I to kvalitetnih, koje sami ni ne mogu izvući, a besplatne.
  • morales
    128
    ma nebitno necu vise komentirat tu temu vrijeme ce pokazat.Lp.
  • Jurki
    9.5k
    vjerujem da se razgovara s igracima o produljenju ugovora.
    Nitko nije lud da se bu to pustilo stihiji pa kak bu zislo.
  • Neki tip
    19.6k
    ma nebitno necu vise komentirat tu temu vrijeme ce pokazat.Lp.morales

    Pa nije stvar u tome da to što pišeš nije možda i istina, nego je pomalo "neobično" da na javnom forumu širiš informacije koje su ti:

    a) rečene u povjerenju pa nije baš neka fora da to razglašavaš među tisućama ljudi, zar ne?

    b) rečeno ti je baš zato što je informator znao da ćeš proširiti što i nije baš neka pohvala.. jer takve se stvari (šaputanje "povjerljivih" info onima za koje znaš da će ih proširiti) rade onda kad želiš proširiti lažnu vijest iliti dezinformaciju ili si pak zlonamjeran (ne ti, nego informator, ti bi u ovoj opciji bio samo naivac, da ne velim jednu drugu sintagmu)

    c) nije uopće rečeno tebi, nego si načuo negdje sa strane. to bi značilo da se igraš plavog telefona, a znamo kako to ide čak i s najjednostavnijim informacijama. :)
  • Droljo
    6k
    Prvo, meni bi mierez bio u svakoj ekipi koju slažem jer igrača sa takvom energijom u hnl-u nema. Lik doslovno jede travu 90 minuta. On bi u dinamu išao preko 20 golova svake sezone. Velite upitna psiha? Ludo. Izjave kako petko sa bolikurčinom bude bolji od svih u hnl-u se zaboravljaju. Pojeo je petko živaca i živaca isto je i donesao hrpu toga. Kod ovoga bar voljni moment ne bi bio upitan. A i znamo da petko mora otići kad tad i moramo napustiti taj stil igre gdje deremo na njega duge. Nek vezni igra veznog. Jer igrača kao petko nema u svijetu. Uglavnom bumo videli kaj bu bilo...
  • The Undertaker
    4.4k
    Ja bih isto doveo Miereza kao drugačiji tip napadača od onih koje imamo. Često smo komentirali da nam u HNLu treba napadač koji će razbijati protivničke obrane snagom i agresivnošću. Mierez ako proradi kao prije par sezona biti će preskup, kao što bi bio i Mišić da ga nismo odmah zakaparili.
  • LovroZG
    1.3k
    Problem s Mierezom je to da je velko pitanje dal će on proradit. Trudi se, al golova ipak ne daje puno i to šta daje je dosta jednodimenzionalno jer većinu daje glavom.

    A i glava je problem veliki. Čovjek je nakon prve polusezone u Istri svojevoljno odbio vratit se u klub i tražio da ide s Alavesom na pripreme i tu si sjebo cijelu polusezonu jer se u Istru vratio na samom kraju zimskog roka, i to apsolutno nespreman jer ga je Alaves poslo u B momčad. O padu nakon prve sezone u Osijeku vjerujem da ne trebam pričat.
  • blue heart 72
    1.5k
    Svaka čast na borbenosti i zalaganju Miereza, ali nama treba kvaliteta više u odnosu na njega
  • Rex Ramae
    2.7k
    Gledam Panathanaikos - Paok, Kotarski malo je reći odličan na golu Paoka. Možda potencijalna zamjena za Livija ako ode...
  • Zagi
    5.8k
    Čak i da nemamo Nevistića i Čavlinu, koliko mislite da bi Kotarski koštao?
    Ispod 4-5 m nema šanse, a to nebumo davali za golmana vjerojatno nikad.

    Da se htjelo, trebalo se reagirati prije Paoka. Tko je gledao Goricu i u-21 nije mu baš iznenađenje.

    Sad je kasno.
  • Orc123
    5.9k

    Je, trebalo se reagirati kad je bio u Gorici. Sad vise nista jer ispod 5 mil nebi ga pustili a mi taj luksuz nemamo. Ja jos ne znam sta cemo mi s Nevisticem ali ukoliko ode Livi bilo bi dobro i Cavlinu vratiti jer je to najjeftinija opcija.
  • SAS1987
    13.9k
    Opet će neki golman završiti ko defenzivni vezni :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.