• CastAway1986
    994
    Hara je druze čista špica , centarfor i ovo što sam ga gledao nije ni primirisao krilu
  • Orc123
    6k
    je istina ali s obzirom na visinu jako je motorican i ima dobru zavrsnicu....
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Samy Mmaee, stoper, TM vrijednost je 2.5 milijuna eura, Ferencvaros, 27 godina. Ugovor mu istječe 30. lipnja 2024. i riječ je o marokanskom reprezentativcu. Bilo bi pametno dogovoriti besplatan dolazak na ljeto, neće KTC moći vječno krpati poziciju stopera, a njemu svakako istječe ugovor na ljeto.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Joao Mendes, lijevi bek, 23 godine, TM vrijednost je 1.1 milijuna eura, Porto. Ugovor mu istječe 30. lipnja 2024. Igrač jako zanimljivog potencijala, mogli bismo ga dobiti jeftino s obzirom na to da mu uskoro istječe ugovor. Odigrao je dvije utakmice za Porto u prvoj ligi ove sezone, protiv Famalicaa i Casa Pie gdje je u obje utakmice zaradio ocjenu 7.3 prema SofaScore. Kada nije uz prvu ekipu, onda igra za Porto B u drugoj ligi gdje odrađuje dobar posao. Uglavnom, njega bih doveo kao 2. opciju na lijevom beku, a nadam se da će naša struka dovesti dokazanije pojačanje koje će biti prva opcija. S Mendesom nemamo što izgubiti, možemo samo dobiti. Svi znamo koliko su Portugalci na cijeni, a dečko stvarno ima potencijala da nam pomogne na toj poziciji jer trenutno nemamo niti jednog prirodnog lijevog beka pa svakako ne bi bilo na odmet da imamo dvije kvalitetne opcije kojima je to prirodna pozicija.
  • Mathiasovi Chageri
    1.9k
    A da iskoristimo kaos u Boavisti i probamo dovući Boženika za neke male pare:

    https://www.transfermarkt.com/robert-bozenik/profil/spieler/454576

    Pravi visoki napadač, čak i relativno brz, poprilično mlad, dešnjak no zna igrati s obje noge. Nije neki spektakl, no reprezentativac Slovačke, svakako bolja opcija nego Deni Jurić, Drmić bez koljena i Kule s klupe.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Mali nije za nas, tehnicki je limitiran. Bolje nastupe do sada je biljezio za reprezentaciju nego za klubove. Skuplji Kulenovic.
  • CastAway1986
    994
    u Boavisti ima boljih igrača na drugim pozicijama za nas, primjerice lijevi i desni bek
  • Ban
    698
    Onaj mali iz Zvezde je dobar.
  • Mihaljević
    8.7k
    0_Sky-Bet-Championship-Huddersfield-Town-v-Cardiff-City.jpg
    Yuta Nakayama.
    26 godina.
    Ugovor do 06/2024.
    Standardan lijevi bek Huddersfielda.
    Par puta nosio kapetansku traku Japana, a tek mu je 26.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Onaj mali iz Zvezde je dobar.Ban

    Nekako mislim da nam ovo ne ide bas, nikad nismo potezali transfere odatle ako se ne varam, uz to tu po forumu pisemo da ne zelimo nikakav Lukoil i sl. uz klub a kamoli uzimati njihove igrace.
  • Georg Koch
    4k
    ne znam kako igra, ali taj cv nije los, japan, huddersfield. Godisnja placa 300 000, isto jako prihvatljivo.
  • Ban
    698
    Nekako mislim da nam ovo ne ide bas, nikad nismo potezali transfere odatle ako se ne varam, uz to tu po forumu pisemo da ne zelimo nikakav Lukoil i sl. uz klub a kamoli uzimati njihove igrace.BornaPŽ1986

    Mene te dnevnopolitičke bezvezarije ne zamaraju baš. Mali je odličan, ali vjerojatno već van naših mogućnosti. To je zapravo dosta porazno, da mi klinca iz Srbije koji je tek iskočio na scenu ne bi mogli priuštit.

    Osim njega, dojmio me se i Campana iz Inter Miamia. Pogledao sam svega nekoliko utakmica, ali ima potez u sebi. Osim njih imamo već nekoliko puta spomenutog Matanovića u Cvajti.
  • CastAway1986
    994
    Nakayama je dobar ali moram ti reći da je on primarno stoper a ne lijevi bek..To nit igra u Engleskoj a niti prije za Zwolle..Ne tvrdim da ne može igrati lijevog bocnog ali ako će nam stoper igrati tu poziciju onda ostanimo pri Perkoviću!
  • Peškaman
    2.9k

    Pretpostavljam Mijatović,čini mi se Jovan Mijatović,18godina,napadač.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.