• Ban
    698

    Zato i spomenuh ukus. I meni on ima nešto, zapnu mi određeni momenti za oko, ima solidne brojke, ali ja preferiram općenito oku ugodnije igrače. Možda bi se Šotiček i uklopio u ovo što Jakir igra, ali nije profil za ono što bih ja volio da Dinamo bude i što mislim da je neka prirodna filozofija za Dinamo.

    Pfeifer je veznjak, odličan pregled igre. Zabio je i dva komada protiv naših nedavno.
  • Ban
    698
    Netko je spomenuo Matanovića neki dan, mislim da je on solidan shout ako ga Frankfurt ne misli početi korestiti u Bundesu od naredne sezone. Dinamo mu je bolja opcija od nove posudbe.Ban

    Ne gledam, ali čisto da zabilježimo da je Matanović opet zabio danas. Tekma još traje, trenutno je i najbolje ocijenjeni igrač na Sofi.

    @CastAway1986
  • Sunja86
    1.1k
    Ovdje je se unazad godinu ipo,dvije pisalo o Dovbyku kako bi bio dobro pojačanje dok ga je se moglo uzeti za nama prihvatljiv novac. Sada dečko u zadnje vrijeme trpa za Gironu ne milice
  • LaznjakProsineckog
    515
    Sto mislite o Ivanovicu iz Rijeke? Imam osjećaj da je podcijenjen, Pasalic ce uskoro 24god, reprezentativac i cijena je ogromna, medutim Ivanovic ima samo 20god., zivotinja je, brz, moc ponavljanja, tjera stopere, bi li ga mogli dovest? On bi mogao eksplodirat ove sezone, jako dobro se razvija. Kad bi birao radije bi njega nego Miereza (+ solidna visina, 185cm!)
  • Zagi
    5.9k
    Lošija verzija Frigana, dosta lošija.
  • Maki2
    496
    Druzio bi se on sa dekicom i cajem na tribini da u Dinamu promasuje toliko zicera ko u Rijeci, samo nije medijski popraceno.
  • Ban
    698

    Ivanović je daleko najbolji čisti napadač u HNL-u. Potencijal je ogroman. Za sada slaba realizacija, ali ovo mu je prva prava seniorska sezona i sve ostalo ima. Ne sumnjam da će se i realizacija s vremenom popraviti.

    Možda nikad neće biti nekakav prirodni "killer", ali takvi su rijetka pojava i u svijetu napadača svjetske klase. Više mitologija koja se o njima stvori na temelju probranih momenata. Baš prevrtih Benzemu na Sofi i njemu je omjer pogodaka na promašene velike prilike bio uglavnom oko 1:1, ako ćemo tjerati mak na konac onda oko 1 gol na 0.9 promašenih prilika, uz svega par iznimnih sezona u kojima je zabio duplo više nego što je imao promašenih zicera.

    Ivanović tu puno lošije stoji, ali kao što rekosmo radi se o prvoj pravoj seniorskoj sezoni. Indikativno je da se redovno nalazi u prilikama.

    To je jedan od onih igrača za koje će te ljudi na ovom forumu popljuvat, a onda kada se realizacija popravi će ti prigovarat da je on van naše platežne moći i da se trebamo fokusirati na realne opcije.

    Tu ima jako puno takvih bedaka.
  • LaznjakProsineckog
    515
    zato i kažem, potencijal, 20 god., uz sve sta sam napisao, po meni treba ga uzet sad vec, pasalic ima 24god, repka, preskup, ivanovic mi je top buy sad na zimu..
  • Ban
    698

    Da Dinamo ima viška para on je prvi igrač iz HNL.a kojeg bih volio da kupimo, a ostavio bih ga i u Rijeci na posudbi u tom slučaju. U našem kontekstu, gdje je upitno koliko mi novaca u blagajni uopće imamo, možda nije najidealniji transfer jer nam nadolazi Košćević koji je takav profil minus snaga. Znači, ja bih volio da ga uzmemo, ali pitanje je koliko je to isplativo sa našim ograničenim sredstvima i Košćevićem na traci.
  • EastsideZg
    193
    Ima Dinamo trenutno i previše igrača koje treba razvijati, ne treba nam još jedan "potencijal". Hoću etabliranog napadača koji će naslijediti Brunu kad ode na ljeto. Puno je kritičnih pozicija za koje treba istrest novac, ne vidim uopće ikakvu potrebu za Ivanovićem.
  • Ban
    698

    Ne možeš kupiti etabliranog i zrelog igrača Petkove kvalitete sa novcima kojima mi raspolažemo. To je recept za dugoročno srozavanje kluba. Zrele igrače u našoj situaciji treba dovoditi besplatno kada se ukaže prilika, eventualno do milju i pol ako su pri isteku ugovora i pritom klase. Bacanje po 3 milje na osrednje igrače u kasnim dvadesetima je recept za srozavanje kluba.

    Budi rečeno, pritom će ti ljudi prigovarati da su ti klasni i zreli igrači pred istekom ugovora van naših mogućnosti i da sigurno imaju bolje ponude pa o njima ne vrijedi ni razmišljati.

    Molim vas nemojte mi uperiti sada prstom u Kaneka jer nam je svima jasno da je to iznimka kakva nam se za milju eura neće ponoviti u narednih 7 godina.
  • Maki2
    496
    Makar je odlicno da se nalazi u puno prilika i to govorim jer sam mu gledo sve utakmice ove sezone i tebi je jasno da on nece nikad bit igrac sa 15-20 golova u sezoni. U ovom trenutku trpit te djecje bolesti kad je sezona neizvjesna nebi bilo najpametnije. To govorim iz realne perspektive u kojoj ne ocekujem bas vanserijske realizatore jer takvi ne igraju ni u Rijeci ni u Dinamu vec u Bayernu. Koliko u ovoj sezoni ili cak u iducoj moze Ivanovic vise ponudit od Brodica meni je upitno.
  • Maki2
    496
    Bio je zasad jedino dosta dominantan ovo sto sam popratio u Augusburgovoj 2. momcadi ali ruku na srce ta liga i nije nesto konkurentna.
  • LaznjakProsineckog
    515
    ja bas mislim da je ivanovic kod nas, 15 golova po sezoni bez problema, ima ono nesto, ima.. vidim jako puno forumasa piše da su nam financije banana, pa jel moguce? Pa kakve to ugovore imaju seniori, di je lova? A jos k tome, pa tek trebamo otkupit Kaneka, a i Vidovica ako mislimo isto treba tek otkupit (ja bi tu trazio dosta dosta nizu cijenu)
  • Ban
    698

    Ivanović bez problema može izrasti u napadača sa takvim brojkama jer je njegovo napadanje dubine izvanredno i neumoljivo.

    Radije bih kupio njega nego Vidovića ili Kačavendu. Stojković je već kupljen, ali da nije i umjesto njega bih radije investirao u Ivanovića. Bez ikakve dvojbe.

    Da Ivanović igra sa Petkom u sustavu kakav sam ocrtao na temi o Jakiru, Ivanović bi bio Dinamov najbolji strijelac bez problema čak i sa trenutnim omjerom pogodaka na promašene zicere, a kamoli kada se još malo ispegla kao realizator.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.