• marcio amoroso
    31.9k

    Je. Ključna pomoć :clap:
  • Papastrumf
    9.4k

    Ovisi koga pitaš. Tovari misle da bi osvojili vjerojatno 10 titula u zadnjih 15 godina da nije bilo Lokosa :smile:
  • vjeko1701
    5.9k
    Dinamo je i bez pomoći ostalih među 40 klubova u Europi po koeficijentumarcio amoroso

    I onda i dalje krećemo od prvog pretkola dok se još igra europsko prvenstvo na kojem nam je kralježnica momčadi.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Osijekov navijač se buni jer naleti na cska iz Sofije jer bi da je dobio nekog lakšeg protivnika i on izbacio Tottenham ili Krasnodar. Hajdukov se čak više i ne buni nakon gzire. Gzira i kralj Kone su im začepili usta bar na dvije godine. Progovaraju tek sada.
  • marcio amoroso
    31.9k
    I onda i dalje krećemo od prvog pretkola dok se još igra europsko prvenstvo na kojem nam je kralježnica momčadi.vjeko1701

    I ostvarit ćemo 4 pobjede u prva dva pretkola bez kralježnice momčadi. To je ta razlika između nas i ostalih.
  • vjeko1701
    5.9k
    Iz tvojih usta, samo da ne bude protiv Omonije ko protiv Cluja...
  • marcio amoroso
    31.9k

    Na dvije utakmice bude malo lakše. Sumjam da će biti problema.
  • Infinity
    15.2k
    Rijeka moze komotno da se sprema za trece pretkolo. Ispasti od ovih bi bila teska sramota. Neki i dan danas osjecaju taj sram.

    Hajduk srednja zalost. Mislim da su favoriti, al morat ce se potruditi za prolaz dalje. Tobol je do sad u Europi igrao osam puta i uspjeli su samo jednom proci kolo i to protiv Samtredije. Ne znam koliko je ljudi s foruma uopce culo za taj klub. Kasnije ih je izbacio Pyunik. Ispadali su od Basela, Austrije, Galate, ali i ekipa poput tog Pyunika, Jeunessea, Zrinjskog. Moraju proci, ali lako nece biti.

    Osijek je dobio klub kojem je ovo prvi europski nastup nakon 20 godina. Definitivno su najjaci tim koji je dobio netko od HNL trojke, ali je isto tako i Osijek najjaci od te trojke. Imaju i Bjelicu koji poznaje prilike u Poljskoj, sigurno ima neku krticu koja mu moze olaksati posao i mislim da ih Osijek moze proci.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Također znam da među Dinamovcima ima otprilike proporcionalan broj glupana i loših ljudiNeki tip sa Zapada

    Znači mi koji njima ne zelimo dobro, (prvenstveno evo počevši od sebe) dakle da tamburaju tovare, mađariju i riječane smo zapravo glupe osobe?

    Ili smo mi jednostavno pak nešto zagriženiji navijači Dinama, koji iskljucivo u hr.nogometu gledaju i podržavaju SAMO Dinamo, ne obazirući se na pozitivne rezultate klubova iz hrvatske, jer to su nam rivali. Kakav je onda tvoj odgovor na pojam rivalstva, i da li to znači da ga mi kao dinamovci ne bi smjeli imati sa klubovima unutar hrvatske, i da ne bi smjeli poželjet tim istim drugim klubovima neuspjehe?
  • vjeko1701
    5.9k
    Ono kaj meni nije jasno je navijanje protiv nekoga samo zato jer ti je ligaški rival i to u utakmici u kojoj ti je njegova pobjeda apsolutni plus i poklapa se sa tvojim interesima.

    Više pobjeda naših, bolje rangirana liga, manje europskih pretkola za nas. Nadalje, ti isti rivali se ne mogu već u 7. mjesecu koncentrirati isključivo na ligu i kup dok mi pola ako ne i gotovo cijelu sezonu igramo na tri kolosjeka. Dizanje rejtinga lige također donosi i veće novce od sponzora, tv prava, veću gledanost pa i bolje transfere za sve, ukljućujući i nas. Veći budžet, bolja ekipa.

