• Maki2
    496
    Osobno to ne vidim, usporedio bi ga sa Gavranovicem koji bi vrhunski ulazio u te situacije pred golom ali je bio bolji realizator i mislim da nece Ivanovic bit njegov kalibar. Zivi bili pa vidjeli moguce da sam u krivu ali eto.
  • Maki2
    496
    Malo sam bio proucavao financije i nama neki juniori imaju place kao igraci npr. Rijeke. Sad smo sa placama sigurno u rangu onog donjeg doma liga petica pa do sredine u nekim ligama. Mislim da nije problem toliki kod dovodenja klasnih igraca placa koliko im je bitna marka odnosno Liga 5 kao ime.
  • Maki2
    496
    Bas je bio prico Miskovic nedavno kako im je najskuplji igrac 250 tisuca po sezoni i to zato sto je to stari ugovor prije nego sto su isli na rezanje budzeta.
  • Ban
    698

    Ivanović je mnogo dominantniji kao pojava. Ima visinu, snagu, gard, a na sve to i dobru brzinu.

    Gavranović je dobra paralela, ali nema tu visinu i snagu. Više lukav nego neumoljiva mašina.

    Moguće je da se Ivanoviću realizacija nikada neće popraviti, ali meni to osobno zvuči previše nevjerojatno kada pričamo o klincu koji je tek ušao u ozbiljan seniorski nogomet.
  • CastAway1986
    1k
    mislim da si ti prvi ovdje spomenuo ime Haruya Fujii i izrazio želju da ga se dovedi..Evo navodno sve dogovorio s Anderlechtom
  • Ban
    698


    Valjda bumo barem onog Korejca dopeljali za džabe. I valjda valja čemu.
  • Ban
    698
    Vezano za ovu raspravicu o Ivanoviću, valja pogledati Šeškovu statistiku u prvoj sezoni za Salzburg - 1 gol na 3 promašena zicera. To je dosta lošije od Ivanovića u Rijeci.
  • Jurki
    9.7k
    Vezano za ovu raspravicu o Ivanoviću, valja pogledati Šeškovu statistiku u prvoj sezoni za Salzburg - 1 gol na 3 promašena zicera. To je dosta lošije od Ivanovića u Rijeci.Ban

    Jbg ne mozemo uspoređivati Rijeku i Salzburg te hnl i austrijsku ligu.
  • Ban
    698

    Itekako možemo, pogotovo u kontekstu promašenih zicera.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Ni Roko nema nest posebno dobru zavrsnicu pa je najvrijedniji hrvatski napadac. Moderna vremena :grin:
  • Sunja86
    1.1k
    Prije bih se kladio na Ivanovića da će bito bolji igrač nego Šimić. Ivanović bi po meni pokazao kao dobra kupovina dugoročno a da li nam je trenutno potreban ne znam baš
  • Peškaman
    3k
    Danas pogledao Veneziu,Šverko katastrofa odigrao,glavni krivac zaašto Venezia nije uzela sva tri boda.
  • Thompson
    52
    Ne znam jel se našao ovaj igrač ovdje ali - https://www.transfermarkt.com/alexander-aravena/profil/spieler/662742

    Ove sezone u čileanskoj ligi u 28 nastupa 13 golova i 5 asistencija, igra na poziciji lijevog krila i ugovor mu ističe 31.12 znači već ovaj rok ga možemo dobiti i uložit u njegovu plaću ako mislimo preselit Stojkovića na 10ku odlaskom Baturine. Još je premlad a već pokazuje ogroman potencijal.
  • Georg Koch
    4k
    statistikom je ovo brutalno.
    Bas mi fali jedan mocan juznoamerikanac, ali ofenzivac u ekipi. Miks Brzine Fernandesa, tehnike Moralesa i zavrsnice Henriqueza.
  • Droljo
    6.5k

    Takav fali i psg-u ili man unitedu :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.