• marcio amoroso
    33.9k
    Ma ovo ništa ne možeš platiti. To je sve preskupo.
  • xyz
    840


    Malo maštamo...
  • Ali
    2k
    Meni se svidio ovaj Poku ili kak već se zove lijevo krilo AZ juniora, vidim da može igrati klasičnu spicu i krilo, brz... a u seniorima AZ ima ispred njega već trojicu na toj poziciji. Možda neka posudba sa pravom otkupa ili transfer za nekih 3-5 milja i 15% od buduće prodaje.

    Ak nis drugo da kad najesen istrči u plavom dresu na poljudu da ovi njihovi "skupi" stoperi dobiju ptsp od redaljke...
  • OsamŠest
    2.7k
    Već su Ajax, PSV ili Feyenoord zakaparili to haha
  • Droljo
    6.4k
    Sad pogledao černomorec - ludogorec. Navijači crnog mora ludilo. Despodov duplo bolji igrač od Tekpeteya. Dobro da ga nismo kupili. Nezna štopat.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Posto će nam vjv.trebat stoper na ljeto, pao mi je na pamet Soldo iz Kolna, što mislite o njemu, gledal ga tko malo više od mene(dvi tekme Kolna ove godine :sweat: )?
  • Captain America
    15.2k
    Mladi reprezentativac pod Bišćanom check
    Sin Dinamove legende check
    HNL iskustvo što znači da je igrao protiv nas check

    Nije se naigrao baš tamo i uz normalnu odštetu bi ga probao dovest. Makar posudba s pravom prvokupa.
  • marcio amoroso
    33.9k
    Meni je zapelo za oko da objavu Dinama o utakmici u Splitu lajka Pongračić.
  • Svi na Sjever
    2k

    Pratio ga u Loksi par tekmi, nisam oduševljen, nema visinu a ni brzinu.
  • kajsitilud
    254


    On je otvoreni navijač Dinama. Već se pisalo o njemu. Lijepo je vidjet kad neko nije nikad bio u Dinamu, a tako javno istupi.

    Ne znam je li bilo prije. Riječ je o Pongračiću.Nema zaleđa Mikića
  • Krizy
    38.4k
    Postano je davno prije tu o Pongračiću.

    Plava vam je boja suđena?
    "Znam na što ciljate, i ispada da jest. Jer, otkad znam za sebe, tata mi je usadio ljubav prema Dinamu. On je vatreni, vjerni dinamovac, i sjećam se kad me kao klinca vodio na Maksimir, pobijedili smo u Europskoj ligi Hearts sa 4-0, a onda smo kasnije išli i u Vinkovce, što nam je iz Broda bilo bliže nego ići u Zagreb. Danas toliko ne stignem sve pratiti, ali jest, plava je boja standard" - smije se.

    Njemačka ili Hrvatska?
    "Za mene je postojala samo Hrvatska, pričali samo hrvatski, išao sam u hrvatsku školu, pratio sam reprezentaciju i Dinamo."
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    Mads Bidstrup, klasična šestica, Danac, jako zanimljiv igrač. Igra fantastičan nogomet i bori se za naslov sa nordsjelandom. Igra kao pozajmljen igrač, pod ugovorom sa brendfordom do ljeta 2024. Fc kopenhagen ga želi dovest kao zamjenu za carlosa zecu, kapetana kojem ističe ugovor na ljeto i neće ga produžiti. Mads je pravi mali pit bull. Pokriva cijeli teren, i mislim da ga se može dovesti. Liga šampiona je izazov sa sve
  • Krizy
    38.4k
    emjap3hao4fm4ft4.jpeg
    Frigan je na proljeće donio čak 14 bodova Rijeci.
  • marcio amoroso
    33.9k

    Mislim da su ga spomenuli na forumu TM. Iskreno se sad ne mogu sjetiti jel bio on u pitanju ili dečko iz Nurnberga koji također ima brutalne brojke, a naš je. Ovo su dečki koje sigurno treba imati na oku i ako je moguće reagirati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.