• blue heart 72
    1.5k
    on je nedostižan, i to u svakom pogledu. Ako se zadržimo samo na sportskom dijelu također, za njega postoji već ozbiljan interes iz Bundeslige i to za cifre sa kojima ne možemo ni u kojem obliku konkurirati
  • Rakovica1986
    537
    Nakon par godina uspio sam se dokačit i objasnit ženi da mi treba tjedan dana FMa kako bi pokazao da se moglo puno bolje rok odradit i uc u sezonu. Nisam uspio napraviti ništa osim dovesti Miličevića i Bukvića, te bacio lovu na Stefana Bella čisto da ne bude da nisam stopera uspio dovest, tako da izgleda ni našima u stvarnosti nije bilo lagano. S druge strane, jasno da je FM, ali naši mladići su stvarno brutalni i unatoč tome što smo navikli u zadnjih par godina na rezultat, mi moramo plasirat svoje juniore ala Vrbančić da od slj godine upisuju nastupe ili za Dinamo ili po mogućnosti neku drugu HNL ekipu. Tu se kriju naši novi Majeri, Ivanušeci, Jakići i slično.
  • jedan u nizu
    6.8k
    ja sam na FMu sa vise manje istom postavom pregazio ligu. Pojacanja dovodio nisam osim Šimića koji je utrpao 40 komada prve sezone, a jos su mi na zimu otisli Petkovic i Ljubicic. Sljedece sezone su bile jos lakse te sam se relativno lako to odradio, a kadar koji je bio je bio i vise nego dovoljan na pocetku.
    Po mom iskustvu bi bilo da su u stvarnosti mogli bez problema igrati.

    Zato ne mozemo usporedivati FM sa stvarnoscu jer stvarno nema smisla.

    Kad smo vec kod stvarnosti,m po meni ovaj prijelazni rok nije katastrofalan, cak i je i solidan, samo te igrace ne iskoristavamo. Mihka je bio pravi napdacki bek, kojeg se trebalo istrpiti ili na drugi nacin disciplinirati. Kiksao je defanzivno jednako, cak mozda i manje od Ljubicic. Ofenzivno je pokazao daleko vise i od Ljube i od Perkovica.
    Bernauer je pokazivao dobre znakove, pogotovo u gradnji igre od iza na koju smo navikli od Šutala. Zbog njega mi je najvise zao jer nije dobio priliku.
    Sosa nije dobio nikakvu priliku, one tekme u kupu su bile ok, ali nisu za sudenje. Zasto nije dobio priliku uz kikseve Perica i Šutala stvarno ne znam.
    Kaneko je pun pogodak.
    Stojko i Kaca su jedni od najboljih talenata, a veliki je peh za Stojkovica.
    Vidovic takoder bomba pojacanje, nazalost ne pokazuje najbolju razinu stalno, ali to cu pripisati cijeloj ekipi koja igra za k, i treneru koji tako postavlja ekipu.

