• Georg Koch
    4k
    pusti me dok mastam uz gemist i uzivam :cool:
  • Thompson
    52


    Statistika je top za krilnog igrača iz takve lige, čini mi se kao igrač sa niskim težištem i odličnom tehnikom i udarcem, trebalo bi ga već sad uzet jer vidim da se Lens interesirao a mislim da mu možemo ponudit plaću dostojnu njega.
  • Laugreano
    1.8k
    Ako se mozemo nadjebavat sa Sevillom, Benficom i slicnim klubovima onda ga mozemo dovest.
  • Thompson
    52


    Gdje si ti vidio da se oni interesiraju za njega? Njega se već trebalo na ljeto početi dovodit ali još uvijek nije kasno za pokušati.
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    Ako ne bude dogovora sa selahijev za def veznog, Julio Romao iz Qarabaqa je interesantan. U 1,5 godinu koliko je tamo igrao malene svaku po 90 Min. Nije skup. Prati ga kopenhagen
  • Georg Koch
    4k
    sumnjam da cemo mi dovoditi def.veznog.
    Igra ga cesto Misic, a imamo Sucica koji je top talent i svaku dobivenu priliku maksimalno je iskoristio.
    Opcenito necemo biti previse rastrosni sada u prijelaznom roku, a prije 6ice imamo 4+ prioritetnije pozicije za dovesti.
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    Sve stoji, mada moje mišljenje je to da mi bez mišketa nismo ista ekipa, a Sučić je premlad i oscilira. Ro sam napisao jer se spominje selahi, a i cokaj bi se mogao dovesti povoljno. Treba se prvo riješiti viška igrača, i ja sam za to. Pa onda dovoditi. Lijevi bek je prioritet, i krilo
  • Crni86
    1.6k
    ne bi se bas slozio da nam pozicija sestice nije problematicna. Svi zaboravljamo da Misicu to nije nikako primarna pozicija vec je poput ljubicica i ristovskog na nju prebacen jer ju nitko nije imal igrat. Misiceva prava pozicija je pozicija 8. sto je i igrao cijelu karijeru, na 6. imamo samo Sucica za kojeg se slazem s kolegom da je jos prezelen za udarnih 11. Tako da se nadam da se gleda prema nekoj 6. ala Selahi.
  • Georg Koch
    4k
    Kakav Cokaj ljudi moji.
    Ne zelimo Brekala, cudimo se Brodicu, Halilovicu i sl., a pricamo o Cokaju.

    Nekad je logika bas fascinantna stvar
  • Jurki
    9.7k
    od sadasnjih ili bivsih igraca iz Hnla bi jedino Selahija dopeljal za poziciju šestice. Drugi mi bas nitko ne pada napamet.
  • Georg Koch
    4k
    super ako su nam potencijalna pojacanja iskljucivo sadasnji/bivsi igraci hnl-a.
    Top
  • Jurki
    9.7k
    jbg nazalost znamo kakva nam je skautska mreza bila do sad. Tak da ne ocekujem neke revolucionarne pomake na tom polju. I da se bu gledalo dalje.
    Mozda nas razuvjere.. ko bi to mogel znati.
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    svako ima svoj ukus, meni se cokajev način igre uvijek svidja. Volim borce, koji ginu na terenu. Ne glibe se popit karton za momčad. Dok igrače tipa bulat, špikić koji se boje svoje sjene ne simpatišem. Svako ima svoje ideje, a logika je relativna stvar, sve iz kojeg se kuta promatra
  • LaznjakProsineckog
    515
    Ivanovic, lijevi bek, i krilo, i to je to, ne treba nam više. Ivanovica kupit jer sad je jeftin, bojim se da bi mogao eksplodirat iducih godinu dvije a onda nema sanse da ga kupimo.. Pasalica nemozemo vise kupit, on ode za 4,5 milje eura sigurno iz Rijeke.. to nemozemo platit.. al bar na toj poziciji inamo Kaneka kojeg takoder moramo platit..
  • Jurki
    9.7k
    IvanovicLaznjakProsineckog

    Milja, milja i pol maks.. ili nek ga proda kam hoce. A ne znam kaj bi nam on momentalno donesel.
    Imamo 500 napadaca i da kupujemo jos jednog..
    Ak nam se skauting svodi samo na preskupi hnl.. onda kvragu sve.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.