    Ja razumijem kad nekog nije briga i gleda samo Dinamo...ali jbt pa nismo tovari pa da navijamo za Benficu iako im naša pobjeda donosi europski plasman iduće sezone. Navijati za nešto kaj tebi šteti samo zato jer šteti i tvojima rivalima mi je iskreno suludo, posebno u sportu.

    A i kad smo kod toga, ja zbilja ne znam odkad nam je Osijek ili Rijeka neki zakleti rival. Hajduk nam je rival, jedini preostali raspadom juge. Ovi su nam rezultatski bliži zadnjih godina ali baš da je u pitanju neko stoljetno rivalstvo, ne znam baš. Svi tu govore da i nas nešto mrze, ali po mom iskustvu, veće su tenzije između slavonije i kvarnera te kvarnera i splita nego kaj ih imaju s nama.

    Čak mi je bilo smiješno na snetu ove godine, kad su probali osječani i hajdukovci složit neko primirje u križarskom ratu protiv "korporacije", trajalo je do prve međusobne utakmice kad su se opet počeli gristi.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Nemoj se ljutiti, ali imam osjećaj da navijaš za NK Koeficijent. Mene iskreno zaboli ona stvar za sponzore, rejting liga, HNL, tovare, umore, pretkola, lege i Riječane. Čak za reprezentaciju navijam sa 3 posto intenziteta u odnosu na Dinamo.
    Respektiram tvoje mišljenje, ali dopusti da postoji i drugo. Ne bere svak brigu za nacionalni koeficijent i rang lige.
  • Eduardo
    17.2k
    samo da ne bude protiv Omonije ko protiv Cluja..vjeko1701

    Šta fali? Prošli smo na penale :smile: Meni je bitnije da ne bude kao protiv Ferencvárosa :grimace:
  • vjeko1701
    5.9k
    I rekao sam, ok je ako te nije briga.

    Ja razumijem da nekoga zanima samo 90 minuta na terenu kad Dinamo igra. Nisam rekao da ne postoji drugo mišljenje od mog, nisam rekao da je moje jedino ispravno, samo sam rekao da mi osobno nije jasno kad netko navija za nešto kaj ide na štetu njemu samome samo zato jer šteti i sportskom rivalu. Meni nije ni jasno mlatarenje po benzama u ime sportskog kluba, meni sport nije nešto vrijedno mržnje. Podjebavanje - apsolutno da, antipatičnost - da čak i netrpeljivost...al ne mržnja.

    Isto tako u svemu gledam uvijek širu sliku i navijač sam Dinama ali sam i pratitelj i fan HNL-a kao lige. Svako kolo pogledam barem 2 utakmice uz Dinamovu tako da me uvijek veseli rast ratinga iste, jačanje momčadi u njoj, posebno jer Dinamo od toga dodatno profitira na mnoge načine.
  • Neki tip
    19k
    Znači mi koji njima ne zelimo dobro, (prvenstveno evo počevši od sebe) dakle da tamburaju tovare, mađariju i riječane smo zapravo glupe osobe?Navijač Dinama

    Svega ti, odakle ti taj zaključak? Ajd lijepo s razumijevanjem i polako pročitaj moj upis pa se ponovno osjeti prozvanim ako baš imaš potrebu.

    Da ne tražiš, evo citata:

    Također znam da među Dinamovcima ima otprilike proporcionalan broj glupana i loših ljudi kao među Osječanima ili Riječanima pa mi piskaranja nekog glupana na snetu ili gdje drugdje baš ništa ne znače u kontekstu "argumenata" za i protiv. Ovdje se također svašta može pročitat, a nema nedinamovaca.Neki tip sa Zapada

    Nema moj post o gluposti među dinamovcima baš nikakve veze s time jel im drago ili nije da Rijeka dobije Gziru, nego s time da svugdje ima blesavaca pa mi ne može neki osječki blesavac biti razlogom nenavijanja za Osijek kad igra protiv nekakvih Poljaka, Bugara ili Kineza.

    E, sad, zakaj si se ti osjetio prozvanim, to se ja ne bi štel mešati.
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Vjerujem da ne postoji Dinamovac koji je nakon što je Gzira napudrala tovare pomislio "joj, nacionalni koeficijent"
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.