• Mihaljević
    8.7k
    IvanovicLaznjakProsineckog

    Igrač koji je dao dva gola u HNL-u i to Rudešu i Istri , nije igrač za Dinamo. Mierez je za njega Kaneko.
  • LaznjakProsineckog
    515
    Vjeruj mi on bi bio odma 2. iza Petka, momak je strašan, pratio sam ga još u Augsburgu, bio je i u Ajaxu u akademiji itd. Zvijer, tjera obranu, stisce, neumoran, vidjet ces. On ne moze u istu rečenicu sa Kulenovicem i ostalim nasim spicama. I svakako, milja, milja i pol, to bi dao i ja naravno, sve vise je trenutno pretjerivanje. Momak je veliki potencijal i ja bi sad ulozio u njega.
  • Ban
    698
    Igrač koji je dao dva gola u HNL-u i to Rudešu i Istri , nije igrač za Dinamo. Mierez je za njega Kaneko.Slavonski interpunkcijski znak

    Dao je 5 golova, ima samo dva gola manje od Miereza i Livaje. Ovo mu je prva prava sezona, tek mu je 20 i realizacija će se popraviti.

    Ne vjerujem da je išta ispod 2 milijuna realna cijena. Moguće da bi ga Mišković pustio za 2-2,5.
  • Neki tip
    19.6k
    logika je relativna stvar, sve iz kojeg se kuta promatraKujtim Shalla

    Sad ćeš reć da sam se okomio na tebe, a pomirili se ko ljudi, ali preko ovog ne mogu prijeći, ovo je ko da si mi nož u leđa zabio čim se okrenuh. :lol:

    Kakva pobogu relativna stvar!? :gasp:

    Logika nije relativna. Ima svoje zakonitosti i stoga dva suprotstavljena zaključka ne mogu oba biti logična, ako su premise iste. A ako su premise različite onda se ne raspravlja o istoj stvari pa je različitost zaključaka tad moguća, ali irelevantna.

    Druga je stvar što se u raspravama, odnosno razmjeni mišljenja ne služimo uvijek logikom jer nekad prevladavaju emocije, nekad inat, nekad neznanje, nekad samo tvrdoglavost, a najčešće upravo gorespomenute različite premise i sve je to normalno, ali ne petljaj "relativnost logike" u to. :grimace: :grin:
  • Droljo
    6.5k

    Frende ti da si tovar bio bi potapenko sa sneta :rofl:
  • bongo
    696
    Što se tiče vrijednosti igrača izgubio se pojam realnosti i “normalne”vrijednosti…kod starijih i iskusnijih dakle formiranih igrača plaća se trenutna kvaliteta i rezultat koji bi trebao odmah dobiti s njima, a kod mladih se plaća potencijal koji bi trebao naplatiti u budućnosti. (Kao što su primjerice kod formiranja cijene nafte odmah kalkulirali strah od nestašice u budućnosti :lol: )

    U svakom slučaju ako nemaš svojeg igrača iz vlastite škole rijetko će se moći kupiti netko povoljno.
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    ma nisam frende ni gledao kome sam odgovorio, najiskrenije. Brekala sam što puta spomenuo da bi sve dao da nam dodje. A cokaj je moja ne prežaljena rana. Kujtinov saborac :rofl: :heart:
  • Neki tip
    19.6k


    Nemam pojma tko je potapenko, no s obzirom na to da znam kako me percipiraš pretpostavljam da je neki seronja. S radošću prihvaćam i da me s najgorim usporediš. :blush:

    Edit: evo vele mi neki forumaši koji me i osobno poznaju, a također su došli sa sneta da zapravo i nisi fulao usporedbu. :smirk:
  • Droljo
    6.5k

    Ja ne fulam!



    Često :snicker:
  • Mihaljević
    8.7k
    Shutterstock_12772734f.jpg
    Yuma Suzuki
    Igrač bez ugovora.
    26 godina.
    Sezona 2022/23 u J1 :
    14 golova.
    5 asistencija.
    Kolko vidim nema ponuda za njega od većih europskih klubova.
  • Laugreano
    1.8k
    Spomenuo sam ga nedavno.


    https://www.transfermarkt.com/yuma-suzuki/transfers/spieler/345323
    Takiju treba jos jedan japanac. Odlican presing napadac.Divljak, jebe mater protivnicima. Tako neka luda glava nam trenutno treba Istice mu ugovor u 1.mj

    https://www.youtube.com/watch?v=bz4UmpqEFqk&ab_channel=VAR%E3%81%98%E3%81%98%E3%81%84

    https://www.youtube.com/watch?v=BBnljRM59J8&ab_channel=OOTD
    2 months ago
    Laugreano
  • Mihaljević
    8.7k
    Izgledno da Petko ide na ljeto... Treba Suzukija dovest, kad je Beljo nedostižan. Nek košta šta košta.
  • Laugreano
    1.8k
    https://www.transfermarkt.com/taichi-hara/detaillierteleistungsdaten/spieler/495752
    Hara je imao jako dobru polusezonu u Japanu. 13ut 7g 4as. Vecinom je lijevo krilo igrao
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Ja sam bio za njega kad su vagali izmedu njega i Jurica. Ne kazem da bi sigurno bio pojacanje, ali je izgledao kao "profinjeniji" igrac od Jurica koji kad se nade u prilici samo nabije sto jace i nada se da ce uci.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Hara je imao jako dobru polusezonu u Japanu. 13ut 7g 4as. Vecinom je lijevo krilo igraoLaugreano

    Svaka cast ako je legenda sa 2 metra trpala i na krilu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.