• Neki tip
    19.6k
    ja govorim sta sam cuomorales

    I takve domovina može zatrebati, kad ustreba širiti dezinformacije, na primjer, za zbuniti neprijatelja. :strong:
  • morales
    128
    hhaha mozda nakon ovoga me stave negdje
  • deda
    29.4k
    E sad ću ja reći ovo. Ako si ti dobro čuo onda je Petko pička. Isto tako kad bi sve ono što ja čujem bilo istina, većina njih i nas bi bili pičke.

    Ali da se vratimo na ozbiljne stvari. Koliko ja Biščana poznam on u svojoj viziji nema ni Petka ni Drmića, tako da nije nemoguće da dođu i Frigan i Vipotnik.
  • deda
    29.4k
    I još jedna stvar. Bilo koji igrač koji bi meni zaprijetio da ne putuje na utakmicu javno, a ne meni u četiri oka bi istog trena letio iz momčadi zanavijek. Pa bio on Petko, Liva ili Mišić.
  • The Undertaker
    4.4k
    To bi značilo da mijenjamo način igre, posebno u Europi. Koliko ih pratim, nijedan ne može igrati "leđima prema golu" tj. primati i odlagati duge lopte kao Petković.
  • deda
    29.4k
    Tako nešto očekujem. Jak blok i istrčavanje kontri na dubinske lopte u for.
  • The Undertaker
    4.4k
    To onda traži trkački moćnu ekipu što opet znači da za neke igrače tu nema mjesta (Bočkaj, Špikić, Bulat) plus nam treba široka klupa, nešto poput Kekove Rijeke. Ovo ljeto bi moglo biti jako prometno.
  • deda
    29.4k
    Gle, pitanje je sad da li Biščan može u jednom prijelaznom roku sebi posložit roster 100% kakav on želi. To će uvjetovati i način igre.
  • San Lorenzo
    12.5k
    Mene je Kačavenda ovog proljeća definitivno kupio, nema tu nekih fensi driblinga i asistencija, igra šljakerski nogomet, trči, dosadan je, agresivan i baš se izdvaja od klasičnog hr talenta.
    Neznam doduše gdje bih ga utrpao u prvih 11, za krilo nije, a ne bih volio ni da Ljubo izvisi.
  • marcio amoroso
    33.8k
    Zagorac
    Ristovski
    Perković
    Mišić
    Ljubičić
    Baturina
    Topić

    To je jedinih 7 igrača za koje bih dao ruku u vatru da će biti i na jesen tu. Perić, Bulat, Špikić i Drmić su mi također na nekih 80 posto, a ostali su jako jako klimavi. Neki će se prodati, neki ne pašu onome šta traži Bišćan, a neki jednostavno nisu dovoljno kvalitetni za Dinamo.
  • The Undertaker
    4.4k
    Nisam pristalica radikalnih promjena u ekipi, pogotovo ako za to nema vidljive potrebe. Činjenica je da mi ni za jednog senatora koji bi trebao otići nemamo pripremljene zamjene i to je ozbiljan propust. S obzirom na profil tadašnje Uprave, trenera i SD, nije se drugo moglo ni očekivati.
  • Orc123
    5.9k
    Kacavenda? Dobar talent ali uopce ne dominira ko prije godinu dana u niti jednom segmentu. Dobar hnl igrac koji nije za prvih 11 Dinama a skup za popizfit jer ga ovaj ne bi pustio ispod 5 mil eura ili koji euro manje! Isto tako su mnogi zagovarali Kulenovica, dok sam ja napisao da je Aliyu zanimljiv pa je slijediko pljuvanje kako je kule cak i bolji i fobar izbor za vratiti u Dinamo. Evo Aliyu napravio transfer za 2,1 mil eura, da mi dobimo na pola toga transfera za Kuleta nosili bi ga tamo. Aliyu otisao kule opet ne igra nego gtije klupu. Sad pak Tuci ispred njega....Cabraja sigurno bi stavio Kuleta da zasluzuje igrati, jer evo primjera Cavline....oni ga forsiraju iako ga dinamo moze uzeti za kikiriki....Kule jos jedan trom napadac kakav ovom novom Dinamu ne treba uopce.
  • Svi na Sjever
    2k
    To bi značilo da mijenjamo način igre, posebno u EuropiThe Undertaker

    Mišljenja sam da je ovo vrlo izgledan scenarij,ali po prvim potezima on će preferirati napadača tipa Frigan, nebi se iznenadio ak ne uspije njega dovesti da će tražiti Miereza.

    Koliko ja Biščana poznam on u svojoj viziji nema ni Petka ni Drmićadeda

    Ne poznajem Bišćana samo mu punca, ali s ovime se slažem ili pretpostavljam da Bišćan suzu neće pustiti za Petkom koliko god nepopularno zvučalo.
  • San Lorenzo
    12.5k
    iznenadio ak ne uspije njega dovesti da će tražiti Miereza.Svi na Sjever

    Jučer sam psinu šetao po šumi i zateknem se da razmišljam kako Osijek prvom naivcu koji pošalje ponudu za Miereza ovog treba prodati umotanog u crvenu vrpcu sa mašnom na glavi...lik toliko oscilira da je to strašno, pasti sa titule najboljeg strijelca i 23-24 postignuta gola, na 3 gola iduće sezone, pa one praznovjerne fore gdje je mjenjao broj na dresu da mu se otvori...bježi s tim što dalje.
  • The Undertaker
    4.4k
    Sto puta rečeno, Dinamo ne može platiti etablirane igrače jer su preskupi. Mi se moramo "kockati" sa igračima kojima je, iz nekog razloga, cijena pala na iznos koji možemo platiti ili talente koji još nisu eksplodirali.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.