    Ovo je mogao biti prijelazni rok di smo doveli pravog lijevog beka, solidnog stopera za prvu, i jednog za backup. Pravo desno i pravo lijevo krilo. Te jos Vidovica kao desetku i Kacavendu kao osmicu.
    Da nije bilo Stojkove ozljede i da su mozda Mihka i Max dobili priliku nebi sada curili nigdje i imali bi pokrivene vise manje sve pozicije.
  • Dragon1Warrior123
    3k
    Znači prema onome što sam pogledo o obojici, https://www.transfermarkt.com/yuma-suzuki/profil/spieler/345323 ovaj već ranije spomenuti lik ovdje i Wakizaka bi bili ubojiti kombo. Wakizaka mi se čini baš jako dobar u off the ball kretanju, uvijek se nekako nađe na pravom mjestu. Nešto ko Olmo možda. Plus ovaj Suzuki mi se čini kao savršena zamjena za Petkovica. Em zna jako dobro razigravat, em je agresivan (nešto što Petković nije možda), em je visok, i još zna i zabit. Uz to još besplatan... Doslovno ne može bolje haha.
  • CastAway1986
    994
    Suzuki je bas dobar napadač, onako drzak na terenu netipicno za japance voli se bahatit malo ali je jako dobar igrač..Što je isto bitno dokazao je u Europi tj Belgiji da može dosta zabiti u sezoni! Inače da biram uzeo bi Mao Hosoyu najprije
  • blue heart 72
    1.5k
    Ako ne bi bilo ništa od Brekala, Alan Virginius je izgleda otpisan kod Lillea. Trener ne računa više na njega, pa možda posudba sa opcijom otkupa....
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Traži se desni bek pa bismo mogli izraziti želje po tom pitanju. Ja imam nekoliko prijedloga. Mikkel Desler, Cristian Manea, Emanuel Coronel, Richie Laryea, Arkadiusz Pyrka, Timothy Fosu-Mensah.
    Desler ima 28 godina, ugovor mu istječe za 6 mjeseci, jedna od rijetkih svijetlih točaka u Touluseu ove sezone. Prema TM vrijedi 3 mil. pa mislim da ga možemo dobiti dosta povoljnije i siguran sam da bi bio pravo pojačanje, čak i ispred Ristovskog.
    Cristian Manea, već se spominjao ovdje, 26 godina, reprezentativac Rumunjske, ugovor mu također istječe za 6 mjeseci te sam siguran da bi i on bio pravo pojačanje, egal s Ristovskim, ali malo je upitan period od 9. do 12. mjeseca gdje ga nije bilo ni na mapi u Cluju, vjerojatno neka ozljeda, ali vratio se početkom 12. mjeseca i mogao bi biti dobra opcija kad prođe pripreme.
    Emanuel Coronel, Argentinac iz Banfielda, ugovor mu istječe 31.12. ove godine i mogao bi doći po nižoj cijeni od 2.8 mil. koja je postavljena na TM.
    Richie Laryea, 28 godina, ugovor mu istječe 2025., ali u Nottingham Forestu ne dobiva priliku uopće i mislim da bi se lako mogao dogovoriti njegov transfer. Sjećamo ga se sa SP, igrao je dobro u MLS-u gdje je više puta bio na posudbi. TM vrijednost je 2.5 mil.
    Arkadiusz Pyrka, ima samo 21 godinu, igra konstantno za Piast Gliwice, a ugovor mu istječe za 6 mjeseci. Njega bih istaknuo kao dobar potencijal, backup opcija za Rileta.
    Timothy Fosu-Mensah, 26 godina, ugovor mu istječe u lipnju ove godine, u Bayer Leverkusenu dobiva minutažu na kapaljku i mislim da bi se povoljno mogao dogovoriti njegov transfer ove zime, jedino je upitna plaća koju bi tražio jer je to ipak veliko ime.
  • Ban
    698
    Sergey Volkov iz Krasnodara na ljeto ulazi u zadnju godinu ugovora i ako ne produži biti će dostupan povoljnije. 21 godina, ruski reprezentativac, jako brz i moćan trkač, odličan paser (dubinski i između linija) i nosač lopte. Ima jako dobru kombinatoriku, dobro pronalazi kratka dodavanja u gužvi, pa može biti jako koristan u otvaranju. Vidio sam ga u nekoliko navrata korištenog i u mnogo ofenzivnijoj pozicijskoj roli gdje je stajao praktički kao krilo. Višedimenzionalan igrač.

    Gledam ga već dugo i tek mu je ove zime cijena na TM skočila na 5m, ali kao što rekoh ulazi na ljeto u zadnju godinu i trebao bi biti dostupan za bitno manje. Možda bi i neka kombinacija sa Mohom bila moguća jer nije da se igrači trenutno trgaju za odlaskom u Rusiju.

    Drugi koji mi se sviđa je Riku Handa kojeg je CastAway predložio.
  • CastAway1986
    994
    Volkov bi mogao biti extra klasa ali bojim se da će ga po isteku ugovoru pokupiti Zenit ili Cska uglavnom netko od velikih ruskih ekipa ..
  • Mihaljević
    8.7k
    https://www.transfermarkt.com/adis-jasic/profil/spieler/531214

    GEPA-20220910-101-116-0101-scaled.jpg

    Adis Jašić
    20 godina.
    Desni bek.
    Jedan od najboljih potencijala austrijske lige.
    Transfermarkt cijena 1M €.
    Bira između "BiH" i Austrije za reprezentaciju, za sada član austrijske U21.
  • Ban
    698
    Ne vjerujem jer već i je u velikoj ruskoj ekipi. Mislim da želi u Europu i zato pušta ugovor da curi. Ove sezone neko vrijeme nije uopće igrao, spekulativno je, ali moguće je da su stavljali na njega pritisak da produži kao u Rijeci sa Selahijem.

    Ja mislim da bi on već danas mogao igrati u Bundesu, pogotovo u ekipi koja baš traži odličnog napadačkog beka, ali kada se u obzir uzme trenutna situacija sa ruskim igračima to Dinamu otvara realnu šansu. Pa Zakharyana je željelo mnogo europskih klubova i na kraju je ljetos prešao u Sociedad, na popustu u zadnjoj godini, jer klubovi kao Chelsea nisu željeli da prelazi k njima direktno zbog situacije sa ratom i jer je Rus. Htjeli su da dođe k njima preko njihovog proxija u Strasbourgu.

    Kod nas Moha želi van. Ponudimo Krasnodaru Mohu za Volkova, oni traže našu nadoplatu, nadoplatimo nešto i mislim da je to čak realno. Dinamo bi i njemu bio dobar korak za dalje i da se etablira na europskoj razini.
  • Ban
    698
    Meni on nije nešto. Ima baš kriminalno loš centaršut.

    Nije mi ni ovaj Gazibegović koji se naslikava po Zagrebu. Odgledao sam ga malo i puno mi on zuji, ali slabo nekako meda daje. Mislim da bi Gazibegović za nas bio sasvim uredan bek, možda nakon nas i ostvario fin transfer, ali ne vidim u njemu klasu za nešto više i zanimljivije.
  • Droljo
    6.4k

    Marijan Vlak jesi to ti?
  • Ban
    698
    Ne, zašto?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.