• deda
    29.4k
    Mierez baš vuče na našeg Henriqueza. Top talent, ali upitna psiha.
  • Infinity
    15.4k
    Miereza bih prije dvije godine na ledjima donio iz Osijeka, al sad mi djeluje kao igrac bas po mjeri za Osijek. On kod nas i da odigra jednu dobru sezonu, vec narednu ce podbaciti. Ne bih se ja s njim kockao. Za iste pare ima mladjih i boljih.
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Je, ali je i profil kakav ce nam trebat ako Petko ide. Jednostavno bi bilo suludo ostati samo na jednom tipu napadaca. Mi u nekim utakmicama bez dominatnog centarfora necemo imat nacina za prenjet loptu. Mislim, pogledaj statistiku tom Sesku, nista posebno, ali posao koji radi i igra ledima..
    Mali od Simica, Mierez su slicni igraci, u krajnjoj liniji cak ni Petko ne zabija toliko koliko odradi.
  • Krizy
    38.4k
    ja sam cuo da petković nije htio putovat u split kad je receno da je topić u prvoj,al da je nagovor nekih igraca otisao.ja se nadam da je izmisljotina al vidit cemo.morales

    Svi koji nemaju neku "reputaciju" na forumu, odnosno odmah među prvim postovima objavljuju ovakve stvari će ubuduće letjeti.
  • BornaPŽ1986
    1k
    pasti sa titule najboljeg strijelca i 23-24 postignuta gola, na 3 gola iduće sezoneSan Lorenzo

    Svakom se dogodi, za igraca koji je u svojoj karijeri igrao za Tigre, Istru, Tenerife i Osijek mislim da ima cisto ok karijeru, pogotovo u HNL, nije neka igracina ali za HNL okvire meni je dobar i pravi kiler u napadu s obzirom na igru Osijeka. Isto tako mozemo reci da Drmic nije ni preslika igraca iz Rijeke (ali ne moze biti kad nije ni igrao toliko), tako je i Mierez imao fazu.
  • marcio amoroso
    33.8k
    Ja se toplo, ali stvarno toplo nadam da Šimić vidi dalje od HNL-a. Mierez za Dinamo nije pojačanje i točka. Ako odu svi koji se spominju u medijima Dinamo će imati dovoljno novca da kupi bolje igrače od Miereza i ekipe.
  • Olmic
    3k
    Evo ja bas mislim da ce iz HNL eventualno doci Frigan i Stojkovic, a svi ostali izvan HNL

    Dinamu su igraci u HNL preskupi, odnosno klubovi traze previse
  • Captain America
    15.1k
    Mierez je gdje god je bio odigro sjajnu prvu sezonu i onda se u par mjeseci raspao ko tovarska petogodišnja strategija. Neka njega u Osijeku.

    Šimić bi odradio baš power move da se ove godine ne da ucijenit od strane razno raznih Šikića i Miškovića. Idući prijelazni rok će onda razmišljat jel im bolje imat kvalitetne odnose s Dinamom i redovito dobivat talente na posudbu ili nekog Dilavera besplatno ili održavat strogo poslovne odnose pa se nadat nekoj Bragi i Bologni da ti uzmu igrača, a ti da onda ostaneš na golu s Krševanom Santinijem.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Kad se već priča o tračevima oko Petka, jesam jedini kojem se učinilo da je Petko u cijeloj toj proslavi bio malo previše rezerviran u usporedbi kako on to inače proslavi?
  • morales
    128
    ne bubam gluposti to je doslo od bivseg igraca,trenera dinama,vjv to nece nikad doc do javnosti.....
  • morales
    128
    da,petko je uvijek ispod sjevera tj ispred bbb medu glasnijim u proslavama poslije utakmice
  • BornaPŽ1986
    1k
    Ja sam vise opcenito rekao za Miereza da je ok za Osijek i HNL. Nisam ga ni doveo u kontekst sa nama. A ako odu neki kapitalci pretpostavljam da je Frigan vec nas.
  • San Lorenzo
    12.5k

    Nisi jedini, mene stvarno čudi da nije dobio zadnjih 15ak minuta jer nam je baš trebao netko da zadrži loptu gore...možda se Bišćan priprema na život bez njega...u ove drame i špekulacije da nije htio putovati ne bih ulazio, ugovor mu ističe nagodinu, za novi traži ono što vjerojatno dobiti neće i to je to.
  • maddaddam
    2.9k
    vjv to nece nikad doc do javnosti.....morales

    Osim na pokojem javnom forumu :cool:

    Svi su na prodaju ako dođe zadovoljavajuća ponuda za klub i za igrača. Sve ostalo su floskule. Za to ne trebaju bivši igrači i treneri.
  • Ludovic IX
    6k
    Biščan je imao jednu izjavu tipa: " svi znaju da ja gajim određen način igranja " ili tak nešto.. ja se i ne sjećam a nisam ni pratio kako je rijeka igrala pod njim..

    jel nije čolak tad bio u rijeci. petko je drugačiji tip igrača, ali 3 puta bolji igrač od čolaka. neznam, ja ne vidim razlog za micanje petka jer smatram da on može igrat i brzi nogomet i spori kakav večinom igramo. a što se tiče zalaganja u obrambenim zadacima, niti jedan napadač u ligi nema toliko oduzetih lopti na svojoj polovici od njega
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.