• Imamo Dinamo
    3.4k
    Zašto toliko skepse oko Neve? Top golman, top igra nogom, top branio prošle sezone osim onog gola protiv nas ali svakome se događa. Nije Livakovic na liniji, ali ima ono sto smo Liviju zamjerali, igru nogom i zna se ko Zelenika podignut na treceg stopera. Naravno, najbolje bi bilo da Livi ostane, ali ne vidim potrebu dovoditi Kotarskog ili nekog trećeg, eventualno Čavlinu ako se Zagiju ne vjeruje 100%.
  • Zagi
    5.8k
    Ni meni nije jasno.
    Nevistić je jako dobar golman.
  • marcio amoroso
    33.6k
    Ja mislim da će se ići u tom smjeru da dođe još jedan golman kao konkurencija Nevistiću. Zagorac je tu samo za atmosferu.
  • Orc123
    5.9k
    Dobar je Nevistic ali nije branio godinu dana, a npr nedaj Boze da ode Livi odmah treba ti rutiniran golman u kvalifikacijama za LP, tj. Golman koji ima kontinuitet. Ja bi vratio def. I Cavlinu ukoliko Livi ode iako iskreno se nadam da ce potpisati ugovor i povesti nas ponovno u Europu.
  • Zagi
    5.8k
    S jedne strane bi momčad napunio Despodovima i Petrusenkima,a sa druge bi na gol stavio prošlogodišnjeg juniora.

    Ma... neću
  • Orc123
    5.9k

    Cek namjerno iskrivljujes moj komentar ili sta? Napisao sam da bi doveo Cavlinu ukoliko ode Livi da radi konkurenciju Nevisticu a ti velis da bi stavio juniora na gol. Najrađe bi da Livi potpise i ostane kao sto sam i prije napisao. Kakve fucking veze ima Despodov i Petrusenkom sa mojim komentarom za golmana ili samo ti i takvi ko ti smiju komentirati? Cemo posprdni komentari? Iskomentirao sam Kotarskog isto kao i ti...alo u cem je problem?
  • Infinity
    15.4k
    Bas se Cavlini sjedi na klupi nakon dobre sezone. Ne sjedi se ni Nevisticu i njegov primjer ce ubuduce svi gledati s negativne strane. Mislim da bi mogli naici na neka odbijanja kad nekom golmanu kazemo da ce biti prvi golman, jer trenutnog prodajemo. To se obecalo Nevisticu, a Livakovic je i dalje tu.

    Sto se samog Cavline tice. Gledao sam ga par puta ove sezone i ne znam cemu toliko spominjanje ovdje. Dobar je golman, al covjek bi pomislio da se radi o modernom Jasinu kad procita zelje.

    I na stranu sve moguce zelje, za Nevistica se dalo tri milijuna eura, davalo mu se masnu placu za sjedenje na klupi i hodanje po pusdbama, nema sanse da klub tu investiciju tek tako odbaci. Kad Livakovic ode Nevistic ce biti broj jedan. Vjerojatno ce se dovesti jos jedan golman, ali ne kao neka konkurencija, nego kao dostojna rezerva.

    Meni je smijesno to sto imamo dva dobra spica i glavna tema danima je novi napadac. Imamo dva odlicna golmana i sad je danima tema novi golman. Hvata me jeza od pomisli da cemo dovesti igrace na pozicijama koje su popunjene, a da ce na nekim pozicijama igrati oni koji su eventualno za rotaciju.
  • marcio amoroso
    33.6k
    Zelenika je najrealnija opcija ako ode Livaković.
    Nevistić prvi, Zelenika drugi i to je to.
    Sa Čavlinom se eventualno može okrenuti neki novac i to je to. Puno bi mirnije spavao sa Nevistićem na golu nego sa Čavlinom.
  • Zagi
    5.8k
    Zašto bi išli prodavat Čavlinu?
    Igrat će se nogomet i za 2-3 sezone. Taman kad stasa.
  • marcio amoroso
    33.6k
    Zašto bi išli prodavat Čavlinu?
    Igrat će se nogomet i za 2-3 sezone. Taman kad stasa.
    Zagi

    Zato jer će ga u protivnom Lokomotiva prodati, a sjedenjem na klupi iza Nevistića neće napredovati, a i cijena neće rasti.
  • Zagi
    5.8k
    Tih 500k je plaćena posudba.
    Gurat ćemo vam klinca ali da ima i nešto za nas. I to mi je ok.

    Platiš sad tih 500k i nek brani negdje na posudbi još 2-3 sezone. Pokazao je dovoljno kvalitete da se može izboriti za jedinicu bez 500k poguranaca.

    Sjedenje na klupi Dinama definitivno nije dobra opcija.
  • marcio amoroso
    33.6k

    Mislim da će rijetki pristati na to, ali se naravno može probati.

    Ja sam mislio da ga se vrati i pokuša prodati dalje ili da se ponudi Šikiću da se izbriše ta buy back opcija, a da nam onda Kačavendu proda po nekoj normalnoj cijeni.
  • Nino Bule
    12k
    Ma nece cavlina nigdje, nek brani jos godinu dana u lokomotivi nece oni njega ovo ljeto prodavat, mi vidimo kakav je nevistic (AKO livi ode) i sljedece ljeto odlucimo jel cavlina ili nevistic taj, ili je potrebno kupiti novog.
  • Rex Ramae
    2.7k
    Pitanje je u kakvom je stanju Nevistić, cijelu sezone je proveo na klupi. Kad bi bar do kraja prvenstva dobio priliku pa da vidimo ima li tu materijala za jedinicu ili da se traži dalje. Jedan golman brani 99% utakmica u cijeloj sezoni u većini slučajeva, onda radije treba investirati u slučaju da Livi ode a Nevistić ne bude 'taj' u nekoga kao što je Kotarski (ne mora biti on ali ta kvaliteta) nego imati dva prosječna plus tu je i Zagorac koji ima ugovor do 2026.
  • Zagi
    5.8k
    Misliš da mali nebi pristao? Može bit, nisam ni razmišljao iz njegove perspektive :rofl:
    Loksu se tu ništa ne pita.
    Mislim da mali ima potencijal biti prva jedinica reprezentacije poslije Livija, a to nebu bio iz PAOK-a kao što neće biti ni Kotarski iako je dvije razine bolji od Labrovića i onog tovara.

    Ja bih spiskao lovu na Kačavendu, Frigana i, Čavlinu bez sekunde razmišljanja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.